688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E zespol widoczni

Zespół ekspertów

Zespół ekspertów

Michał Plebański

 

In 2C 21px RMichał Plebański

Michał zasila nasz Dział SEO. W swojej codziennej pracy w widocznych zajmuje się optymalizacją sklepów i stron internetowych pod kątem wyszukiwarek, doborem strategii pozycjonowania, a także przeprowadzaniem audytów SEO.

Michał to typ wolnego strzelca! W pracy najbardziej ceni sobie samodzielność i kreatywne podejście. Nieoceniona jest dla niego także przyjazna atmosfera, daleka od korporacyjnego wyścigu szczurów. Dlaczego wybrał karierę w SEO? „Interesuję się branżą IT a pozycjonowanie to dynamicznie rozwijająca się 'gałąź', w której nie można narzekać na monotonie. Lubię pomagać innym, dlatego też bardzo się cieszę kiedy klienci są zadowoleni ze wzrostu w Google.”

Po godzinach pracy Michał amatorsko zajmuje się tworzeniem stron i aplikacji internetowych w JavaScript. Uwielbia także aktywność fizyczną – treningi na siłowni, jazdę na rowerze! W wolnych chwilach pochłania książki związane z naukami ścisłymi (matematyką/fizyką).

michal plebanski widoczni
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej