Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 39 of 61

Dział sprzedaży

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Jessica Nowak

Specjalistka ds. rozwoju biznesu

Jessica Nowak na LinkedIn

Jessica od lat zajmuje się sprzedażą i klientami, jednak swoje doświadczenie zbierała na różnych płaszczyznach. W czasach studenckich pracowała w jednej z poznańskich agencji marketingowych, na stanowisku Account Managera. Po ukończeniu studiów prawniczych poszła w kierunku branży nieruchomości deweloperskich. Przeprowadzała klienta przez całą ścieżkę, od wyboru i zakupu mieszkania aż po finalny jego odbiór. Następnie Jessica przeszła na stanowisko sprzedażowe Key Account Managera w kancelarii zajmującą się obsługą prawną niepublicznych placówek oświatowych.

Oprócz prawa Jessica ukończyła studia z zarządzania z zakresu komunikacji w biznesie oraz wyceny nieruchomości. Może się również pochwalić kursem Future Collars – Scrum Master, a także certyfikatem PSMI – scrum.org.

W swojej pracy Jessica najbardziej lubi dynamizm i możliwość poznania ciekawych ludzi z bardzo różnych branż. Możliwość rozwijania nowych umiejętności, przy jednoczesnym rozwijaniu dotychczas zdobytego doświadczenia.

Wycieczki górskie i narciarstwo alpejskie to najlepszy sposób dla Jessici na naładowanie baterii. Uwielbia zwiedzać i poznawać nowe miejsca zarówno te bliższe jak i dalsze. Chętnie próbuje nowych rzeczy. Ćwiczy pole dance. Zawsze chodzi w słuchawkach, bo pochłania audiobooki – kryminały i thrillery psychologiczne, a kiedy może to czyta.

Jessica strona
EmployeePage