Jak reklamować sklep z grami planszowymi w internecie?

Jak reklamowac sklep z grami planszowymi w internecie
Spis treści

• Reklama sklepu z grami planszowymi - wyzwania

• Jak reklamować sklep z grami planszowymi za pomocą pozycjonowania?

• Jak reklamować sklep z grami planszowymi w Google Ads?

• Optymalizacja konwersji i SXO dla sklepów z planszówkami

• Jak reklamować sklep z planszówkami w mediach społecznościowych?

• Podsumowanie

Jesteś właścicielem sklepu z planszówkami? Chcesz dotrzeć do pasjonatów gier planszowych lub użytkowników, którzy chcą zacząć nowe hobby? W świecie online, gdzie każdy rywalizuje o uwagę internautów, pytanie brzmi: jak skutecznie wypromować swój sklep z grami planszowymi? Odpowiedź na to pytanie może być kluczem do sukcesu w branży e-commerce. Sprawdź strategie i wskazówki, które pomogą Ci skutecznie reklamować Twój sklep z grami planszowymi w internecie i przyciągnąć uwagę klientów.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Reklama sklepu z grami planszowymi - wyzwania

Reklama sklepu z grami planszowymi w internecie to niesamowita szansa na dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów, ale jednocześnie jest to pewne wyzwanie. Rynek gier planszowych jest konkurencyjny, a klienci online bombardowani są tysiącami bodźców reklamowych każdego dnia. Dlatego też, aby wyróżnić się w tłumie i przekonać graczy do wyboru Twojego sklepu, musisz stawić czoła kilku kluczowym wyzwaniom.

 • Po pierwsze, rywalizacja cenowa - w internecie klienci mogą łatwo porównywać ceny gier planszowych w różnych sklepach, co sprawia, że przedsiębiorcy muszą się czymś wyróżnić. Musisz znaleźć sposób na dostarczenie wartości, która przekona klientów do wyboru właśnie Twojej oferty.
 • Po drugie, konieczność budowania marki - w morzu dostępnych sklepów z grami planszowymi, ważne jest, aby Twój sklep wyróżniał się nie tylko atrakcyjnymi produktami, ale także spójnym wizerunkiem i wartościami, które przyciągną lojalnych klientów. Sprawdź, jak budować lojalność klientów!
 • Wreszcie, trzeba stawić czoła problemowi widoczności - niezależnie od tego, jak doskonałe są Twoje produkty, jeśli Twój sklep nie jest widoczny w wynikach wyszukiwania lub w mediach społecznościowych, trudno będzie przyciągnąć klientów.

Optymalizacja SEO, reklamy online i aktywność na platformach społecznościowych staną się Twoimi sprzymierzeńcami w walce o uwagę pasjonatów gier planszowych. Poniżej omówimy, jak rozwiązać te i inne wyzwania, aby skutecznie reklamować swój sklep z planszówkami w internecie.

Coś na dobry początek

Odbierz 1200 zł na wydatki w kampanii Google Ads

To Twoja pierwsza kampania Google Ads? Możemy dla Ciebie pozyskać aż 1200 zł budżetu do wykorzystania w kampaniach Google Ads.

To specjalna oferta dla klientów agencji o statusie Partnera Google, niedostępna w żaden inny sposób. Czy to nie jest dobry początek kampanii? Zapytaj naszych doradców o możliwość uzyskania budżetu dla swojej firmy.

 

Wyślij zapytanie
widoczni 135


Jak reklamować sklep z grami planszowymi za pomocą pozycjonowania?

Zobacz, jakie działania budują strategię SEO dla sklepu z grami planszowymi.


Audyt i analiza konkurencji

Audyt SEO i analiza konkurencji stanowią kluczowy etap przy tworzeniu strategii SEO dla sklepu z grami planszowymi. Jakie aspekty bierzemy pod uwagę podczas przeprowadzania audytu SEO strony klienta i analizy konkurencji?

 • Widoczność strony i prognozowany ruch w witrynie - sprawdzamy, jakie pozycje zajmuje Twoja strona w wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych. Szacujemy też potencjalny ruch, jaki można osiągnąć poprzez poprawę widoczności w Google. Sprawdź, jak poprawić swoją widoczność w wyszukiwarce.
 • Tematyka tworzonych treści - badamy, czy treści na stronie są zgodne z zainteresowaniami i potrzebami grupy docelowej. Teksty powinny być angażujące i dostarczać wartości dla użytkowników.
 • Sposób optymalizacji strony pod kątem technicznym oraz konwersji - sprawdzamy, czy strona jest zoptymalizowana pod kątem prędkości ładowania, responsywności, a także czy proces konwersji (np. zakupu gier planszowych) jest intuicyjny i łatwy dla użytkowników.
 • Struktura witryny klienta i konkurencji - analizujemy architekturę strony internetowej, czyli układ kategorii, podstron i linków wewnętrznych. Powinna być ona klarowna i ułatwiać nawigację po sklepie.
 • Słowa kluczowe, na które są widoczne witryny sklepów - identyfikujemy słowa kluczowe, które są istotne dla branży gier planszowych i sprawdzamy, które z tych fraz są wykorzystywane przez konkurencję. To pomoże określić, gdzie jest potencjał do poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania.
 • Liczba i jakość linków zwrotnych prowadzących do witryny - oceniamy linki przychodzące, które prowadzą do Twojej strony, i porównujemy je z konkurencją. Linki przychodzące mają duże znaczenie dla pozycji w wynikach wyszukiwania.

Jeśli chodzi o narzędzia, to są one bardzo istotne w przeprowadzeniu skutecznego audytu i analizy konkurencji. Jako agencja SEO posługujemy się sprawdzonymi narzędziami takimi jak Google Analytics 4, Google Search Console, Senuto, Screaming Frog czy Ahrefs, które są przydatne do zbierania danych i informacji potrzebnych do oceny stanu strony klienta i konkurencji.

Na podstawie wyników audytu i analizy konkurencji nasz specjalista SEO będzie w stanie opracować skuteczną strategię pozycjonowania strony, określić priorytety działań oraz oszacować czas, jaki będzie potrzebny na uzyskanie pierwszych efektów.


Wybór słów kluczowych w promowaniu sklepu z planszówkami

Wybór odpowiednich słów kluczowych jest jednym z najważniejszych kroków skutecznej strategii SEO promującej sklep z grami planszowymi. Zobacz, jak wygląda proces analizy słów kluczowych w naszej agencji:

 • Używamy narzędzi do badania słów kluczowych - korzystamy z profesjonalnych narzędzi do analizy słów kluczowych, takich jak Google Keyword Planner, Senuto czy Semrush. Te narzędzia pomagają nam znaleźć potencjalne słowa kluczowe, analizować ich popularność i konkurencyjność.
 • Szukamy zarówno fraz ogólnych, jak i bardziej szczegółowych - używamy zarówno fraz ogólnych, które opisują ogólny charakter sklepu, np. „Sklep z grami planszowymi”, jak i fraz bardziej specyficznych, które opisują konkretne kategorie produktowe, np. „Gry planszowe dla dzieci” lub „Gry strategiczne".
 • Koncentrujemy się na frazach o niskiej lub średniej konkurencji - wybierając słowa kluczowe, zwracamy uwagę na ich konkurencyjność. Frazy o niskiej lub średniej konkurencji mogą być łatwiejsze w osiąganiu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.
 • Korzystamy z fraz long tail - szukamy również fraz typu long tail, które są bardziej szczegółowe i złożone, ale lepiej ukierunkowane na konkretną intencję klienta. Przykłady to „Gry planszowe dla dzieci w wieku 5-7 lat” lub „Najlepsze gry planszowe na imprezę". Te frazy mogą generować bardziej wartościowy ruch i pozwalają konkurować z większymi markami.
 • Listę słów kluczowych przesyłamy do klienta - przygotowujemy wstępną listę słów kluczowych i przedstawiamy ją klientowi do akceptacji. Dzięki temu możemy uzyskać dodatkowe sugestie lub uwagi dotyczące wyboru fraz.
 • Przyporządkowujemy frazy do konkretnych podstron - do każdej podstrony w witrynie dobieramy odpowiednie frazy, dzięki czemu unikamy kanibalizacji słów kluczowych, czyli sytuacji, w której wiele podstron rywalizuje o te same słowa kluczowe.
 • Tworzymy plan rozbudowy struktury witryny - jeśli zajdzie taka potrzeba, planujemy rozbudowę struktury strony internetowej, aby lepiej dopasować frazy do konkretnej zawartości podstron.

Dokładna analiza słów kluczowych i ich odpowiednie zastosowanie w treściach oraz na stronach sklepu z planszówkami pomoże w przyciągnięciu trafnego ruchu do witryny, co z kolei przyczyni się do zwiększenia konwersji i sprzedaży.

Analiza słów kluczowych dla sklepu z grami planszowymi.


Content marketing dla sklepu z planszówkami

Jak efektywnie promować sklep z grami planszowymi? Postaw na content marketing! Atrakcyjne treści na stronie, uzupełnione o odpowiednie słowa kluczowe, mogą zapewnić Twojemu biznesowi doskonałą widoczność online. Strategia content marketingu w naszej agencji opiera się na kilku ważnych działaniach, a mianowicie:

 • Tworzymy starannie zaplanowany kalendarz publikacji treści na stronie, rozkładając ten proces w czasie.
 • W treści subtelnie używamy fraz kluczowych, tak aby stanowiły naturalną część tekstu, nie zakłócając przy tym odbioru treści przez użytkowników.
 • Optymalizujemy teksty, dodając do nich elementy poprawiające czytelność i przyswajalność, takie jak wyróżnienia, listy, nagłówki, akapity.
 • W treściach stawiamy na język korzyści, wyjaśniając, w jaki sposób oferowane produkty mogą zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów.
 • Dbamy o to, aby treści były wyjątkowe i oryginalne, przyciągając uwagę potencjalnych klientów.
 • Zapewniamy, że teksty spełniają najwyższe standardy stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne.

Dowiedz się więcej o skutecznym tworzeniu treści:

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


Optymalizacja techniczna sklepu z grami planszowymi

W ramach technicznej optymalizacji SEO dla sklepu z grami planszowymi wprowadzamy różne zmiany na stronie internetowej, które mają na celu poprawienie pozycji w wynikach wyszukiwania. Niektóre z tych zmian to:

 • Stworzenie mapy strony oraz pliku robots.txt - utworzenie mapy strony pomaga robotom wyszukiwarek indeksować zawartość witryny, a plik robots.txt pozwala kontrolować, które części strony są dostępne dla robotów wyszukiwarek.
 • Wdrożenie danych strukturalnych - dodanie danych strukturalnych pomaga wyszukiwarkom lepiej zrozumieć zawartość strony i wyświetlać fragmenty rich snippets w wynikach wyszukiwania.
 • Optymalizacja adresów URL - tworzenie czytelnych, opisowych adresów URL pomaga zarówno użytkownikom, jak i robotom wyszukiwarek w lepszym zrozumieniu treści danej strony.
 • Rozbudowa struktury linków wewnętrznych - odpowiednia struktura linków wewnętrznych pomaga w lepszym indeksowaniu i nawigacji dla użytkowników.
 • Poprawa szybkości działania strony - szybka strona jest kluczowa dla dobrego doświadczenia użytkownika oraz korzystna z punktu widzenia SEO. Sprawdź, jak poprawić prędkość ładowania strony internetowej.
 • Edycja title i description - dopasowanie title i description do treści stron pomaga w zwiększeniu klikalności wyników wyszukiwania.
 • Wdrożenie przekierowań i adresów kanonicznych - ustalenie przekierowań (np. 301) pomaga w utrzymaniu pozycji SEO po zmianach w strukturze strony, a adresy kanoniczne pomagają uniknąć problemów z powielaniem treści.
 • Instalacja certyfikatu SSL - certyfikat SSL jest ważny nie tylko z punktu widzenia bezpieczeństwa, ale także wpływa na pozycje w wynikach wyszukiwania, ponieważ Google premiuje odpowiednio zabezpieczone strony.

Działania te poprawiają indeksowanie witryny, zapewniają lepsze doświadczenie dla użytkowników i pomagają w zbudowaniu lepszej widoczności online.


Pozyskiwanie linków dla sklepu z grami planszowymi

Podczas pozycjonowania strony sklepu z grami planszowymi kładziemy duży nacisk na profil linków przychodzących, który stanowi istotny czynnik rankingowy. Dlatego podejmujemy następujące działania:

 • Pozyskujemy linki w sposób naturalny i stopniowy.
 • Szukamy linków z witryn o wysokiej widoczności oraz dużym ruchu.
 • Dodajemy witrynę sklepu do odpowiednich katalogów firm.

Te kroki pomagają w budowaniu mocnego profilu linków, co z kolei wpływa na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.


Jak reklamować sklep z grami planszowymi w Google Ads?

Reklama w Google Ads to kolejny efektywny sposób na wypromowanie sklepu z planszówkami w internecie. Jakie formaty reklam Google Ads najlepiej sprawdzą się w tej branży? Polecamy:


Reklama sklepu z planszówkami w sieci wyszukiwania

Reklama sklepu z grami planszowymi w sieci wyszukiwania Google może przynieść znakomite wyniki, pod warunkiem że zostanie odpowiednio przygotowana. Nasza strategia tworzenia kampanii reklamowych w Google Ads opiera się na następujących działaniach:

 • Wybieramy odpowiednie słowa kluczowe - szukamy fraz long tail, które dokładnie określają różne gry planszowe. Staramy się znaleźć słowa kluczowe, które odpowiadają na konkretne potrzeby klientów.
 • Dodajemy wykluczające słowa kluczowe - unikamy marnowania budżetu na nieistotne kliknięcia, dodając słowa kluczowe, które nie są związane z Twoimi produktami. To pomoże zoptymalizować wydajność kampanii.
 • Tworzymy różne grupy reklam - dla różnych typów słów kluczowych tworzymy oddzielne grupy reklam, co pozwala na bardziej precyzyjne zarządzanie i dostosowanie treści do konkretnej grupy odbiorców.
 • Tworzymy przejrzystą strukturę konta Google Ads - organizujemy kampanie i grupy reklam zgodnie ze strukturą Twojego sklepu, co ułatwia zarządzanie kampanią i monitorowanie wyników.
 • Promujemy różne części sklepu - reklamujemy zarówno kategorie produktowe, jak i konkretne produkty oraz cały sklep, aby osiągnąć różne grupy docelowe.
 • Tworzymy unikalne strony docelowe - dla każdej grupy reklam przygotowujemy osobne strony docelowe, które są zgodne z wyszukiwanymi słowami kluczowymi i zawierają istotne informacje dla potencjalnych klientów.
 • Konstruujemy atrakcyjne treści reklam - dodajemy do treści reklam informacje, które są istotne dla potencjalnych klientów, takie jak promocje, wyjątkowe oferty, a także wyraźne CTA zachęcające do kliknięcia. Sprawdź, jak napisać skuteczną reklamę tekstową w Google Ads!
 • Używamy rozszerzeń reklam - wykorzystujemy różne rozszerzenia reklam, aby wzbogacić treść i zwiększyć ich skuteczność.
 • Regularnie analizujemy wyniki i optymalizujemy kampanię - monitorujemy skuteczność kampanii w Google Ads, dostosowujemy budżet, usuwamy słowa kluczowe, które nie przynoszą rezultatów i testujemy różne warianty reklam, aby stale poprawiać wyniki.

Reklama w sieci wyszukiwania dla sklepu z grami planszowymi.


Reklama produktowa dla sklepu z planszówkami

Jednym z najskuteczniejszych sposób promocji sklepów z planszówkami jest kampania produktowa. Dzięki tej formie możesz bezpośrednio promować konkretne gry planszowe z Twojej oferty, pojawiając się w wynikach wyszukiwania Google, przy pomocy sekcji Google Zakupy. Zobacz, w jaki sposób tworzymy kampanię produktową:

 • Na początek, zaczynamy od założenia konta w Google Merchant Center oraz jego integracji z Twoim kontem w Google Ads.
 • Następnie, tworzymy plik produktowy zawierający kompletną listę produktów dostępnych w Twoim sklepie, skrupulatnie oznaczając każdy element, taki jak nazwa produktu, adres URL, tytuł, opis, oceny, itp.
 • Importujemy przygotowany plik produktowy do Google Merchant Center.
  Dużą uwagę zwracamy na wysoką jakość oraz atrakcyjność zdjęć produktowych.
 • Kolejnym krokiem jest stworzenie kampanii PLA (Product Listing Ads) w Google Zakupy.
 • Określamy budżet reklamowy oraz ustalamy maksymalną kwotę, jaką jesteś gotowy zapłacić za każde kliknięcie.
 • Aby skutecznie dotrzeć do odpowiednich odbiorców, dokładnie konfigurujemy kierowanie reklam. Dowiedz się, jak zwiększyć przychody w sklepie za pomocą reklamy produktowej.

Reklama produktowa w Google Zakupy dla sklepu z planszówkami.


Remarketing jako skuteczna reklama sklep z grami planszowymi

Remarketing jest niezwykle skutecznym narzędziem reklamowym dla sklepu z grami planszowymi. Dzięki niemu możesz dotrzeć do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę internetową, ale nie dokonali zakupu. To doskonała okazja do przypomnienia im o Twojej ofercie i skłonienia do finalizacji transakcji.

Kampania remarketingowa w Google Ads ma charakter graficzny i wyświetla się użytkownikom w trakcie przeglądania innych stron internetowych. To pozwala utrzymać Twoją markę w świadomości potencjalnych klientów, co może zachęcić ich do powrotu i zakupu gier planszowych.

Aby wzmocnić przekaz reklamy remarketingowej, warto rozważyć wykorzystanie remarketingu dynamicznego. Dzięki niemu możesz dostosować reklamę do konkretnych produktów, które odwiedzający przeglądali na Twojej stronie. Dodanie promocji, takich jak rabaty lub darmowa dostawa, może dodatkowo zwiększyć atrakcyjność Twojej oferty.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


Inne formaty reklam sklepu z grami planszowymi

Oprócz wcześniej omówionych formatów reklam, istnieją także inne wartościowe sposoby promocji sklepu z grami planszowymi:

 • Reklama wideo - tworzenie krótkich filmów promocyjnych, recenzji gier planszowych lub demonstracji rozgrywki może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Reklama w takim formacie, wyświetlana na YouTube, może zwiększyć świadomość marki i zainteresowanie ofertą.
 • Reklama w sieci reklamowej Google - to kolejny efektywny rodzaj reklamy online. Możesz wykorzystać różne rodzaje reklam graficznych, przykładowo banerów, które będą wyświetlane na witrynach partnerskich Google. To dobry sposób na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców.

Reklama wideo i reklama w sieci reklamowej są stosunkowo opłacalne oraz skuteczne w budowaniu świadomości marki i przyciąganiu uwagi potencjalnych klientów. W połączeniu z kampaniami w sieci wyszukiwania i reklamą produktową mogą stanowić kompleksową strategię reklamową dla Twojego sklepu z grami planszowymi.


Optymalizacja konwersji i SXO dla sklepów z planszówkami

Naszym głównym celem podczas strategii pozycjonowania dla sklepów oferujących gry planszowe jest maksymalizacja sprzedaży dla naszych klientów. W związku z tym, w ramach naszych usług, dostarczamy SXO, co oznacza połączenie działań z zakresu pozycjonowania strony, optymalizacji konwersji oraz usprawniania doświadczenia użytkownika. Nasza usługa SXO dla sklepów z grami planszowymi obejmuje następujące działania:

 • Wprowadzamy wysokiej jakości zdjęcia produktów, które szczegółowo prezentują oferowane gry planszowe, a także wzbogacamy je o szczegółowe opisy.
 • Tworzymy na stronie głównej wyraźne sekcje z najpopularniejszymi kategoriami produktów, ułatwiając klientom nawigację po sklepie.
 • Wprowadzamy strategie cross-sellingu i up-sellingu na stronach produktów, sugerując klientom pokrewne lub lepsze produkty.
 • Zachęcamy do wprowadzenia różnorodnych opcji płatności i dostawy, aby zapewnić klientom większą elastyczność.
 • Proponujemy programy rabatowe, które mają na celu zwiększenie atrakcyjności zakupów i zachęcenie do większych zamówień.
 • Dodajemy funkcjonalną wewnętrzną wyszukiwarkę z filtrowaniem produktów, umożliwiając klientom szybkie znalezienie konkretnego tytułu gry planszowej.
 • Kształtujemy przejrzyste i intuicyjne menu, z wyraźnymi kategoriami produktów, co ułatwia przeglądanie oferty sklepu.
 • Usprawniamy proces zakupowy, umożliwiając klientom dokonywanie zakupów bez konieczności rejestracji, a także korzystanie z kont społecznościowych do logowania.
 • Wprowadzamy ulepszenia z zakresu doświadczenia użytkownika, zmniejszając liczbę porzuconych koszyków i zwiększając efektywność transakcji. Dowiedz się, jak ratować porzucone koszyki w sklepie internetowym.

Działania te pomogą poprawić doświadczenia użytkowników na stronie sklepu z grami planszowymi, zwiększyć zaufanie klientów i przekształcić ruch na stronie w większą liczbę konwersji.


Jak reklamować sklep z planszówkami w mediach społecznościowych?

Reklama online dla sklepów oferujących gry planszowe jest teraz nieodłącznym elementem działań promocyjnych, a media społecznościowe stanowią nieoceniony kanał do osiągania efektywnych wyników. Jedną z najpopularniejszych platform jest Facebook Ads, która umożliwia promowanie zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Sprawdź, jak tworzymy skuteczne kampanie reklamowe w Facebook Ads dla sklepów z grami planszowymi:

 • Dostosowujemy Twoje reklamy do różnych etapów na ścieżce zakupowej klientów, docierając zarówno do tych, którzy rozważają zakup, jak i tych, którzy są już bardziej zdecydowani.
 • Starannie selekcjonujemy atrakcyjne zdjęcia produktów, które wykorzystujemy w reklamach, dbając o ich jakość i przekaz.
 • Eksperymentujemy z różnymi formatami reklam, w tym wideo, Reels i Stories na Instagramie, aby efektywnie angażować Twoją grupę docelową.
 • Planujemy kampanie w Facebook Ads, które dostosowane są do różnych celów, takich jak zwiększenie zasięgu, generowanie ruchu na stronie, konwersje oraz wyświetlenia wideo.
 • Tworzymy precyzyjne grupy docelowe, uwzględniając zainteresowania i zachowania online Twoich odbiorców.
 • Planujemy kampanie retargetingowe, które pozwalają nam dotrzeć do osób, które już odwiedziły Twój sklep, ale jeszcze nie dokonały zakupu.
 • Dokładnie określamy Twój budżet reklamowy, biorąc pod uwagę konkurencyjność w branży gier planszowych.
 • Uruchamiamy reklamy, które są skierowane zarówno do niestandardowych grup odbiorców, jak i do grup podobnych do Twoich istniejących klientów.

Kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie mogą skutecznie zwiększyć rozpoznawalność Twojego sklepu z grami planszowymi oraz przyciągnąć nowych klientów.

Dowiedz się więcej o reklamie w mediach społecznościowych:


Jak reklamować sklep z grami planszowymi? Podsumowanie

Pozycjonowanie sklepu, reklama Google Ads, kampania na Facebooku i Instagramie oraz działania z zakresu SXO to skuteczne sposoby na promocję sklepu z grami planszowymi wśród docelowych odbiorców. Dobrze przygotowana strategia pozwoli Ci zwiększyć widoczność sklepu w wyszukiwarce, dotrzeć do nowych odbiorców, a także zbudować ruch i wesprzeć pozyskiwanie konwersji. Pamiętaj, że promocja sklepu to nie tylko kwestia zdobycia uwagi potencjalnych klientów, ale także budowania trwałych relacji z nimi, dostarczania wartościowych informacji i ofert oraz ciągłego doskonalenia doświadczenia zakupowego. Dlatego warto inwestować czas i zasoby w rozwijanie tych kluczowych obszarów, aby skutecznie rozwijać swój biznes z planszówkami!

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.9
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 580 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak reklamować sklep z grami planszowymi w internecie?

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 139 głosów

UDOSTĘPNIJ