Zespół widoczni
Zespół ekspertów
Michał Plebański

In 2C 21px RMichał Plebański

Michał zasila nasz Dział SEO. W swojej codziennej pracy w widocznych zajmuje się optymalizacją sklepów i stron internetowych pod kątem wyszukiwarek, doborem strategii pozycjonowania, a także przeprowadzaniem audytów SEO.

Michał to typ wolnego strzelca! W pracy najbardziej ceni sobie samodzielność i kreatywne podejście. Nieoceniona jest dla niego także przyjazna atmosfera, daleka od korporacyjnego wyścigu szczurów. Dlaczego wybrał karierę w SEO? „Interesuję się branżą IT a pozycjonowanie to dynamicznie rozwijająca się 'gałąź', w której nie można narzekać na monotonie. Lubię pomagać innym, dlatego też bardzo się cieszę kiedy klienci są zadowoleni ze wzrostu w Google.”

Po godzinach pracy Michał amatorsko zajmuje się tworzeniem stron i aplikacji internetowych w JavaScript. Uwielbia także aktywność fizyczną – treningi na siłowni, jazdę na rowerze! W wolnych chwilach pochłania książki związane z naukami ścisłymi (matematyką/fizyką).

Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO