Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział Performance Marketingu

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Krzysztof Nowaczyk

Krzysztof Nowaczyk na LinkedIn

Krzysztof jest w widocznych liderem zespołu performance marketingu. Jego przygoda z marketingiem internetowym trwa już ponad 4 lata. Do branży trafił jako junior ds. Google Ads i stopniowo awansował na stanowiska specjalisty, starszego specjalisty i lidera. Przez większość swojego czasu odpowiadał za rozwój kampanii płatnych oraz talentów zespołu.

Dzięki specjalizacji i doskonaleniu umiejętności Krzysztof wypracował analityczne podejście, które jest fundamentem jego pracy. Wszystkie działania, które podejmuje, opiera na analizie danych. Pomaga mu w tym wysokorozwinięta znajomość Google Analytics oraz Google Tag Managera. W wolnym czasie lubi zresztą słuchać podcastów branżowych, a także tych dotyczących zarządzania i rozwoju osobistego. Uważa, że praca w marketingu internetowym wymaga szerokiego spojrzenia, dlatego regularnie poszerza swoją wiedzę i horyzonty, edukując się w zakresie optymalizacji konwersji, analityki internetowej i prowadzenia biznesu.

Poza pracą gra na gitarze basowej, chociaż ostatnio nieco mniej niż wtedy, gdy miał zespół (i nawet zrealizował marzenie, by zagrać na scenie w Jarocinie!). W czasach szkolnych uwielbiał grać w Football Managera, co zaszczepiło w nim pasję do analizy danych i podejmowania decyzji na podstawie faktów. Aktualnie Krzysztofa znacznie częściej spotkasz na siłowni niżeli przy grach komputerowych.

Krzysztof Nowaczyk strona
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.