TOP9 platform reklamowych dla Twojej strony

TOP9 platform reklamowych ktore wyniosa Twoj marketing na wyzszy poziom zestawienie
Spis treści

• Google Ads

• Facebook Ads

• Instagram Ads

• LinkedIn Ads

• TikTok Ads

• YouTube Ads

• Allegro Ads

• Pinterest Ads

• Twitter Ads

• Podsumowanie

W świecie marketingu i reklamy online nic nie dzieje się samo, a do sukcesu potrzeba zaangażowania i inwestycji w różne platformy reklamowe. Jesteś dopiero na początku drogi w sprzedaży online i nie wiesz, w jakie platformy reklamowe zainwestować? Nic straconego! W naszym artykule przedstawimy Ci TOP9 platform reklamowych, które doskonale sprawdzają się w dziedzinie marketingu internetowego. Dzięki nim będziesz mógł skutecznie dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców, pozyskiwać ruch na stronie, zdobywać konwersje i wynieść swoje przedsięwzięcie na wyższy poziom. Gotowy na tę ekscytującą podróż przez najlepsze platformy reklamowe? Przygotuj się na odkrywanie nowych możliwości i wzniesienie swojego marketingu wyżyny możliwości! 

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


1. Google Ads - lider wśród platform reklamowych w internecie

Google Ads jest jedną z najważniejszych i najpopularniejszych platform reklamowych w marketingu internetowym. Daje przedsiębiorcom i właścicielom stron internetowych możliwość promowania swoich produktów i usług w wyszukiwarce Google, w sieci reklamowej Google oraz na innych powiązanych platformach. System oferuje różnorodne narzędzia i formaty reklam, które umożliwiają precyzyjne dotarcie do docelowej grupy odbiorców. Główną siłą napędową platformy jest jej potężny silnik reklamowy, który wykorzystuje algorytmy i dane użytkowników w czasie rzeczywistym, aby dostarczać spersonalizowane i ukierunkowane reklamy. Reklama Google Ads sprawdzi się w wielu branżach i niezależnie od wielkości biznesu. Jej efektywność zauważą zarówno nowe marki na rynku, jak i duże sklepy internetowe o ugruntowanej pozycji.

Jednym z najważniejszych formatów reklamowych w Google Ads są reklamy tekstowe, które pojawiają się na stronach wyników wyszukiwania Google. Reklamy te są wyświetlane w odpowiedzi na wprowadzone przez użytkowników słowa kluczowe, co sprawia, że są niezwykle skuteczne w dotarciu do osób poszukujących konkretnych produktów lub usług, ponieważ trafiają bezpośrednio do osób, które ich aktywnie szukają. Oprócz reklam tekstowych Google Ads oferuje również wiele innych formatów, takich jak reklamy graficzne, reklamy wideo, reklamy na YouTube, reklamy mobilne i wiele więcej. Możliwości personalizacji i targetowania reklam są ogromne, dzięki czemu reklamodawcy mogą dostosowywać kampanie do swoich konkretnych celów i potrzeb grupy docelowej. Jeśli prowadzisz biznes lokalny, w Google Ads możesz także reklamować się w Google Maps.

Kluczową zaletą Google Ads jest również jego system płatności, oparty w głównej mierze na modelu PPC (płatność za kliknięcie). Oznacza to, że płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik faktycznie kliknie Twoją reklamę. Jest to niezwykle efektywne, ponieważ masz kontrolę nad budżetem reklamowym i płacisz tylko za wyniki, które naprawdę generują ruch lub konwersje w Twojej witrynie.

Za pośrednictwem Google Ads reklamodawcy mają dostęp do szczegółowych danych dotyczących wyników ich kampanii, takich jak liczba kliknięć, wyświetleń, wskaźniki konwersji i wiele innych. To pozwala na ciągłe monitorować, optymalizować i mierzyć wyniki, poprawiać zasięg i zwiększać sprzedaż, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

By osiągnąć możliwie najlepsze efekty, warto łączyć kampanie Google Ads i SEO. W ten sposób można zbudować widoczność strony w nawet trzech miejscach w wynikach wyszukiwania. Zobacz także:

Coś na dobry początek

Odbierz 1200 zł na wydatki w kampanii Google Ads

To Twoja pierwsza kampania Google Ads? Możemy dla Ciebie pozyskać aż 1200 zł budżetu do wykorzystania w kampaniach Google Ads.

To specjalna oferta dla klientów agencji o statusie Partnera Google, niedostępna w żaden inny sposób. Czy to nie jest dobry początek kampanii? Zapytaj naszych doradców o możliwość uzyskania budżetu dla swojej firmy.

 

Wyślij zapytanie
widoczni 135


2. Facebook Ads kanałem reklamy w internecie

Facebook Ads to jedna z najpotężniejszych platform reklamowych dla przedsiębiorców, którzy chcą docierać do użytkowników w social media. Jest to narzędzie stworzone przez Facebooka, które umożliwia promowanie swoich produktów i usług na platformie Facebook oraz na innych powiązanych z Meta platformach, takich jak Instagram. Dlaczego warto korzystać z Facebook Ads jako platformy reklamowej?

 • System oferuje szeroki zakres możliwości reklamowych, które pozwalają dotrzeć do określonych grup odbiorców z wyjątkową precyzją. Istnieje wiele formatów reklamowych dostępnych w ramach tej platformy, co pozwala reklamodawcom dostosować kampanie do swoich konkretnych celów i oczekiwań. Najpopularniejsze formaty to post z pojedynczym zdjęciem, reklama wideo, reklama w formie Stories czy karuzeli i kolekcji.
 • Facebook Ads zapewnia możliwość dokładnego targetowania reklam. Platforma gromadzi ogromne ilości danych o użytkownikach, takich jak ich demografia, zainteresowania, zachowania zakupowe itp. Dzięki temu reklamodawcy mogą precyzyjnie wybrać swoją docelową grupę odbiorców i wyświetlać reklamy tylko tym, którzy są najbardziej zainteresowani oferowanymi produktami lub usługami.
 • Zaletą Facebook Ads jako kanału reklamowego jest elastyczność budżetu reklamowego. Reklamodawcy mogą ustawić swój własny limit wydatków i kontrolować koszty kampanii w czasie rzeczywistym. Dodatkowo platforma oferuje narzędzia analizy danych, które pozwalają na monitorowanie skuteczności kampanii i optymalizację jej wyników.

Sprawdź więcej artykułów na temat Facebook Ads:


3. Instagram Ads jako platforma marketingowa

Instagram Ads wprawdzie nie jest oddzielną platformą reklamową, tylko częścią grupy Meta, w skład której wchodzą między innymi Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger. Mimo to za pośrednictwem Facebook Ads można stworzyć reklamę widoczną wyłącznie na Instagramie. Dlaczego przedsiębiorcy decydują się na promocję firmy w Instagram Ads?

 • System oferuje różnorodne formaty reklam, które pozwalają reklamodawcom skutecznie angażować użytkowników i dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców. Jest to doskonała platforma dla firm, które chcą wykorzystać potencjał wizualny, aby wyróżnić swoje marki i przekazać przekonujące przekazy reklamowe.
 • Jednym z najpopularniejszych formatów reklamowych na Instagram Ads są reklamy w formie postu ze zdjęciem. Dzięki temu formatowi reklamodawcy mogą wykorzystać piękne, przyciągające wzrok obrazy, aby zwrócić uwagę użytkowników i przekazać swoje przekazy marketingowe. Reklamy obrazkowe mogą być prezentowane w głównym feedzie użytkowników, co pozwala na ich natychmiastowe zauważenie.
 • Równie silnym narzędziem w Instagram Ads są reklamy wideo, które pozwalają przedsiębiorcom na bardziej dynamiczną prezentację swoich produktów lub usług. Mogą być krótkie i zwięzłe, dostarczając ważnych informacji w krótkim czasie, lub dłuższe, umożliwiające bardziej rozbudowaną narrację. Reklamy wideo na Instagramie mają potencjał, aby zaangażować użytkowników i zainspirować ich do interakcji.
 • Kolejnym formatem są reklamy w sekcji Stories. Instagram Stories to popularna funkcja, która umożliwia użytkownikom dzielenie się chwilowymi treściami w formie zdjęć lub krótkich filmów.
 • Reklamy w sekcji Stories mogą pojawiać się między historiami użytkowników, oferując reklamodawcom szansę na dotarcie do odbiorców w trybie pełnoekranowym i skuteczną prezentację swoich przekazów.
 • Kluczową zaletą Instagram Ads jest precyzyjne targetowanie reklam. Dzięki integracji z platformą Facebook Ads, Instagram Ads wykorzystuje bogate dane demograficzne i zainteresowania użytkowników, co umożliwia reklamodawcom dotarcie do właściwych grup docelowych.

Zobacz więcej treści o Instagram Ads:


4. LinkedIn Ads jako kanał reklamowy

LinkedIn Ads to wiodąca platforma reklamowa dla profesjonalistów i firm, która umożliwia docieranie do odpowiednich grup odbiorców biznesowych. Jako największa platforma społecznościowa dla profesjonalistów LinkedIn oferuje unikalne możliwości dotarcia do zawodowych konsumentów i przedsiębiorców na całym świecie. Jedną z najważniejszych cech LinkedIn Ads jest precyzyjne targetowanie reklam. Reklamodawcy mogą określić wiele kryteriów, takich jak branża, stanowisko, poziom doświadczenia, umiejętności, lokalizacja itp. Dzięki temu można skierować reklamy do osób, które są najbardziej zainteresowane danym produktem, usługą lub rozwiązaniem biznesowym.

LinkedIn oferuje różnorodne formaty reklamowe, które umożliwiają przedsiębiorcom z rożnych branż dostosowanie kampanii do swoich celów i preferencji:

 • Reklamy tekstowe na LinkedIn są wyświetlane w panelu bocznym lub w kanale aktualności użytkowników. Mogą zawierać tekst, linki, obrazy lub filmy i skutecznie przekazywać informacje o firmie, produktach lub ofertach pracy.
 • Reklamy wideo pozwalają na bardziej dynamiczną prezentację treści i wzbudzają większe zainteresowanie użytkowników. Mogą być emitowane na stronach firmowych, w aktualnościach, na stronach profilu i w sekcji Wiadomości Sponsorowanych. Dzięki nim można skutecznie dotrzeć do profesjonalnych odbiorców i przekazać bogate przekazy marketingowe.
 • Innym popularnym formatem są reklamy karuzelowe, które pozwalają przedstawiać kilka obrazków lub kart w jednej reklamie. Reklamy karuzelowe oferują większą interaktywność i możliwość prezentacji różnych aspektów produktów, usług lub historii marki.

Ważnym aspektem LinkedIn Ads jest również możliwość reklamowania się na platformie LinkedIn Audience Network, co pozwala na wyświetlanie reklam na stronach partnerów spoza LinkedIn. To zwiększa zasięg reklam i umożliwia dotarcie do szerokiej grupy profesjonalnych odbiorców. LinkedIn Ads oferuje narzędzia analizy i raportowania, które pozwalają reklamodawcom monitorować skuteczność kampanii, śledzić wskaźniki zaangażowania, liczby kliknięć, generowanie leadów i inne istotne dane dotyczące zasięgu i efektywności kampanii. 

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


5. TikTok Ads i reklama biznesu w social mediach

TikTok Ads to rozwijająca się platforma reklamowa, która umożliwia firmom dotarcie do młodszej grupy odbiorców w mediach społecznościowych poprzez krótkie, kreatywne i dynamiczne filmy. Ważnym aspektem TikTok Ads jest możliwość precyzyjnego targetowania reklam. Reklamodawcy mogą określić parametry demograficzne, takie jak wiek, płeć, lokalizacja, oraz zainteresowania i zachowania użytkowników, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Warto zaznaczyć, że TikTok Ads oferuje narzędzia kreatywne, które pomagają firmom w tworzeniu przyciągających i interesujących treści reklamowych. Można korzystać z różnorodnych efektów specjalnych, filtrów, dźwięków i narzędzi montażowych, aby stworzyć unikalne i angażujące filmy reklamowe.
Tworząc strategię reklamową, pamiętaj, że TikTok to platforma o silnym charakterze społecznościowym, która promuje autentyczność i interakcję z użytkownikami. Jako reklamodawca powinieneś dążyć do tworzenia treści, które są kreatywne, zabawne, inspirujące i angażujące. Marki mogą wykorzystywać influencerów i twórców treści, którzy mają już oddaną społeczność na TikToku, aby promować swoje produkty lub usługi, co dodatkowo zwiększa szansę na osiągnięcie sukcesu w ramach kampanii reklamowych.

Dowiedz się więcej:


6. YouTube Ads jako narzędzie reklamowe

Różne kanały na YouTubie codziennie odwiedzają miliony użytkowników. To jeden z wielu powodów, dla których warto zainwestować w reklamę na YouTube. YouTube Ads to niezwykle potężna platforma reklamowa, która umożliwia przedsiębiorcom dotarcie do ogromnej i zróżnicowanej grupy odbiorców za pośrednictwem wideo. Platforma zapewnia różnorodne formaty reklamowe (reklamy możliwe do pominięcia, niemożliwe do pominięcia), reklamy wideo, a także w formie nakładek widocznych u dołu strony na nagraniach. Platforma słynie z relatywnie niskich stawek i dużego grona odbiorców, co czyni ją jedną z najbardziej opłacalnych kanałów marketingowych.

Kluczowymi elementami, które zachęcają przedsiębiorców do inwestycji w reklamę na YouTube, są:

 • możliwość wykorzystania narzędzi targetowania, które umożliwiają reklamodawcom precyzyjne dotarcie do swojej grupy docelowej,
 • narzędzia analityczne, które umożliwiają monitorowanie efektywności kampanii reklamowych. Reklamodawcy mogą śledzić liczbę wyświetleń, czas oglądania, wskaźniki zaangażowania i inne metryki, aby ocenić skuteczność swoich reklam i dostosować strategię w oparciu o uzyskane dane,
 • szerokie grono użytkowników, co sprawia, że reklama na YouTube sprawdzi się w różnhych branżach,
 • relatywnie niskie koszty prowadzenia kampanii.

Dowiedz się więcej:


7. Allegro Ads jako forma reklamy w internecie

Allegro Ads umożliwia sprzedawcom dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów na jednym z największych polskich serwisów handlowych - Allegro. Platforma oferuje skuteczne narzędzia promocji, które pomagają zwiększyć widoczność ofert sprzedawców, generować większy ruch na ich stronach oraz zwiększać sprzedaż.

Kluczowe aspekty Allegro Ads to:

 • możliwość wyświetlania reklam na stronie głównej Allegro - sprzedawcy mogą wykorzystać różne formaty reklam, takie jak bannery, interaktywne elementy, zdjęcia i filmy, aby wyróżnić się wśród konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów od samego początku ich interakcji z platformą;
 • możliwość docierania do klientów w trakcie ich wyszukiwań - reklamy mogą być wyświetlane na stronach wyników wyszukiwania w oparciu o wprowadzone przez użytkowników frazy kluczowe. Dzięki temu sprzedawcy mogą skutecznie dotrzeć do osób, które aktywnie poszukują konkretnych produktów;
 • reklamowanie konkretnych produktów na stronach produktowych - reklamy produktowe są wyświetlane na stronach ofert produktowych, dając sprzedawcom możliwość skierowania uwagi klientów na ich konkretne produkty i przekazanie im istotnych informacji. Jest to skuteczny sposób na zwiększenie widoczności ofert i przyciągnięcie uwagi użytkowników, którzy są zainteresowani konkretnymi kategoriami lub markami.

Sprawdź, co wybrać: reklamę na Allegro czy marketing w wyszukiwarkach?

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


8. Pinterest Ads do reklamy w branży kreatywnej

Pinterest Ads to platforma reklamowa, która umożliwia firmom dotarcie do użytkowników Pinterest, popularnej sieci społecznościowej i wyszukiwarki inspiracji. Reklamy Pinterest są doskonałym narzędziem do promowania marek, produktów i usług poprzez wizualne treści, które przyciągają uwagę i inspirują użytkowników. Oto kilka cech charakterystycznych reklam Pinterest Ads:

 • Promowane piny - to płatne reklamy, które są wyświetlane w strumieniu Pinterest. Są to wizualne treści, takie jak obrazy lub filmy, które pojawiają się wśród organicznych treści użytkowników. Promowane piny mogą zawierać linki do stron docelowych, które prowadzą do sklepów internetowych, stron produktów lub blogów. Dzięki temu użytkownicy mogą bezpośrednio interakcjonować z reklamowanymi treściami i podejmować działania, takie jak zakup produktu czy odwiedzenie witryny.
 • Promowane katalogi - to reklamy, które pozwalają firmom promować swoje produkty z użyciem dynamicznych zestawień lub katalogów produktowych. Reklamodawcy mogą zsynchronizować swoje produkty z katalogiem na Pinterest i automatycznie tworzyć promowane piny oparte na dostępnych danych produktowych. To umożliwia prezentację bogatej oferty produktów i przyciąganie uwagi użytkowników zainteresowanych konkretnymi kategoriami lub markami.
 • Promowane kampanie video - Pinterest oferuje również możliwość promowania treści wideo za pomocą promowanych kampanii video. Reklamodawcy mogą wykorzystać wideo do przedstawienia swojej marki, produktów lub historii w atrakcyjny sposób. Wideo mogą być wyświetlane w strumieniu Pinterest lub jako reklamy interaktywne w pełnym ekranie. To doskonała opcja dla firm, które chcą przyciągnąć uwagę użytkowników za pomocą dynamicznych i angażujących treści wideo.


9. Twitter Ads jako kanał reklamy

Twitter Ads to dynamiczna platforma reklamowa, która umożliwia przedsiębiorcom dotarcie do swojej docelowej grupy odbiorców poprzez interakcje w czasie rzeczywistym na Twitterze. Twitter oferuje różnorodne formaty reklamowe i narzędzia targetowania, które umożliwiają skuteczną promocję marek, produktów i usług. Oto kilka kluczowych cech reklam Twittera:

 • Promowane tweety - jest to najpopularniejszy format reklamowy na Twitterze. Promowane tweety to płatne posty, które są wyświetlane w strumieniu wiadomości użytkowników Twittera. Mogą zawierać tekst, obrazy, filmy, karty produktów lub linki do stron docelowych. Promowane tweety są oznaczone jako "Promoted" i są docierane do szerszej grupy odbiorców niż zwykłe tweety. Użytkownicy mogą interakcjonować z promowanymi tweetami, retweetować je, lajkować lub udostępniać, co zwiększa ich zasięg i zaangażowanie.
 • Promowane trendy - to reklamy wyświetlane na górnym pasku Trending Topics na Twitterze. To popularne hasła lub tematy, które są sponsorowane przez marki i pojawiają się na liście Trending Topics przez określony czas. Promowane trendy przyciągają uwagę użytkowników i zachęcają do rozmowy na temat marki lub promowanej kampanii.
 • Promowane konta - pozwalają markom na wyświetlanie swojego profilu Twittera jako reklamy w celu zdobycia większej liczby obserwujących. Promowane konta są docierane do potencjalnych odbiorców, którzy mają podobne zainteresowania i preferencje, co pozwala na zwiększenie liczby obserwujących i budowanie większej społeczności wokół marki.
 • Promowane karty - to reklamy, które zawierają atrakcyjne treści multimedialne, takie jak obrazy, filmy lub karty produktów. Reklamodawcy mogą używać promowanych kart do wyświetlania treści na pełnym ekranie w aplikacji mobilnej Twittera, co zapewnia bardziej zaangażowane doświadczenie użytkownikom.


TOP9 platform reklamowych. Podsumowanie

Istnieje wiele platform reklamowych, które oferują różnorodne narzędzia i formaty reklamowe. Każda z tych platform ma swoje unikalne cechy i korzyści, które można wykorzystać w celu dotarcia do docelowej grupy odbiorców i promowania swojej firmy. Google Ads zapewnia szeroki zasięg i możliwość docierania do użytkowników w momencie, gdy poszukują konkretnych produktów lub usług. Facebook Ads i Instagram Ads umożliwiają interakcję z dużą liczbą użytkowników, co pozwala budować społeczność wokół marki i generować zaangażowanie. LinkedIn Ads skupia się na reklamowaniu w kontekście biznesowym, natomiast TikTok Ads oferuje dynamiczne i kreatywne możliwości reklamy. Wybór odpowiedniej platformy reklamowej zależy od celów marketingowych i grupy docelowej Twojej firmy. Ważne jest także monitorowanie i analizowanie wyników kampanii reklamowych, aby dostosować strategię i maksymalnie wykorzystać potencjał każdej platformy. 

Jakie są korzyści korzystania z platform reklamowych w marketingu internetowym?
Down arrow

Korzystanie z platform reklamowych w marketingu internetowym ma wiele korzyści. Po pierwsze platformy te umożliwiają precyzyjne targetowanie i dotarcie do właściwej grupy odbiorców, co zwiększa skuteczność reklam i prowadzi do większej konwersji. Ponadto platformy oferują różnorodne formaty reklamowe, które pozwalają na kreatywne i angażujące prezentowanie treści. Możliwość monitorowania i analizowania wyników kampanii reklamowych pozwala na optymalizację i dostosowanie strategii.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej platformy reklamowej?
Down arrow

Przy wyborze odpowiedniej platformy reklamowej należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze należy dobrze zrozumieć swoje cele marketingowe i grupę docelową, aby wybrać platformę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Następnie warto przeanalizować narzędzia i funkcje oferowane przez poszczególne platformy, takie jak narzędzia targetowania, formaty reklamowe, możliwość integracji z innymi narzędziami i łatwość obsługi. Istotne jest również uwzględnienie budżetu reklamowego i kosztów korzystania z danej platformy. Dodatkowo warto sprawdzić opinie innych reklamodawców i zapoznać się z sukcesami i przypadkami użycia platformy, aby mieć lepsze wyobrażenie o jej skuteczności i potencjale.

Jak monitorować skuteczność kampanii na platformach reklamowych?
Down arrow

Monitoring skuteczności kampanii reklamowych jest kluczowym elementem sukcesu. Platformy reklamowe zazwyczaj oferują narzędzia analityczne i raportowanie, które umożliwiają śledzenie wyników kampanii. Można monitorować metryki, takie jak zasięg, zaangażowanie, kliknięcia, konwersje i koszty. Warto regularnie analizować te dane i wyciągać wnioski, aby dostosować strategię reklamową. Dodatkowo, śledzenie konwersji poza platformą reklamową, na przykład za pomocą kodów śledzenia i analizy zachowań użytkowników na stronie internetowej, pozwoli na lepsze zrozumienie skuteczności


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 570 pozytywnych opinii w Google i 60 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Choć zawodową karierę zaczynała od pracy dziennikarza sportowego, dziś w agencji widoczni z powodzeniem tworzy merytoryczne artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego - m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads. Odbyła szkolenia “Google Analytics dla początkujących” oraz “Podstawy marketingu internetowego”. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając polskie i zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Google). Sprawnie posługuje się nie tylko słowem pisanym - do tworzenia treści wykorzystuje takie narzędzia jak SurferSEO, SENUTO, Ahrefs czy SEMSTORM.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
TOP9 platform reklamowych dla Twojej strony

Średnia ocen użytkowników4.97 na podstawie 138 głosów

UDOSTĘPNIJ