Jak zbudować skuteczną strategię SEO dla sklepu?

Jak zbudowac skuteczna strategie SEO dla sklepu
Spis treści

• Strategia SEO dla sklepu e-commerce w 11 krokach

• Wstępny audyt SEO dla e-commerce

• Badanie słów kluczowych

• SEO techniczne

• Tworzenie profilu linków przychodzących

• Linkowanie wewnętrzne

• Title i description

• Optymalizacja strony kategorii

• Optymalizacja strony produktu

• Optymalizacja stron docelowych

• Zdjęcia produktów i filmy

• Maksymalne wykorzystanie postów na blogu

• Podsumowanie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektóre sklepy internetowe mają rzesze zadowolonych klientów, podczas gdy inne zmagają się z pozyskaniem nawet najbardziej podstawowych wizyt? Odpowiedzią jest tutaj skuteczna strategia SEO - poprawnie zbudowana taktyka pozycjonowania może zapewnić stały ruch klientów i regularną sprzedaż. Poniżej przedstawimy podstawowe kroki, które pozwolą Ci zbudować solidną strategię SEO dla Twojego sklepu, by przyciągnąć większą ilość klientów i zwiększyć swoje zyski.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Strategia SEO dla sklepu e-commerce w 11 krokach

Strategia SEO opiera się zarówno na działaniach wykonywanych na stronie, jak i poza nią. Wszystkie zmiany wprowadzane w witrynie nazywane są on-site SEO, natomiast wszystko, co dzieje się poza stroną to off-site SEO. W celu zbudowania silnej strategii SEO należy wziąć pod uwagę działania w witrynie, takie jak tworzenie treści, linkowanie wewnętrzne czy optymalizacja techniczna, ale również wszystko, co jest wykonywane na zewnątrz, czyli, np. pozyskiwanie linków przychodzących. Aby uzyskać pozytywne rezultaty pozycjonowania, stwórz strategię opartą na następujących krokach:


1. Wstępny audyt SEO dla e-commerce

Budowanie strategii pozycjonowania dla sklepu warto zacząć od wstępnego audytu SEO, który pozwala na sprawdzenie aktualnego stanu Twojej witryny internetowej. Audyt SEO to kompleksowa analiza strony pod kątem jej zdolności do skutecznego pozycjonowania, podczas której sprawdza się różne aspekty, w tym:

 • wydajność strony,
 • dostępność i użyteczność dla klientów,
 • jakość zawartości,
 • strukturę linków wewnętrznych,
 • oraz profil linków przychodzących.

Jednym z kluczowych elementów audytu jest analiza techniczna strony, podczas której sprawdza się elementy, takie jak:

Audyt powinien również obejmować analizę konkurencji. To może pomóc zrozumieć, na jakie słowa kluczowe Twoi konkurenci pozycjonują swoją stronę, jakie techniki SEO stosują i jak możesz wykorzystać te informacje do poprawy własnej strategii. Dowiedz się, jak przeprowadzić analizę konkurencji w SEO.

Podczas audytu SEO dla sklepów e-commerce, warto skorzystać z narzędzi takich jak Google Analytics 4, SEMrush, czy Ahrefs. Mogą one dostarczyć cennych informacji na temat statystyk strony, takich jak liczba odwiedzin, źródła ruchu, współczynnik odrzuceń, najczęściej odwiedzane strony, oraz najskuteczniejsze słowa kluczowe.


2. Badanie słów kluczowych

Badanie słów kluczowych to podstawowy element strategii SEO dla sklepu. Taka analiza pomaga zrozumieć, jakie terminy i frazy użytkownicy wpisują do wyszukiwarek, gdy poszukują produktów, które oferujesz. Dzięki temu możesz zidentyfikować najbardziej wartościowe słowa kluczowe, które mogą przyciągnąć odpowiednią, zainteresowaną Twoją ofertą, grupę odbiorców.

Badanie słów kluczowych rozpoczyna się od określenia głównych tematów związanych z Twoim biznesem. Następnie, wokół tych tematów, generuje się listę potencjalnych słów kluczowych - mogą one odnosić się do produktów w Twojej ofercie, kategorii, tematów związanych z Twoją branżą itp. Na tym etapie, wartościowe mogą okazać się narzędzia takie jak Google Keyword Planner, SEMRush, Ahrefs czy Senuto, które dostarczają szczegółowych informacji o popularności poszczególnych fraz, konkurencyjności czy potencjalnej efektywności tych słów kluczowych. Zobacz, jak wykorzystać ChatGPT do analizy słów kluczowych w SEO.

Kolejnym krokiem jest analiza konkurencji. Sprawdzając, jakich słów kluczowych używają Twoi konkurenci, możesz zidentyfikować nowe możliwości, np. nowe kategorie produktów, które warto byłoby wprowadzić do sklepu lub odkryć preferencje czy zainteresowania Twojej grupy docelowej, o których nie wiedziałeś.

Ważnym elementem badania słów kluczowych jest również zrozumienie intencji użytkownika - czy dopiero szuka informacji o ofercie, chce dokonać zakupu, czy może porównuje produkty z kilku sklepów? Zrozumienie tych intencji pomoże Ci tworzyć treści z użyciem słów kluczowych, które odpowiadają na ich potrzeby.

Analiza słów kluczowych w Google Keyword Planner.


3. SEO techniczne

SEO techniczne to część optymalizacji strony, która skupia się na poprawie struktury i działania Twojej strony internetowej. Celem jest stworzenie witryny sklepu, która będzie wygodna i użyteczna dla internautów oraz łatwa do indeksowania przez roboty wyszukiwarek. Aby przygotować swój sklep internetowy poprawnie pod kątem technicznym, wykonaj kilka niezbędnych działań:

 • Pierwszym krokiem w SEO technicznym jest zapewnienie, że Twoja strona jest poprawnie indeksowana przez wyszukiwarki. Możesz to sprawdzić za pomocą Google Search Console. Zaleca się regularne sprawdzanie, czy wszystkie ważne strony są indeksowane i czy roboty nie mają problemu z dostępem do nich.
 • Drugim kluczowym elementem jest poprawa szybkości ładowania strony. Wysoka wydajność witryny jest ważna zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek. Narzędzia takie jak Google PageSpeed Insights mogą pomóc w identyfikacji problemów wpływających na czas ładowania i sugerować poprawki.
 • Równie ważna jest responsywność strony, czyli jej dostosowanie do różnych urządzeń. W czasach gdy większość z nas na co dzień korzysta z urządzeń mobilnych, zapewnienie, że Twoja strony wyświetla się poprawnie na smartfonach i tabletach, jest kluczowe dla dobrego doświadczenia użytkownika i wyników SEO.
 • Struktura URL Twojej strony również ma znaczenie. Adresy URL powinny być proste, łatwe do zrozumienia i zapamiętania oraz uzupełnione o słowa kluczowe. Sprawdź, jak optymalizować adresy URL w SEO.
 • Pliki sitemap i robots.txt to kolejne istotne elementy. Plik sitemap pomaga robotom wyszukiwarek zrozumieć strukturę Twojej strony, a plik robots.txt pozwala kontrolować, które części strony mają być poddane indeksowaniu.
 • Ostatnią, ale nie mniej ważną kwestią jest obsługa błędów HTTP. Wszystkie strony, które nie są dostępne, powinny zwracać poprawny kod błędu (np. 404 dla strony, która nie istnieje).


4. Tworzenie profilu linków przychodzących

Linki przychodzące, znane również jako backlinks, są jednym z ważniejszych czynników rankingowych Google i mogą znacząco wpłynąć na pozycję Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania. Są one jednym z najważniejszych elementów, które wyszukiwarki biorą pod uwagę podczas określania autorytetu i wiarygodności strony.

Tworzenie profilu linków przychodzących polega na pozyskiwaniu linków prowadzących do Twojej witryny z innych stron internetowych. Wysoka jakość tych linków jest niezmiernie ważna, ponieważ te pochodzące z wiarygodnych źródeł mogą znacznie poprawić ranking Twojej strony w SERP. Jak pozyskiwać linki przychodzące? Jedną z taktyk jest tworzenie wysokiej jakości, wartościowej treści, która naturalnie generuje linki. Możesz również aktywnie pozyskiwać je poprzez nawiązywanie relacji z innymi witrynami lub skorzystanie z gościnnych postów na blogach.

Należy pamiętać, że nie wszystkie linki są tak samo wartościowe. Wyszukiwarki zwracają uwagę na jakość strony, z której pochodzi link, na jej tematykę oraz anchory. Linki przychodzące powinny być zdobywane w sposób naturalny i etyczny. Techniki takie jak zakup linków, wymiana linków, czy pozyskiwanie ich ze stron spamerskich mogą prowadzić do kar od wyszukiwarek.

Sprawdź, jak skutecznie pozyskiwać linki do strony:


5. Linkowanie wewnętrzne

Linkowanie wewnętrzne to proces tworzenia sieci linków pomiędzy stronami w Twojej witrynie. Jest to istotny aspekt SEO dla sklepów internetowych, który pomaga robotom wyszukiwarek zrozumieć strukturę Twojej witryny i określić, które strony są najważniejsze. Dobrze zorganizowane linki wewnętrzne są też ważne dla użytkowników - ułatwiają nawigację, pomagają znaleźć potrzebne informacje i mogą poprawić ogólne doświadczenie związane z korzystaniem z witryny.

Dlaczego warto używać linków wewnętrznych?
Kluczową korzyścią z linkowania wewnętrznego jest możliwość ukierunkowania ruchu na najważniejsze strony Twojej witryny. Możesz skierować użytkowników do konkretnych produktów, stron kategorii, czy postów na blogu. Dobrze zorganizowane linki wewnętrzne mogą także pomóc w zwiększeniu czasu spędzanego na stronie przez użytkownika, co jest kolejnym sygnałem dla wyszukiwarek, że Twoja strona dostarcza wartościowe treści.

W jaki sposób stosować linkowanie wewnętrzne?
Podczas tworzenia strategii linkowania wewnętrznego, ważne jest pamiętanie o kilku kluczowych zasadach. Po pierwsze, linki powinny być naturalne i użyteczne dla potencjalnych klientów. Nie powinno być zbyt wielu linków na jednej stronie, a anchory powinny być zróżnicowane i zawierać słowa kluczowe. Po drugie, struktura linkowania wewnętrznego powinna być logiczna i hierarchiczna.

Pamiętaj, że linkowanie wewnętrzne to nie tylko linki w treści strony. Nawigacja na stronie, stopka, czy breadcrumbs (ścieżki nawigacyjne) to również ważne miejsca do umieszczania linków wewnętrznych. Odpowiednio zaprojektowane mogą znacznie poprawić SEO Twojego sklepu, doświadczenie użytkowników, i ostatecznie prowadzić do zwiększenia konwersji oraz sprzedaży.

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


6. Title i description

Metatagi „title” i „description” są niezwykle ważnymi elementami SEO dla sklepów internetowych. Są one pierwszymi elementami, które widzą użytkownicy w wynikach wyszukiwania, i mają bezpośredni wpływ na to, czy ktoś kliknie Twój link, czy też wybierze stronę konkurencji.

 • Title to tytuł strony, który jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania. Powinien on być krótki, zwięzły i chwytliwy, aby zachęcić użytkowników do kliknięcia. Dobre praktyki sugerują, że długość tytułu powinna wynosić od 50 do 70 znaków, aby nie był on przycinany w wynikach wyszukiwania.
 • Description, czyli opis, to krótki fragment tekstu, który przedstawia zawartość strony. Jest on wyświetlany w wynikach wyszukiwania poniżej tytułu. Powinien on być przekonujący, zawierać kluczowe słowa i precyzyjnie opisywać, co użytkownicy znajdą po kliknięciu linku. Zaleca się, aby długość opisu nie przekraczała 160 znaków.

Title i description w wynikach wyszukiwania.

W przypadku sklepów e-commerce każda strona produktu, strona kategorii, czy strona informacyjna powinna mieć unikalny tytuł i opis. Ważne jest również, aby regularnie sprawdzać oraz aktualizować title i description, szczególnie jeśli wprowadzasz jakieś zmiany na stronie, dodajesz nowe produkty, czy zmieniasz strategię słów kluczowych.


7. Optymalizacja strony kategorii

Strony kategorii produktów są niezbędnym elementem sklepu internetowego. Pomagają w nawigacji po stronie i służą jako przewodnik prowadzący do poszczególnych produktów. Optymalizacja tych stron jest więc niezbędna dla poprawy doświadczenia użytkownika, widoczności sklepu w wynikach wyszukiwania i zwiększenia konwersji. Jak optymalizować stronę kategorii?

 • Optymalizacja strony kategorii powinna zacząć się od title i description. Powinny one być unikalne dla każdej strony kategorii, zawierać słowa kluczowe związane z daną kategorią i precyzyjnie opisywać zawartość strony.
 • Następnie, należy skupić się na strukturze URL. Adres URL strony kategorii powinien być krótki, zrozumiały i zawierać słowa kluczowe związane z daną kategorią. Struktura URL powinna też odzwierciedlać strukturę kategorii na stronie.
 • Treść na stronie kategorii również ma znaczenie. Powinna ona zawierać krótki, ale informacyjny opis kategorii, który pomoże użytkownikom zrozumieć, co się w niej znajduje. Użycie odpowiednio dopasowanych słów kluczowych w treści może też poprawić SEO strony.
 • Optymalizacja strony kategorii powinna uwzględniać również linkowanie wewnętrzne. Każda strona kategorii powinna zawierać linki do powiązanych podkategorii lub produktów.
 • Na stronach kategorii warto także umieścić wyraźne wezwania do działania (CTA), które zachęcą klientów do dalszego przeglądania strony.
 • Na koniec, pamiętaj o optymalizacji obrazów. Grafiki lub zdjęcia powinny być dobrej jakości, ładować się szybko i zawierać odpowiednie opisy alt.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


8. Optymalizacja strony produktu

Strony produktów są sercem każdego sklepu e-commerce. To tutaj odbywa się większość konwersji i transakcji, dlatego pozycjonowanie stron produktowych jest kluczowe dla powodzenia Twojego biznesu. Aby generować jak najlepsze wyniki na stronie produktowej, wykonaj kilka następujących kroków:

 • Podobnie jak w przypadku stron kategorii, title i description są niezwykle ważne. Tytuł powinien być krótki i zawierać nazwę produktu, a opis powinien przedstawiać najważniejsze informacje lub parametry dotyczące produktu.
 • Struktura URL na stronie produktu również ma znaczenie. Powinna ona być zrozumiała dla użytkownika, zawierać nazwę produktu lub istotne słowa kluczowe i odzwierciedlać hierarchię witryny.
 • Jednym z najważniejszych elementów strony produktu są zdjęcia. Powinny one być wysokiej jakości, dobrze oświetlone i pokazywać produkt z różnych perspektyw. Każde zdjęcie powinno mieć odpowiedni alt text, który opisuje obraz i zawiera słowa kluczowe (dzięki temu obraz ma szansę wyświetlić się w sekcji Google Grafika).
 • Treść na stronie produktu powinna być szczegółowa, wartościowa i zawierać słowa kluczowe. Stwórz jasne i przekonujące opisy produktów, które dostarczą użytkownikom wszystkich informacji, których mogą potrzebować do podjęcia decyzji o zakupie.
 • Linki wewnętrzne również są ważne na stronie produktu. Możesz linkować do powiązanych produktów, strony kategorii, lub innych istotnych miejsc w Twojej witrynie.
 • Na stronie produktu powinny również znaleźć się jasne wezwania do działania, takie jak „Dodaj do koszyka” lub „Kup teraz”. Aby były efektywne, muszą być dobrze widoczne i zrozumiałe dla użytkowników.

Przykładowa strona produktowa.

Dowiedz się więcej o tworzeniu i optymalizacji stron produktowych:


9. Optymalizacja stron docelowych

Strony docelowe, znane też jako landing pages, są kluczowym elementem strategii SEO dla sklepu. Często decydują o tym, czy klient zostanie na stronie, czy też nie. Mogą one służyć do promowania konkretnego produktu, gromadzenia danych kontaktowych za pomocą formularza, czy informowanie o wyprzedaży lub nowej kolekcji. Sprawdź kilka wskazówek optymalizacji landing page’a:

 • Zaczynając optymalizację strony docelowej należy wziąć pod uwagę jej przeznaczenie. Jeśli strona jest stworzona z myślą o konwersji w formie sprzedaży produktu, ważne jest skupienie się na elementach, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu. Może to obejmować jasne i zwracające uwagę nagłówki, przekonujące CTA czy atrakcyjne zdjęcia produktów. Z kolei jeśli celem strony jest pozyskanie danych od klientów, ważne jest umieszczenie tam prostego i krótkiego formularza kontaktowego.
 • Treść na stronie docelowej powinna być wartościowa i unikalna. Powinna ona dostarczyć użytkownikom wszystkich informacji, których mogą potrzebować do podjęcia decyzji - czy to o zakupie, zapisaniu się do newslettera, czy pobraniu e-booka.
 • Oprócz wcześniej wspominanych elementów takich jak adresy URL czy metatagi warto zadbać również o design strony. Landing page powinien być atrakcyjny wizualnie, prosty, aby nie rozpraszać uwagi użytkowników oraz zawierać wyraźnie widoczne przyciski z CTA.
 • Na landing page’u można też umieścić takie elementy jak opinie klientów czy recenzje ekspertów, które mogą przyspieszyć proces podejmowania decyzji zakupowej. Dowiedz się więcej o optymalizacji stron docelowych.

Przykładowa strona docelowa.


10. Zdjęcia produktów i filmy

Zdjęcia produktów i filmy są niezwykle ważne w e-commerce, ponieważ to one często stanowią pierwsze wrażenie, które klient ma na temat produktu. W przypadku sklepów internetowych, gdzie klienci nie mogą dotknąć ani zobaczyć produktu na żywo, wysokiej jakości zdjęcia i filmy mogą odgrywać kluczową rolę w procesie decyzyjnym klienta.

 • Zdjęcia produktów powinny być jasne, dobrze oświetlone i pokazywać produkt z różnych perspektyw. Powinny one także prezentować szczegóły produktu, takie jak materiał, kształt, kolor itp. Wszystkie zdjęcia powinny być optymalizowane pod kątem SEO, co oznacza, że powinny mieć odpowiednie nazwy, np. czarna-bluzka-damska.jpg, oraz opisy alt, które są zrozumiałe dla wyszukiwarek i umożliwiają prawidłowe indeksowanie.
 • Filmy produktowe mogą zapewnić dodatkową wartość dla klientów, prezentując produkt w użyciu, pokazując, jak działa, lub podkreślając jego kluczowe wartości. Filmy powinny być krótkie, dynamiczne i zatrzymujące uwagę. Podobnie jak zdjęcia, filmy należy optymalizować pod kątem SEO, co obejmuje odpowiednie nazwy plików oraz transkrypcje lub napisy dla robotów wyszukiwarek.

Pamiętaj, że zdjęcia i filmy nie tylko pomagają klientom lepiej zrozumieć, co kupują, ale są także ważnym elementem SEO. Wyszukiwarki coraz bardziej doceniają strony, które dostarczają wartościowej treści wizualnej, a klientom łatwiej jest pamiętać informacje prezentowane w ten sposób.

Przykładowy film produktowy


11. Maksymalne wykorzystanie postów na blogu

Blog to potężne narzędzie, które może pomóc Ci zwiększyć widoczność sklepu online i budować autorytet w swojej branży. Posty na blogu są nie tylko świetnym miejscem do udostępniania wartościowych treści dla Twoich klientów, ale mogą także służyć jako skuteczny element strategii SEO.

Kluczem do efektywnego wykorzystania postów na blogu w SEO jest tworzenie wartościowych, oryginalnych treści, które są odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO. Powinny one skupiać się na tematach związanych z Twoją branżą, produktami lub usługami i zawierać słowa kluczowe, które są istotne dla Twojego biznesu. Posty na blogu to również doskonale miejsce do wykorzystania fraz typu long tail, co może zwiększyć widoczność Twojego sklepu dla bardziej specyficznych zapytań użytkowników. Każdy post na blogu powinien być dobrze zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania. Jak to zrobić?

 • Zastosuj unikalne i chwytliwe title i description.
 • Użyj właściwej struktury URL - adres ma być prosty, zrozumiały i jak najkrótszy.
 • Zastosuj podział na nagłówki H1, H2 i H3.
 • Zoptymalizuj obrazy - używaj formatu JPG, w nazwie pliku umieść słowa klucze i dodaj opis alt.
 • Korzystaj z linkowania wewnętrznego.

Pamiętaj także, że blog to miejsce, gdzie możesz nawiązać relację z Twoimi klientami. Wykorzystaj go do udzielania odpowiedzi na często zadawane pytania, udostępniania poradników, przedstawiania nowych produktów, czy opowiadania historii Twojej marki.


Jak zbudować skuteczną strategię SEO dla sklepu? Podsumowanie

Zrozumienie SEO i zastosowanie odpowiedniej strategii może być dla Ciebie sposobem na sukces w branży e-commerce! Niezależnie od tego, jak atrakcyjne są Twoje produkty, bez skutecznej strategii SEO, mogą one pozostać niewidoczne dla potencjalnych klientów. Pamiętaj, że SEO wymaga dużo cierpliwości i czasu, ale zdecydowanie jest tego warte. Wprowadzając działania opisane w tym artykule, stawiasz pierwszy krok na drodze do budowy trwałej i skutecznej obecności online. Podejmij to wyzwanie i pozwól, aby strategia SEO otworzyła Twojemu sklepowi drzwi do świata pełnego zadowolonych klientów i wzrostu sprzedaży

Co to jest SEO?
Down arrow

SEO, czyli Search Engine Optimization to proces optymalizowania strony internetowej, aby uzyskać lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Może to obejmować różne techniki, takie jak zastosowanie słów kluczowych, tworzenie linków przychodzących czy optymalizację struktury strony i treści w witrynie.

Jakie są podstawowe elementy skutecznej strategii SEO?
Down arrow

Podstawowe elementy efektywnej strategii SEO to badanie słów kluczowych, optymalizacja na stronie (on-page), budowanie linków przychodzących (off-page), optymalizacja techniczna, tworzenie wartościowej i unikalnej treści, a także monitorowanie i analiza wyników.

Co to jest link building?
Down arrow

Link building to proces zdobywania linków prowadzących do Twojej strony z innych witryn internetowych. Wysokiej jakości linki przychodzące są jednym z kluczowych czynników, które Google bierze pod uwagę przy rankingu stron. Im więcej wartościowych stron linkuje do Twojej strony, tym większe są szanse na lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak zbudować skuteczną strategię SEO dla sklepu?

Średnia ocen użytkowników4.97 na podstawie 132 głosów

UDOSTĘPNIJ