13 niezawodnych metod optymalizacji strony produktowej

13 niezawodnych metod optymalizacji strony produktowej
Spis treści

• Jak optymalizować strony produktowe?

• Stwórz przemyślaną strategię słów kluczowych

• Zoptymalizuj title i description

• Dodaj sekcję FAQ

• Stwórz unikalne opisy produktów

• Dodaj recenzje klientów

• Użyj prostych wezwań do działania

• Użyj wysokiej jakości zdjęć i wideo

• Wykonaj audyt pod kątem technicznym

• Zminimalizuj czas ładowania strony

• Zastosuj prosty i schludny design

• Dodaj sekcję z proponowanymi produktami

• Nie zapomnij o danych strukturalnych

• Przetestuj skuteczność strony produktowej

• Podsumowanie

Skierowanie ruchu na stronę sklepu internetowego to połowa sukcesu, następnym etapem jest utrzymanie potencjalnego klienta w witrynie i zachęcenie go do zakupu. Tutaj bardzo ważną rolę odgrywa strona produktowa - powinna być ona atrakcyjna, łatwa w nawigacji, a także wspomagać klientów w podjęciu świadomej decyzji zakupowej. Jak to osiągnąć? Poniżej przedstawiamy 13 sprawdzonych metod optymalizacji strony produktowej, które pozwolą Ci wyróżnić się wśród konkurencji, zwiększyć konwersję i rozwijać swój biznes e-commerce.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Jak optymalizować strony produktowe? 13 sprawdzonych wskazówek

Sprawdź 13 skutecznych metod optymalizacji strony produktowej, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz jej możliwości i zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie e-commerce!


1. Stwórz przemyślaną strategię słów kluczowych

Kiedy chcesz podjąć się optymalizacji strony produktowej, zaplanowanie strategii słów kluczowych powinno być jednym z pierwszych kroków. Nie jest to jednak proces, który wystarczy przeprowadzić raz i zapomnieć. Przemyślana strategia słów kluczowych wymaga stałej uwagi i aktualizacji. Aby Twoja taktyka była skuteczna, zacznij od zrozumienia, w jaki sposób potencjalni klienci poszukują Twojego produktu w internecie i jakie słowa kluczowe wpisują w wyszukiwarkę. Na przykład, możesz zauważyć, że użytkownicy często wpisują w wyszukiwarkę frazę „naturalne sposoby na cholesterol”, więć jeśli sprzedajesz herbatę ziołową na cholesterol, dodanie do strony produktowej tej frazy może przyciągnąć dużo więcej klientów.

Istnieją narzędzia, takie jak Google Keyword Planner, Senuto czy Ahrefs, które są nieocenione w procesie badania słów kluczowych. Umożliwiają one identyfikację najpopularniejszych zapytań związanych z Twoją ofertą oraz pokazują, jak silna jest konkurencja dla tych słów kluczowych. Dzięki temu możesz znaleźć popularne frazy o niskiej konkurencyjności, które doskonale sprawdzają się w treściach na stronach produktowych.

Równie ważne, co same słowa kluczowe, jest ich umiejscowienie na stronie. Powinny one znajdować się w miejscach, takich jak nagłówki H1 i H2, description, adresy URL, a także bezpośrednio w treści strony produktowej. Odpowiednie zastosowanie słów kluczowych pozwoli wyszukiwarkom łatwiej zrozumieć zawartość strony i poprawić jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Sprawdź, jak pozycjonować stronę produktową.

Analiza słów kluczowych w Google Keyword Planner.


2. Zoptymalizuj title i description
'

Title i description są jednymi z najważniejszych elementów on-page SEO na stronie produktowej. Są one nie tylko istotne dla wyszukiwarek, ale także mają bezpośredni wpływ na to, jak użytkownicy widzą Twoją stronę w wynikach wyszukiwania.

 • Title, czyli tytuł strony, jest jednym z głównych czynników, który pomaga algorytmom określić zawartość Twojej strony. Tytuł powinien być krótki, zwięzły i zawierać słowa kluczowe, które są najbardziej istotne dla danej strony produktowej. Jednak, podczas tworzenia title, nie możesz zapominać o potencjalnych klientach - tytuł jest pierwszym, co użytkownik widzi w wynikach wyszukiwania, dlatego powinien on być przekonujący i zachęcać do kliknięcia.
 • Description, czyli opis strony, to kolejny ważny element, który może wymagać optymalizacji. Jest to krótki opis, który pojawia się pod tytułem strony w wynikach wyszukiwania, i podobnie jak title, powinien być chwytliwy oraz motywować użytkownika do kliknięcia. Podczas tworzenia description, warto też wpleść w nie odpowiednie słowa kluczowe. Mimo że Google twierdzi, że opis nie wpływa bezpośrednio na ranking strony, to jednak zawarte w nim słowa kluczowe są często boldowane w wynikach wyszukiwania, jeśli pasują do zapytania użytkownika. To może zwiększyć widoczność i skuteczność Twojej strony produktowej. Zobacz, jak to wygląda w wyszukiwarce:

Wyboldowane słowa kluczowe w wynikach wyszukiwania.


3. Dodaj sekcję FAQ

Sekcja FAQ (Frequently Asked Questions), czyli często zadawane pytania, to niezwykle cenne narzędzie, które może przyczynić się do zwiększenia skuteczności strony produktowej zarówno z perspektywy SEO, jak i User Experience (UX). Istnieją różne powody, dla których powinieneś rozważyć dodanie sekcji FAQ na swojej stronie produktowej:

 • Wzmocnienie SEO - FAQ to miejsce, gdzie możesz umieścić istotne słowa kluczowe związane z Twoimi produktami i odpowiedzieć na pytania, które potencjalni klienci wpisują w wyszukiwarkę. Dodatkowo Google może wykorzystać odpowiedzi z FAQ do wyświetlania Twojej strony w sekcji „position zero” w wynikach wyszukiwania.

Pozycja zerowa w Google.

 • Poprawa User Experience - sekcja FAQ może także pomóc w poprawie doświadczenia użytkownika na stronie. Dostarczanie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania może zaoszczędzić czas klientów, pomóc im w podjęciu świadomej decyzji zakupowej i zredukować liczbę zgłoszeń do działu obsługi klienta. Sprawdź, jak zoptymalizować stronę pod kątem UX.
 • Wzrost konwersji - dobrze zaprojektowana sekcja FAQ może również przyczynić się do wzrostu konwersji. Poprzez zapewnienie odpowiedzi na najważniejsze pytania i rozwiewanie wszelkich wątpliwości, możesz zwiększyć zaufanie do swojej marki i produktu, co ostatecznie może skłonić więcej osób do dokonania zakupu.

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


4. Stwórz unikalne opisy produktów

Skuteczny opis pełni kluczową rolę na stronie produktowej. Dobre opisy produktów nie tylko zwiększają szanse na lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, ale również pomagają przekonać potencjalnych klientów do zakupu. Tworząc opis produktu, skup się na kilku ważnych kwestiach:

 • Zadbaj o unikalność - unikalne opisy produktów pomagają wyróżnić Twoje produkty spośród setek, a nawet tysięcy podobnych produktów dostępnych online. Powielenie opisów produktów od producenta jest powszechną praktyką, ale może to prowadzić do problemów z duplikacją treści, co jest niekorzystne dla SEO strony produktowej. Stworzenie unikalnego opisu dla każdego produktu może być czasochłonne, ale jest to inwestycja, która przynosi korzyści w formie lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania i wyższych wskaźników konwersji.
 • Skup się na korzyściach - podczas tworzenia opisów produktów, ważne jest, aby skupić się nie tylko na cechach produktu, ale przede wszystkim na korzyściach, jakie może on przynieść klientowi. Warto zadać sobie pytanie, jak produkt rozwiązuje problem klienta, co go wyróżnia i dlaczego klient powinien go wybrać.
 • Użyj słów kluczowych - tworząc opisy produktów, pamiętaj o naturalnym wplataniu słów kluczowych. Pomagają one wyszukiwarkom zrozumieć, jaka jest zawartość Twojej strony, by móc wyświetlać ją na konkretne zapytania użytkowników.
 • Użyj prostego języka - pisz opisy produktów językiem, który jest zrozumiały dla Twojego docelowego klienta. Unikaj żargonu i skomplikowanych technicznych terminów, chyba że są one istotne dla Twojej grupy docelowej. Prosty i zrozumiały język pomoże klientom dokładnie zrozumieć, co oferujesz i zachęci ich do zakupu.


5. Dodaj recenzje klientów

Opinie klientów o produkcie są istotnym narzędziem, które służy nie tylko poprawie widoczności SEO, ale również zwiększeniu zaufania do marki i w konsekwencji - pozyskiwaniu konwersji na stronie produktowej. Zaufanie odgrywa kluczową rolę w procesie zakupowym. To właśnie recenzje od innych klientów stanowią często decydujący czynnik, który przekonuje użytkowników do skorzystania z oferty. Bezpośrednie doświadczenia innych osób z danym produktem mogą uspokoić obawy, rozwiać wątpliwości i ostatecznie przekonać do zakupu.

Recenzje klientów mają również pozytywny wpływ na SEO. Są one bowiem źródłem unikalnej treści, która jest regularnie aktualizowana i zawiera wiele istotnych słów kluczowych. Opinie generowane przez użytkowników zwiększają wartość strony w oczach algorytmów, co może skutkować lepszym rankingiem strony.

Sekcja z opiniami klientów na stronie produktowej.

Sprawdź, jak pozyskiwać opinie klientów:


6. Użyj prostych wezwań do działania

CTA (Call To Action), czyli wezwanie do działania, to element o zasadniczym znaczeniu na stronie produktowej. CTA skupia się na zmotywowaniu użytkowników do podjęcia konkretnego działania, które może obejmować zakup produktu, zapisanie się do newslettera, pobranie e-booka czy inne ważne dla sklepu akcje. Tworząc wezwania do działania na stronę produktową, weź pod uwagę kilka ważnych kwestii:

 • Prostota i bezpośredni przekaz to cechy charakterystyczne najbardziej efektywnych CTA. Użytkownik powinien natychmiast zrozumieć, co powinien zrobić i jakie korzyści przyniesie mu podjęcie danej akcji. Przykładem takiego CTA może być: „Zapisz się na newsletter i otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zakupy".
 • Rozmieszczenie CTA na stronie jest bardzo istotne. Wezwanie do działania powinno być wyraźnie widoczne i łatwo dostępne dla użytkownika - nie powinno wymagać od niego przewijania strony czy szukania. Jedną z najczęściej stosowanych strategii jest umieszczenie CTA na górze strony i powtórzenie go na dole.
 • Kolor i kontrast mogą również odgrywać ważną rolę w przyciąganiu uwagi użytkowników do CTA. Ważne jest, aby przycisk z wezwaniem do działania wyróżniał się na tle reszty strony, co zwiększa szanse na zauważenie go przez użytkownika.
 • Równie istotne jest regularne testowanie różnych wersji CTA, aby sprawdzić, które z nich przynoszą najlepsze rezultaty. Testy A/B, pozwalające porównać skuteczność dwóch różnych wariantów CTA, to popularna i efektywna metoda weryfikowania efektywności elementów na stronie.


7. Użyj wysokiej jakości zdjęć i wideo

Zdjęcia i filmy wideo odgrywają niezwykle ważną rolę na stronie produktowej. Są one de facto oczami potencjalnego klienta, umożliwiającymi mu „obejrzenie” produktu z różnych stron, zbadanie szczegółów i ostateczne podjęcie decyzji o zakupie.

Zdjęcia są niezbędne do zaprezentowania produktu w atrakcyjny sposób. Powinny być one wysokiej jakości, dobrze oświetlone i precyzyjnie ukazywać produkt. Ważna jest również różnorodność - kąty, zbliżenia na szczegóły, a nawet zdjęcia produktu w użyciu mogą dać potencjalnym klientom lepszy wgląd w to, co oferujesz. Doskonałym rozwiązaniem są zdjęcia 360 stopni, które pozwalają klientom na „obrót” i obejrzenie produktu z każdej strony. Sprawdź, co to jest Visual content i jak zastosować go w swojej strategii.

Tworząc stronę produktową, warto też zdecydować się na wideo. Staje się ono coraz bardziej popularne jako narzędzie do prezentacji produktu. Film może pokazać, jak działa produkt, jak wygląda w ruchu, a nawet przedstawić sposób użytkowania czy montażu. Jest to szczególnie pomocne w przypadku skomplikowanych produktów, które są trudne do opisania tylko za pomocą słów lub zdjęć. Dowiedz się, jak jeszcze możesz wykorzystać wideo w swoim sklepie internetowym.

Materiały wizualne nie tylko skuteczne prezentują produkt, ale mają również pozytywny wpływ na SEO. Dodawanie odpowiednich opisów alt do zdjęć i transkrypcji do filmów wideo to techniki, które można zastosować, aby ułatwić wyszukiwarkom zrozumienie treści wizualnej.

Przykładowy film produktowy


8. Wykonaj audyt pod kątem technicznym

Audyt techniczny strony produktowej skupia się na wykryciu problemów, które mogą przeszkadzać w indeksowaniu strony przez wyszukiwarki oraz zakłócać klientom wygodne użytkowanie. Podczas tego procesu warto sprawdzić takie elementy jak:

 • Struktura adresu URL - jednym z podstawowych elementów, na które zwraca się uwagę podczas audytu technicznego, jest struktura URL. Adres URL powinien być łatwy do zrozumienia zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek. Powinien być krótki, zawierać słowa kluczowe i tylko najpotrzebniejsze parametry dotyczące produktu. Sprawdź, jak optymalizować adresy URL w pozycjonowaniu.
 • Szybkość ładowania strony - jest jednym z kluczowych czynników wpływających na pozycję w wynikach wyszukiwania. Powolne ładowanie strony może prowadzić do większej liczby odrzuceń i gorszej pozycji w SERP. Szybkość ładowania Twojej strony produktowej możesz łatwo sprawdzić za pomocą narzędzi takich jak Google PageSpeed Insights. W kolejnym akapicie przedstawimy sposoby na zwiększenie prędkości ładowania strony.
 • Responsywność - w dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas korzysta ze smartfona do przeglądania internetu, optymalizacja strony pod kątem mobilnym jest kluczowa. Twoja strona produktowa powinna wyglądać i działać poprawnie na wszystkich urządzeniach, od komputerów stacjonarnych, przez laptopy, po smartfony i tablety.
 • Uszkodzone linki - podczas audytu technicznego należy również sprawdzić, czy w treści nie znajdują się uszkodzone linki, czyli strony 404, które są bardzo niekorzystne dla SEO. Aby wyszukać uszkodzone linki skorzystaj z Google Analytics 4 lub SEO Crawler.
 • Duplikacja treści - analizując stronę produktową, warto też zwrócić uwagę na treści i sprawdzić, czy nie występuje tam duplikacja. Możesz to zrobić za pomocą raportu z narzędzia Screaming Frog lub analizy w Ahrefsie.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


9. Zminimalizuj czas ładowania strony

Tak jak wspominaliśmy, czas ładowania strony jest ważnym czynnikiem wpływającym na doświadczenie użytkownika i pozycję strony produktowej w wynikach wyszukiwania. Nawet niewielkie opóźnienia mogą prowadzić do znaczących spadków w zaangażowaniu i sprzedaży. Dlatego jednym z głównych celów optymalizacji strony produktowej powinno być zminimalizowanie czasu ładowania strony. Sprawdź kilka sposobów na zwiększenie prędkości ładowania strony:

 • Optymalizacja obrazów - wszelkie grafiki i zdjęcia stanowią zazwyczaj większą część danych, które muszą zostać załadowane podczas odwiedzania strony. Dlatego optymalizacja obrazów, poprzez kompresję i stosowanie odpowiednich formatów, np. JPG może znacznie przyspieszyć czas ładowania strony.
 • Wykorzystanie cache - cache to pamięć podręczna, która pozwala na przechowywanie często używanych danych na urządzeniu użytkownika, co z kolei przyspiesza ładowanie strony przy kolejnych wizytach. Używając pamięci podręcznej przeglądarki, można znacznie przyspieszyć czas ładowania strony.
 • Optymalizacja kodu - często zdarza się, że strony są obciążone zbędnym kodem, który spowalnia ich ładowanie. Minimalizacja kodu, czy też wykorzystanie techniki lazy loading (ładowanie treści tylko w widocznym dla użytkownika miejscu), może przynieść znaczną poprawę.
 • Wykorzystanie CDN - CDN to globalne sieci serwerów, które pomagają przyspieszyć dostarczanie treści do użytkowników na całym świecie. Dzięki skopiowaniu i przechowywaniu treści strony na różnych serwerach CDN możesz zredukować opóźnienia związane z długimi dystansami między serwerem a użytkownikiem.
 • Przyspieszenie serwera - ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem, jest sam serwer, na którym hostowana jest strona. Jego moc obliczeniowa, optymalizacja i konfiguracja mają bezpośredni wpływ na szybkość ładowania strony. Dlatego warto zainwestować w solidne usługi hostingowe i regularnie monitorować wydajność serwera. Poznaj więcej sposobów na zminimalizowanie czasu ładowania strony.


10. Zastosuj prosty i schludny design

Przejrzysty i estetyczny design jest niezbędny dla atrakcyjnej strony produktowej. Unikanie nadmiaru elementów, ograniczenie kolorów i różnorodności czcionek do minimum oraz umieszczanie najważniejszych informacji w widocznych miejscach - to wszystko zatrzymuje uwagę użytkownika i skupia go na produkcie. Czytelność tekstu również jest bardzo istotna, więc warto korzystać z odpowiedniej wielkości czcionek i podzielić długie bloki tekstu na krótsze akapity. Każdy element, od przycisków, przez same treści, do formularzy kontaktowych, musi być jasny i zrozumiały. Ważna jest również spójność designu strony produktowej z resztą witryny internetowej. Tak zaprojektowana strona nie tylko jest estetycznie przyjemna, ale również zwiększa zaufanie do marki i prawdopodobieństwo konwersji.

Sprawdź, jak zaprojektować skuteczną stronę internetową:


11. Dodaj sekcję z proponowanymi produktami

Wdrożenie sekcji z proponowanymi produktami to strategia, która ma na celu nie tylko zwiększyć szanse na sprzedaż, ale także poprawić doświadczenie użytkownika na stronie. Cross-selling i up-selling to dwie często stosowane strategie, które przynoszą doskonałe efekty na stronach produktowych:

 • Cross-selling polega na sugerowaniu dodatkowych produktów, które mogą być uzupełnieniem dla tego, który ogląda klient. Na przykład, jeśli użytkownik przegląda stronę z laptopem, możesz zaproponować mu myszkę, klawiaturę lub etui jako dodatki.
 • Up-selling polega na zachęcaniu klientów do zakupu droższej wersji produktu lub do dodania do koszyka innych produktów, aby zwiększyć wartość całkowitego zamówienia. Proste, ale skuteczne techniki up-sellingu to zastosowanie nagłówków takich jak „Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także...” lub „Podobne produkty”.

Sekcja z proponowanymi produktami.


12. Nie zapomnij o danych strukturalnych

Dane strukturalne Schema.org to dane dodawane do kodu strony, które pomagają wyszukiwarkom lepiej zrozumieć jej zawartość. Dzięki nim możliwe jest również wyświetlanie fragmentów rozszerzonych (rich snippets), czyli dodatkowych informacji w wynikach wyszukiwania takich jak ceny, recenzje klientów czy dostępność produktu. Dodanie danych strukturalnych do strony produktowej zazwyczaj wymaga pewnej wiedzy technicznej, gdyż jest to związane z edycją kodu HTML strony. Na szczęście, istnieją narzędzia, które mogą ułatwić ten proces. Jednym z nich jest darmowy Test wyników z elementami rozszerzonymi oferowany przez Google, który pozwala sprawdzić, czy dane strukturalne są prawidłowo zaimplementowane na stronie.

Wynik wyszukiwania z fragmentami rozszerzonymi.


13. Przetestuj skuteczność strony produktowej

Testowanie skuteczności strony produktowej jest niezbędnym krokiem w procesie jej optymalizacji. Popularnym sposobem jest przeprowadzanie testów A/B - dwie wersje strony różniące się jednym elementem są prezentowane różnym grupom użytkowników, aby sprawdzić, która wersja jest bardziej skuteczna. Inną ważną metodą jest analiza danych, np. za pomocą Google Analytics 4, aby zrozumieć zachowania użytkowników i efektywność strony. Dodatkowo bardzo pomocne mogą być również mapy cieplne, które pomagają zidentyfikować błędy na stronie i obszary do poprawy. Te różne formy testowania dostarczają cennych informacji, które mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania strony produktowej i wyników sprzedażowych.


13 niezawodnych metod optymalizacji strony produktowej. Podsumowanie

Optymalizacja strony produktowej to niezwykle istotny proces dla każdej firmy działającej w branży e-commerce. Dzięki zastosowaniu wspomnianych metod będziesz w stanie skutecznie zoptymalizować swoją stronę, przyciągnąć uwagę użytkowników i przekształcić ich w lojalnych klientów. Pamiętaj, że sukces w e-commerce wymaga systematycznego monitorowania, analizowania i usprawniania sklepu internetowego. Wykorzystaj te metody optymalizacji jako podstawę swoich działań w witrynie i dostosuj je do swoich unikalnych potrzeb oraz preferencji grupy docelowej. Bądź elastyczny, eksperymentuj i dąż do ciągłego doskonalenia, aby utrzymać swoje strony produktowe na dobrej pozycji i osiągnąć maksymalne rezultaty.

Czym jest strona produktowa?
Down arrow

Strona produktowa to miejsce w witrynie internetowej sklepu, gdzie przedstawione są szczegółowe informacje o produkcie. Może zawierać zdjęcia produktu, opis, cenę, recenzje klientów oraz inne istotne informacje, które pomogą klientom w podjęciu decyzji o zakupie.

Jakie są skuteczne metody optymalizacji strony produktowej?
Down arrow

Do najbardziej efektywnych metod optymalizacji strony produktowej należą m.in. tworzenie przemyślanej strategii słów kluczowych, optymalizacja title i description, tworzenie unikalnych opisów produktów, czy minimalizowanie czasu ładowania strony oraz zastosowanie prostego i schludnego designu. Aby skutecznie zoptymalizować stronę produktową, warto też przeprowadzić audyt techniczny, dodać dane strukturalne i przetestować jej skuteczność.

Jakie są korzyści z optymalizacji strony produktowej?
Down arrow

Optymalizacja strony produktowej może przynieść wiele korzyści, takich jak zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania, poprawa doświadczenia użytkownika i wskaźnika konwersji, a ostatecznie zwiększenie sprzedaży.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
13 niezawodnych metod optymalizacji strony produktowej

Średnia ocen użytkowników4.90 na podstawie 125 głosów

UDOSTĘPNIJ