Optymalizacja stron pod pozycjonowanie
SEO

Optymalizacja strony internetowej

Optymalizacja strony internetowej to istotny element pozycjonowania. Pozwala ulepszyć stronę zarówno z myślą o robotach Google, jak i z myślą o użytkowniku. Dzięki dobrze zoptymalizowanej stronie masz większe szanse na wyświetlanie się na pierwszej stronie Google. Zwiększaj efektywność swojej strony www dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie optymalizacji pod pozycjonowanie.

Wyślij zapytanie o cenę

Na czym polega optymalizacja strony internetowej?

Pojęcie optymalizacji stron internetowych wymieniane jest w różnych kontekstach: poprawy komfortu użytkowników strony, zwiększania sprzedaży, eliminowania błędów technicznych. My realizujemy optymalizację, która jest elementem złożonej usługi - pozycjonowania stron w wyszukiwarce. Zobacz, jakie na czym polega optymalizacja strony internetowej i jakie działania przeprowadzimy dla Ciebie, gdy zdecydujesz się na optymalizację serwisu www.

01
Techniczne SEO

Techniczna optymalizacja strony

W ramach technicznej optymalizacji zajmiemy się zarówno poprawą błędów na Twojej stronie, jak i ulepszeniem ważnych elementów.

Przeprowadzimy więc m.in. optymalizację meta danych, adresów URL, zlecimy wdrożenie przekierowań, usuniemy duplikację treści i problemy związane z indeksacją strony w Google, przygotujemy wskazówki odnośnie efektywnej struktury i nawigacji strony i wiele innych.

Najważniejsze dla Ciebie jest to, że taka optymalizacja pod kątem wyszukiwarek toruje drogę Twojej witryny do top 10 wyników wyszukiwania.

02
SEO Copywriting

Optymalizacja treści na stronie

Brak błędów to nie wszystko, trzeba dać także wartość, dlatego przeprowadzamy optymalizację treści na stronie.

Planujemy długoterminowo rozwój treści na poszczególnych podstronach. Optymalizujemy objętość, budowę i tematykę treści. Teksty na stronie muszą jasno komunikować wyszukiwarce Google, co oferujesz i w jakiej branży działasz.

Dzieje się to za sprawą zawartości odpowiednich słów kluczowych. Ale o tym kolejny punkt.

03
Słowa kluczowe

Optymalizacja fraz pod pozycjonowanie

To działanie, które zawiera w sobie wyszukiwanie fraz za pomocą narzędzi i analizy konkurencji, a następnie selekcję, nadanie im priorytetów i dopasowanie do odpowiednich podstron witryny.

Optymalizacja fraz powinna odbywać się cyklicznie, szczególnie, gdy po miesiącach działań dodane do treści strony frazy nie przynoszą efektów w postaci większej liczby odwiedzin, a następnie sprzedaży.

04
Działanie strony

Optymalizacja kodu strony pod SEO

Na czas ładowania się strony ma wpływ wiele czynników, m.in. przeładowany niepotrzebnymi skryptami kod strony, który wymaga optymalizacji. Jeśli ten problem dotyczy Twojej witryny, przeprowadzamy taką optymalizację pod kątem wyszukiwarek, bo one także oceniają szybkość ładowania się stron.

05
Link building

Optymalizacja linków do strony

Wreszcie istotnym filarem pozycjonowania, który nazywamy w branży optymalizacją off-site jest budowa profilu linków przychodzących. Uważamy to za jedno z najważniejszych i najskuteczniejszych działań w ramach pozycjonowania.

Co wyróżnia naszą optymalizację off-site? Różnorodność, nacisk na bezpieczeństwo Twojej strony i wysoką efektywność.

Ale optymalizacja strony w zakresie linków dotyczy również linków pomiędzy poszczególnymi podstronami serwisu. Optymalizacja struktury linkowania wewnętrznego to kolejne działanie, które ma ułatwić robotom Google odczytywanie całej strony i w efekcie ocenianie jej wartości dla użytkownika.

Koszty

Optymalizacja strony - cennik

Ile kosztuje optymalizacja strony po pozycjonowanie? Aby poznać cennik optymalizacji stron, skontaktuj się z nami przez formularz. Warto wiedzieć, co sprawia, że cena optymalizacji stron oferowanej na rynku różni się pomiędzy agencjami. Na koszt optymalizacji witryny wpływa m.in.:

  • powtarzalność działań - u nas optymalizacja strony pod SEO jest działaniem cyklicznym. Wychodzimy z założenia, że nie ma recepty na skuteczne pozycjonowanie, dlatego na bieżąco analizujemy skuteczność strategii optymalizacji i w miarę potrzeby modyfikujemy ją. Nasz cennik optymalizacji strony uwzględnia ciągłe działania, a nie tylko jednorazową naprawę błędów czy zmianę meta danych.

  • dostęp do specjalistycznych narzędzi - skuteczna optymalizacja stron wymaga korzystania z narzędzi, które zazwyczaj są płatne, a więc i cena optymalizacji strony jest od tego zależna. Korzystając z naszej usługi optymalizacji masz pewność, że nie działamy po omacku, tylko opieramy się na danych z czołowych na rynku narzędzi SEO

  • termin realizacji - optymalizacja strony jest u nas projektem, który realizuje zespół z ekspertem pozycjonowania na czele. To sprawia, że cena optymalizacji strony jest wyższa niż w przypadku działań prowadzonych przez jedną osobę. Dzięki wsparciu copywriterów i osób zajmujących się wdrażaniem zmian na stronie, zespół projektowy może działać znacznie szybciej niż przypadku optymalizacji strony realizowanej przez jedną osobę; krótszy czas wdrażania zmian i optymalizacji serwisu to także krótsza droga do top 10 wyników wyszukiwania

Optymalizacja strony pod wyszukiwarki - co warto wiedzieć?

Optymalizacja strony www pod pozycjonowanie zakłada wprowadzanie zmian na stronie. Warto więc przygotować się na takie sytuacje jak:

  • konieczność udostępnienia nam danych dostępowych do strony
  • wdrożenie pierwszych zaleceń optymalizacyjnych
  • cykliczne akceptowanie rekomendowanych zmian na stronie
  • akceptowanie fraz i nowych treści na stronę
  • akceptacja zmian w wyglądzie strony - zamiast samych zdjęć, niezbędne są także teksty

Skuteczna optymalizacja strony to w większości praca zespołu SEO, ale w niewielkim stopniu także Twoje zaangażowanie w postaci zgody na działania i ewentualnie wskazanie kierunku dalszej optymalizacji w zgodzie z Twoim biznesem.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Wybrane, sprawdzone przez nas narzędzia do analizy profilu linków. Zobacz przegląd!
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę prowadząc sklep internetowy.
więcej
Bezpłatna 45min.
konsultacja + audyt

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Jesteś niezadowolony z prowadzonych kampanii?

Zamów BEZPŁATNĄ telekonferencję z naszym ekspertem, który przeanalizuje Twój serwis i jego pozycję na tle konkurencji, a na koniec przedstawi możliwości ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO