66 statystyk o optymalizacji konwersji

66 statystyk o optymalizacji konwersji
Spis treści

• Ogólne statystyki optymalizacji konwersji

• Najlepsze praktyki optymalizacji konwersji na stronie - statystyki

• Zachowania użytkowników w statystykach optymalizacji konwersji

• Optymalizacja konwersji w e-commerce - garść statystyk

• Działania płatne a statystyki o optymalizacji konwersji

• Podsumowanie

W marketingu wirtualnym każda interakcja użytkownika ze stroną ma znaczenie, bo może doprowadzić do pożądanej konwersji, np. dokonania zakupów, zapisania się do newslettera. Dlatego, jeśli chcesz, aby Twój biznes systematycznie się rozwijał oraz przynosił satysfakcjonujące zyski, poznaj zestawienie 66 statystyk o optymalizacji konwersji i wykorzystaj ich potencjał na 101%.

Z artykułu dowiesz się:

  • jakie są ogólne statystyki optymalizacji konwersji,
  • jakie są statystycznie najlepsze praktyki CRO na stronie,
  • co mówią najważniejsze statystyki CRO o zachowaniach użytkowników na stronie,
  • jak prezentują się statystyki optymalizacji konwersji w e-commerce,
  • jakie są najważniejsze statystyki CRO dotyczące płatnych reklam w internecie.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

  • Pozycjonowania
  • Kampanii Google Ads
  • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Ogólne statystyki optymalizacji konwersji

Optymalizacja współczynnika konwersji (CRO) to proces doskonalenia strony i jej funkcjonalności. Obejmuje działania, które mają poprawić komfort oraz doświadczenia użytkowników (UX), by zachęcić ich do podjęcia określonej interakcji, np. dokonania zakupów. Zasadniczym celem CRO jest podniesienie współczynnika konwersji. Dzięki temu masz szanse na wyższe zyski. Podstawą procesu optymalizacji CRO jest wnikliwa analiza zachowań użytkowników, w której mogą pomóc Ci najważniejsze statystyki CRO:

1. Dobry współczynnik konwersji strony internetowej mieści się w zakresie od 2% do 5% we wszystkich branżach. (źródło: https://mailchimp.com/marketing-glossary/conversion-rates/#:~:text=If%206%25%20of%20your%20website,and%205%25%20across%20all%20industries.)
2. Dane statystyczne pokazują, że 40% transakcji online pochodzi z urządzeń mobilnych. (źródło: https://www.webfx.com/blog/marketing/marketing-stats/)
3. Tylko 3% klientów e-commerce dokonuje konwersji na urządzeniach stacjonarnych! (źródło: https://contentsquare.com/blog/ecommerce-conversion-rate/)
4. Zaledwie 3% uczestników e-handlu dokonuje konwersji podczas korzystania z tabletu. (źródło:https://www.statista.com/statistics/234884/us-online-shopper-conversion-rate-by-device/)
5. Według statystyk CRO, średni współczynnik konwersji pochodzący z urządzeń mobilnych kształtuje się na poziomie 3,5%. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
6. Dane statystyczne pokazują, że średni współczynnik konwersji dla stron internetowych wynosi 2,35%. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
7. Średnie współczynniki konwersji różnią się w zależności od profilu firmy, statystycznie, najlepszy, bo wynoszący 18,2%, osiągają branża świadcząca usługi cateringowe i restauracje. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
8. W ciągu dwóch ostatnich lat wykorzystanie możliwości AI w strategii marketingowej wzrosło o 190%! (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
9. Wskaźnik wykorzystywania narzędzi analitycznych do pomiaru i analizy zachowań użytkowników w celu zwiększenia konwersji wynosi 64%. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
10. Statystycznie, średni zwrot z inwestycji, jaki mogą osiągnąć przedsiębiorcy korzystający z narzędzi CRO, wynosi 223%! (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
11. Dane wskazują, że najwyższy współczynnik konwersji poleceń występuje w branży turystycznej i wynosi 9,5%. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
12. Statystyki optymalizacji konwersji alarmują, że większość firm wciąż nie jest pewna, w jaki sposób przekształcają się odwiedzający ich stronę internetową! Ponad 68% niewielkich firm nie posiada udokumentowanej strategii optymalizacji konwersji (CRO). (źródło: https://outgrow.co/blog/conversion-rate-optimization-stats)
13. Zaledwie 22% firm uważa swój współczynnik konwersji za zadowalający. (źródło: https://outgrow.co/blog/conversion-rate-optimization-stats)
14. Najczęściej stosowanym narzędziem do optymalizacji współczynnika konwersji są testy A/B. Z nich korzysta 58% specjalistów ds. marketingu, a 35% planuje wdrożenie tego rodzaju testów. (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023),
15. Chcesz zwiększyć zyski? Przeprowadzaj testy A/B! Firmy, które przeprowadzają 50% więcej testów, skutecznie zwiększają współczynniki konwersji, (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023),
16. Według danych statystycznych, 46,9% profesjonalistów ds. optymalizacji przeprowadza jeden lub dwa testy w miesiącu (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
17. Przy współczynniku konwersji wynoszącym 31,24%, media społecznościowe stanowią jedno z głównych źródeł generowania ruchu odsyłającego do witryny internetowej. (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)
18. Strategię publikowania i rozpowszechniania treści w mediach społecznościowych wykazuje aż 87% specjalistów ds. marketingu. (źródło: https://outgrow.co/blog/conversion-rate-optimization-stats)

Po analizie danych statystycznych warto, żebyś przeczytał:

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Najlepsze praktyki optymalizacji konwersji na stronie - statystyki

Czy projekt strony internetowej ma znaczenie dla optymalizacji współczynnika konwersji? Oczywiście! Estetyczna, atrakcyjna i przyjazna strona, po której użytkownik może poruszać się intuicyjnie, zwiększa szanse na konwersję. Sprawdź statystyki optymalizacji konwersji, które pomogą Ci poprawić doświadczenia użytkowników podczas korzystania z Twojej strony:

19. Badania pokazują, że dla współczynnika konwersji najlepsza szybkość ładowania strony wynosi od 0 do 4 sekund. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
20. Jak wynika ze statystyk CRO, 1 sekunda opóźnienia ładowania strony, może spowodować spadek konwersji nawet o 7%. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
21. Zapamiętaj, że według statystyki, najlepsze strony internetowe osiągają współczynnik konwersji na poziomie 11%! (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)
22. Firmy, które korzystają z oprogramowania optymalizacyjnego, osiągają średni wzrost konwersji o 30%. (https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
23. Według 57% specjalistów ds. marketingu tworzenie stron internetowych jest najbardziej istotną funkcją w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
24. Wykorzystujesz na stronie strategię personalizacji? Zwróć uwagę, że spersonalizowana rozmowa z klientem, przeprowadzona w ciągu dwóch dni od nawiązania kontaktu, może skutkować wzrostem konwersji o ponad 200%! (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
25. Zapamiętaj, że według badań spersonalizowane wezwanie do działania (CTA) może wygenerować wyższy współczynnik konwersji o 202% niż niespersonalizowane wezwanie do działania! (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
26. Statystyki CRO mówią, że spersonalizowane e-maile skutkują wzrostem konwersji o 10%. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
27. Statystyki optymalizacji konwersji pokazują, że firmy wykorzystujące strategię content marketingu odnotowują 6 razy większą liczbę konwersji w porównaniu do firm, które z niej nie korzystają. (źródło: https://www.webfx.com/content-marketing/statistics/)
28. Statystyki CRO wskazują, że 70% marketerów w segmencie biznesowym (B2B) uważa, że treści wideo są pomocne w procesie konwersji potencjalnych klientów (źródło: https://www.webfx.com/lead-generation/statistics/),
29. Badania pokazują, że dodanie przycisku wezwania do działania do e-maili może przyczynić się do wzrostu współczynnika konwersji o 28%. (źródło: https://www.webfx.com/blog/conversion-rate-optimization/cro-statistics/)
30. Według statystyk, użycie wezwań do działania jako tekstu kotwicy na blogach zwiększa współczynnik konwersji o nawet 121% więcej niż reklamy banerowe. (źródło: https://www.invespcro.com/blog/conversion-rate-statistics/)

Znając najważniejsze statystyki CRO, poszukaj tutaj inspiracji do poprawy funkcjonalności strony:

Infografika przedstawiająca najlepsze praktyki poprawy doświadczeń użytkowników na stronie


Zachowania użytkowników w statystykach optymalizacji konwersji

Dobre doświadczenia użytkownika mogą prowadzić do zwiększenia współczynnika konwersji. Jeśli zadbasz o wysokiej jakości UX na ścieżce zakupowej klienta i wdrożysz na stronie odpowiednie praktyki UX, możesz liczyć na większe zyski. Przekonaj się, co mówią o tym statystyki optymalizacji konwersji:

31. 63% klientów zrobi zakupy online, gdy ma pozytywne doświadczenia związane z obsługą sklepu. (źródło: https://www.webfx.com/blog/marketing/online-shopping-statistics/)
32. 65% konsumentów zaczyna swoją ścieżkę zakupową od telefonów komórkowych. To podkreśla znaczenie dostosowania witryny do urządzeń mobilnych. (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023),
33. 67% użytkowników z większym prawdopodobieństwem dokona zakupów w sklepach, które są przyjazne urządzeniom mobilnym. (źródło: https://www.webfx.com/web-design/statistics/)
34. Czy wiedziałeś, że 76% użytkowników podjęło decyzję o zakupie na podstawie otrzymanej wiadomości e-mail? (źródło: https://www.webfx.com/blog/conversion-rate-optimization/cro-statistics/)
35. Statystycznie, 64% konsumentów decyduje się na zakup produktu po obejrzeniu filmu promującego daną markę. (źródło: https://www.webfx.com/blog/marketing/branding-statistics/)

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO

 

Poszukaj inspiracji do poprawy UX na stronie tutaj:

Dane statystyczne dotyczące najlepszych sposób na zachęcenie klientów do konwersji


Optymalizacja konwersji w e-commerce - garść statystyk

Skuteczna strategia CRO może przyczynić się do zwiększenia efektywności strony internetowej, satysfakcji klientów z zakupów oraz zysków. Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję, poznaj najważniejsze statystyki CRO dla e-commerce:

36. Nadmierne generowanie leadów jest jednym z poważniejszych błędów, bo statystyki pokazują, że 56% klientów przeglądających stronę nie jest jeszcze gotowa na dokonanie zakupów. (źródło: https://www.business2community.com/b2b-marketing/15-need-to-know-lead-qualification-stats-for-b2b-marketers-with-takeaways-02073532)
37. Jak pokazują dane statystyczne, współczynnik konwersji jest o 73% wyższy, gdy firmy kierują reklamy do potencjalnych klientów, uwzględniając ich pozycję na ścieżce sprzedaży (źródło: https://www.webfx.com/lead-generation/statistics/),
38. Blisko 42% grafik związanych z ofertą na stronach docelowych nie posiada funkcji klikalnych. (źródło: https://outgrow.co/blog/conversion-rate-optimization-stats)
39. Pamiętaj, że rozwiązanie problemów i odpowiedzi na pytania klientów umieszczone na stronie docelowej może prowadzić do wzrostu współczynnika konwersji o 80%! (źródło: https://serpwatch.io/blog/cro-statistics/),
40. Statystycznie, średni współczynnik konwersji dla strony docelowej wynosi 2%. (źródło: https://www.webfx.com/blog/conversion-rate-optimization/cro-statistics/)
41. Spodziewałeś się, że tylko 48% firm tworzy nową stronę docelową dla każdej nowej kampanii marketingowej? (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
42. Dane statystyczne dotyczące optymalizacji konwersji sygnalizują, że przeprowadzenie testów A/B dla stron docelowych może skutkować zwiększeniem konwersji o 12% (źródło: https://vwo.com/v2/),
43. Czy wiesz, że według statystyk branża mediów i rozrywki osiąga najwyższy współczynnik konwersji strony docelowej po wypełnieniu formularza? (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
44. Badania przeprowadzone przez platformę Unbounce wykazały, że konwersje są niższe o 5%, gdy formularze generowania leadów zawierają pola z prośbą o podanie numeru telefonu. (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)
45. Dane wskazują, że niewielkie zmiany w treści CTA w reklamach displayowych mogą przyczynić się do zwiększenia współczynników klikalności o 192%! (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)
46. Firmy doświadczają 55% wzrostu liczby potencjalnych klientów, gdy zwiększają liczbę stron docelowych z 10 do 15. (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)
47. Marki posiadające ponad 40 stron docelowych pozyskały 12 razy więcej leadów niż te, które mają od jednej do pięciu stron docelowych. (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)
48. Statystyki CRO nie pozostawiają wątpliwości - usunięcie elementów nawigacyjnych ze strony docelowej, takich jak paski nawigacyjne itp., może skutkować nawet 100% wzrostem konwersji! (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)
49. Według statystyk, umieszczenie filmów na stronie docelowej może zwiększyć konwersję nawet o 86%! (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
50. Jak pokazują dane udostępnione przez HubSpot, na podstawie analizy ponad 130 000 konsumentów, najwyższy wskaźnik zamknięcia sprzedaży notują towary konsumpcyjne, osiągając poziom 18%. Na drugim miejscu plasują się usługi finansowe z wynikiem 15%, a oprogramowanie/IT na trzecim z wynikiem 15%. Branża związana z personelem i rekrutacją uzyskała wskaźnik zamknięcia sprzedaży na poziomie 11%. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
51. Zauważ, że według statystyk optymalizacji konwersji, marketing e-mailowy generuje o 50% więcej leadów niż inne strategie. (źródło: https://www.webfx.com/blog/conversion-rate-optimization/cro-statistics/),
52. Statystycznie, najczęściej stosowanym sposobem obliczania współczynnika konwersji sprzedaży jest poprzez uwzględnienie zarówno sprzedaży, jak i kwalifikacji leadów. (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
53. Według badań, 79% generowanych leadów nie kończy się finalizacją transakcji (źródło: https://www.webfx.com/lead-generation/statistics/)
54. 53% firm inwestuje co najmniej połowę swojego budżetu na generowanie leadów. (źródło: https://startupbonsai.com/lead-generation-statistics/)
55. Przemyślana strategia generowania leadów to, zdaniem 34% marketerów, jedno z najważniejszych wyzwań w marketingu internetowym. (https://writersblocklive.com/blog/lead-generation-statistics/)
56. Czy wiesz, że średni współczynnik konwersji w całym sektorze e-commerce wynosi 3%? (źródło: https://contentsquare.com/blog/ecommerce-conversion-rate/)
57. Dla 30% firm finalizacja transakcji jest największym wyzwaniem w obszarze sprzedaży. (źródło: https://www.webfx.com/blog/marketing/crm-statistics/)
58. Jednym z najważniejszych wyzwań marketingu internetowego, według 55% marketerów, jest wygenerowanie leadów, które rzeczywiście przełożą się na konwersję. (źródło: https://financesonline.com/key-lead-generation-statistics-for-b2b-marketers-analysis-of-data-and-market-share/)
59. Dane pokazują, że wdrożenie strategii automatyzacji marketingu przyczynia się do zwiększenia liczby kwalifikowanych leadów o 451%! (źródło: https://99firms.com/blog/cro-statistics/#gref)
60. Według danych statystycznych średni współczynnik konwersji organicznych leadów w e-commerce wynosi 14,6%. (źródło: https://www.monsterinsights.com/conversion-rate-optimization-stats-show-what-youve-been-missing/)
61. Statystyki CRO alarmują, że 76,86% koszyków jest porzucanych na stronach e-commerce, co oznacza, że większość użytkowników dodaje produkty do koszyka, ale nie finalizuje transakcji! (źródło: https://www.convertcart.com/blog/ecommerce-conversion-rate-by-industry),
62. Wiedziałeś, że SEO odgrywa kluczową rolę w konwersji, ponieważ aż 94% ruchu na stronie generowane jest w wyniku bezpłatnych wyników wyszukiwania? Średni współczynnik konwersji z SEO wynosi około 14,6% na witrynach e-commerce! (źródło: https://www.notifyvisitors.com/blog/conversion-rate-optimization-statistics/#50_Conversion_Rate_Optimization_Statistics_You_Should_Know_in_2023)

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads

 

Dobrze, jeśli przeczytasz:

Statystyki stron docelowych w infografice


Działania płatne a statystyki o optymalizacji konwersji

Bardzo dobrym sposobem na zwiększenie współczynnika konwersji są płatne reklamy w internecie. Co o nich mówią najważniejsze statystyki CRO? Sprawdźmy.

63. Według statystyk CRO, średni współczynnik konwersji dla kampanii Facebook Ads wynosi 9,21%. (źródło: https://www.webfx.com/blog/conversion-rate-optimization/cro-statistics/),
kampanie Google Ads mogą przyczynić się do wzrostu współczynnika konwersji o 17% (źródło: https://www.webfx.com/blog/conversion-rate-optimization/cro-statistics/),
64. Statystyki współczynnika konwersji retargetingu pokazują, że 70% użytkowników, które odwiedziły witrynę i zostały ponownie zainteresowane reklamami displayowymi, miało większe prawdopodobieństwo konwersji. (źródło: https://serpwatch.io/blog/cro-statistics/),
65. Z danych statystycznych wynika, że płatne reklamy generują o 50% więcej konwersji niż ruch organiczny. (źródło: https://moz.com/blog/true-or-false-organic-traffic-converts-better-than-ppc)

Sprawdź też:


66 statystyk o optymalizacji konwersji. Podsumowanie

W marketingu internetowym statystyki optymalizacji konwersji są ważnym elementem skutecznej strategii marketingowej. Pozwalają zrozumieć zachowania i potrzeby użytkowników. Dzięki temu wyznaczają Ci kierunek zmian, jakie powinieneś dokonać na stronie, jeśli chcesz zachęcić klientów do konwersji. Przeanalizuj przygotowane przez nas zestawienie najważniejszych statystyk CRO i ciesz się swoim sukcesem.

Jakie są najważniejsze statystyki dotyczące optymalizacji konwersji (CRO)?
Down arrow

Istnieje kilka kluczowych statystyk związanych z optymalizacją konwersji, które są niezwykle istotne dla skutecznego monitorowania i poprawy efektywności strony internetowej. Należą do nich m.in.: wskaźnik konwersji, średnia wartość zamówienia, czas spędzony na stronie oraz współczynnik odrzuceń. Te miary pozwalają zrozumieć, jak skutecznie witryna przekształca ruch na klientów, co jest kluczowe dla udanej strategii CRO.

Dlaczego wskaźnik konwersji jest tak istotny w optymalizacji konwersji?
Down arrow

Wskaźnik konwersji to jedna z najważniejszych statystyk optymalizacji konwersji (CRO), ponieważ bezpośrednio odzwierciedla skuteczność strony w zamienianiu odwiedzających w klientów. Monitorowanie tego wskaźnika umożliwia identyfikację obszarów do poprawy, takich jak treść, układ strony czy formularze zamówień. Wysoki wskaźnik konwersji świadczy o efektywności strategii marketingowej i użyteczności strony.

Jakie inne statystyki CRO warto śledzić oprócz wskaźnika konwersji?
Down arrow

Oprócz wskaźnika konwersji istnieje kilka innych kluczowych statystyk CRO, które warto śledzić. Należą do nich średnia wartość zamówienia (AOV), czas spędzony na stronie, współczynnik odrzuceń oraz ścieżki użytkowników. Te statystyki dostarczają bardziej kompleksowego obrazu efektywności strony internetowej, pozwalając na lepsze zrozumienie zachowań użytkowników i identyfikację obszarów do optymalizacji.


Poznaj historie sukcesów naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Maria Błaszkowiak
Maria Błaszkowiak

Maria pierwsze kroki w marketingu stawiała na kursie podstaw SEO, copywritingu i content marketingu. W agencji widoczni zajmuje się pisaniem eksperckich artykułów z zakresu SEO, Google Ads i innych zagadnień związanych z marketingiem internetowym, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe. W pracy wykorzystuje takie narzędzia jak np. Keyword Planner, Senuto, Google Analytcs 4 i Google Search Console.

Systematycznie poszerza wiedzę z obszaru marketingu, czytając artykuły branżowe na stronach m.in.. Search Engine Journal, MOZ, sprawny.maketing. Na bieżąco śledzi nowinki e-commerce na stronie Federacji e-commerce i sprzedaży na odległość (Fevad), w poszukiwaniu inspiracji do treści marketingowych.

Pasjonują ją możliwości AI i ich wpływ na marketing internetowy. Dlatego rozwija swoje kompetencje, pracując z różnymi narzędziami AI, np. ChatGPT, Gemini AI. Czyta publikacje dotyczące AI, np. na stronach Harvard Buissnes Review, HubSpot, by doskonalić swoje umiejętności i nadawać świeżości treściom.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
66 statystyk o optymalizacji konwersji

Średnia ocen użytkowników4.99 na podstawie 132 głosów

UDOSTĘPNIJ