Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 36 of 61

Dział administracji i finansów

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Joanna Prager

Specjalistka ds. administracji i finansów

Joanna Prager na LinkedIn

Joanna zdążyła poznać księgowość z perspektywy różnych branż. Na swoim koncie ma współpracę z kancelarią doradztwa zawodowego, serwisem samochodowym Volkswagen, czy Niepubliczną Placówką Oświatowej Akademii Nauki. Asia w ramach przygotowania merytorycznego ukończyła szereg szkoleń przygotowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Szeroki wachlarz możliwości zawodowych oraz zapotrzebowanie na zaangażowanych i gotowych do nauki pracowników, skłoniło Asię do księgowości. W swojej pracy szczególnie podoba jej się satysfakcja płynąca z starannie i bezbłędnie wykonanych zadań. Natomiast docenianie wartości osobistej pracowników, zwróciło uwagę Asi na naszą agencję.

Po pracy w Widocznych, Asia uczy matematyki i biegłego czytania w niepublicznej placówce oświatowej Akademii Nauki. Sama lubi rozwijać się z zakresu kryminalistyki i behawioryzmu, dlatego możecie spotkać Asię w Centrum Kryminalistyki i Medycyny Sądowej. Kiedy nadchodzi czas na relaks, Asia sięga po szydełko,włóczkę i robi maskotki.

Joanna strona
EmployeePage