688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 88

Dział Performance Marketingu

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Aleksandra Szymkowiak

Aleksandra Szymkowiak na LinkedIn

Liderka zespołu Performance Marketing ds. Google Ads ze wszystkimi certyfikatami Google: Google Ads Video Certification, Shopping Ads Certification, Google Ads Search Certification, Google Ads Display Certification, Google Ads Measurement Certification oraz certyfikatem Social Media Advertising. Najlepiej czuje się w realizacji kampanii dla branży e-commerce.

Jest przekonana, że bliska współpraca z klientem i sprawna komunikacja to podstawa dla prowadzenia skutecznej kampanii.

Po pracy lubi czytać skandynawskie kryminały, szczególnie J. L. Horsta i C. Lackberg. Lubi podróże po Europie na własną rękę, szczególnie do Włoch, bo kto nie kocha włoskiego jedzenia?

Aleksandra Gorska widoczni

Z wydziału chemii na wydział marketingu

Zespół widocznych jest idealnym przykładem, że w każdym momencie można zmienić swoją ścieżkę kariery o 180 stopni. Sama też jestem najlepszym przykładem! Swoją edukację zaczęłam od studiów chemicznych, mogę pochwalić się licencjatem z chemii analitycznej. Jednocześnie jako studentka pracowałam w szeroko rozumianej sprzedaży, jako sprzedawca, handlowiec, czy przy obsłudze eventów. Już wtedy pojawił się pomysł pracy w branży marketingowej.

Decyzja o zmianie drogi kariery nastąpiła nieco później, przy wyborze studiów magisterskich. Zdecydowałam się na kierunek Zarządzanie marketingowe. Dodatkowo poszerzyłam swoją wiedzę o studia podyplomowe z Innowacyjnego zarządzania marką. Postawiłam równocześnie na samodzielne doszkalanie, dzięki kursom Google i literaturze branżowej.

Jak wygląda kariera w Widocznych?

To właśnie Widoczni są moją pierwszą pracą bezpośrednio powiązaną z marketingiem. Studia magisterskie, liczne kursy i kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży ułatwiło mi start w dziale Google Ads. Zaczęłam na stanowisku asystentki. Na tym etapie skupiałam się na szkoleniu i pomocy specjalistom w realizacji kampanii. Bardzo szybko awansowałam na stanowisko specjalistki ds. Google Ads. W praktyce równało się to z prowadzeniem własnych klientów. Wcześniej nabyte kompetencje pomagały w łatwym budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami. Wraz z rozwojem własnym i całego działu, otrzymałam awans na team leadera. Od tego czasu tworzę zespół, a także w dalszym ciągu prowadzę kampanie dla klientów.


Jak wygląda praca Team Leaderki?

Zdecydowanie prowadzenie zespołu jest wyzwaniem. Trzeba brać pod uwagę indywidualne cechy charakteru każdej z osób, znaleźć to co jest najlepsze. Znając predyspozycje pracowników muszę zdecydować, co można wykorzystać w pracy. Bardzo lubię pomagać, zwłaszcza poprzez dyskusje i wspólne rozwiązywanie problemów. Bardzo dużo rozmawiamy, zwłaszcza na temat unikatowych przypadków w kampaniach Google Ads. Wspólnie udało nam się stworzyć zżyty zespół z bardzo przyjemną atmosferą. Myślę, że kluczem jest przyjacielskie i życzliwe nastawienie.

Co najbardziej cenię w swojej pracy?

W Widocznych uwielbiam ludzi i atmosferę. To, że jest możliwość rozwoju dla każdego wraz z rozwojem całej agencji. Jako specjalistka ds. Google Ads czerpię prawdziwą radość z obsługi nietypowych branż. Budowanie relacji z klientem jest tym, w czym czuję się naprawdę dobrze. Natomiast jako team leaderka, lubię mieć realny wpływ na rozwój członków mojego zespołu. Mogę codziennie ich motywować i patrzeć jak stają się samodzielnymi i pewnymi siebie specjalistami.

Ty też możesz się tak rozwijać!

Zainteresowała Cię historia Oli? Chcesz się rozwijać w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w agencji widoczni lub po prostu wyślij do nas swoje CV!

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej