Widoczni rekrutują!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział Customer Succes

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Bartłomiej Czubala

Bartłomiej Czubala na LinkedIn

Customer Success Specialist z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientami. Zaczynał od obsługi klientów w dużych serwisach internetowych, dziś troszczy się o prawidłowy przebieg procesu pozycjonowania klientów agencji. Odbył dogłębne przeszkolenie z zakresu SEO, Google Ads, optymalizacji konwersji, ma również certyfikat Google Analytics.

Dużą satysfakcję sprawia mu obserwowanie efektów klienta pozyskanych dzięki jego pracy. Bartłomiej ma talent do aktywnego słuchania i cechuje go duża empatia - bez trudu potrafi postawić się w sytuacji klienta i tym samym stać się dla niego nie tylko skutecznym doradcą, ale i partnerem w rozwoju firmy. Na marketing internetowy patrzy szeroko i jego porady wykraczają poza pozycjonowanie stron.

Po pracy dużo czasu poświęca na produkcję muzyki oraz na swój projekt muzyczny. Od czasu do czasu pstryka również zdjęcia.

bartlomiej czubala
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej