19 najczęstszych błędów w reklamach Google Ads dla e-commerce - jak ich uniknąć?

19 najczestszych bledow w reklamach Google Ads dla e commerce jak ich uniknac v2
Spis treści

• Jakie błędy mogą wypływać na małą efektywność Twoich reklam w Google Ads?

• Nie używasz słów wykluczających

• Wybierasz nieodpowiednie dopasowanie słów kluczowych

• Piszesz nieskuteczne nagłówki i treści reklam

• Nie korzystasz z rozszerzeń reklam

• Nie tworzysz grup reklam

• Ignorujesz kampanie produktowe

• żywasz standardowych tytułów produktów w reklamach produktowych

• Kierujesz swoich potencjalnych klientów na stronę główną sklepu

• Nie wykorzystujesz funkcji sortowania/filtrowania na stronie docelowej

• Nie znasz wartości życiowej swojego klienta

• Wstrzymujesz kampanie o niskim ROI bez przejrzenia segmentów

• Nie masz strategii PPC na wysoki sezon lub święta

• Nie wykorzystujesz alertów Google Ads

• Nie stosujesz podziału kampanii ze względu na urządzenia

• Nie analizujesz działań konkurencji

• Nie mierzysz ROI dla reklam w Google Ads

• Nie testujesz strategii ustalania stawek

• Nie testujesz optymalnej pozycji swojej reklamy

• Niedokładnie analizujesz współczynnik konwersji

• Podsumowanie

W dzisiejszych czasach reklama online jest kluczowym narzędziem dla e-commerce, ale aby przynosiła oczekiwane efekty, trzeba robić to w odpowiedni sposób. Na drodze do sukcesu w reklamach Google Ads czai się wiele potencjalnych pułapek, które mogą kosztować Cię pieniądze i czas. W tym artykule przedstawiamy 19 najczęstszych błędów, których warto się wystrzegać, aby Twoje kampanie były bardziej skuteczne i przynosiły większe zyski. Sprawdź przewodnik pełen przydatnych wskazówek i porad, który pomoże ci uniknąć błędów, często występujących podczas prowadzenia kampanii Google Ads dla e-commerce.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Jakie błędy mogą wypływać na małą efektywność Twoich reklam w Google Ads?

Reklamy w Google Ads są jednym z najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów w internecie. Dzięki temu narzędziu można skutecznie promować swoje produkty i usługi, zwiększając tym samym swoją sprzedaż. Natomiast nawet najbardziej zaawansowana kampania reklamowa może okazać się nieskuteczna, jeśli popełniane są pewne błędy. Sprawdź najczęstsze pomyłki i zaniedbania, które mogą wpłynąć na małą efektywność Twoich reklam w Google Ads.


1. Nie używasz słów wykluczających w Google Ads dla e-commerce

Częstym błędem podczas tworzenia kampanii Google Ads jest niestosowanie słów wykluczających. Google Ads umożliwia dodanie takich słów lub fraz w celu wykluczenia haseł, które nie pasują do Twojego produktu. Jeśli na przykład prowadzisz sklep, w którym sprzedajesz kosmetyki dla mężczyzn, to nie chcesz, aby Twoje reklamy pojawiały się w wynikach wyszukiwania na hasło „krem do twarzy dla kobiet”, ponieważ nie przyniesie Ci to sprzedaży. W tej sytuacji możesz dodać „damskie kosmetyki” lub „kosmetyki dla kobiet” jako słowa wykluczające, a Twoje reklamy nie będą wyświetlane w przypadku wyszukiwania tych konkretnych fraz. Wykluczające słowa kluczowe to najprostszy sposób na dotarcie do odbiorców, którzy faktycznie są zainteresowani produktami z Twojej oferty. Dzięki większej trafności reklam dodanie słów wykluczających pozwala również na obniżenie kosztów i zwiększenie zwrotu z inwestycji.


2. Wybierasz nieodpowiednie dopasowanie słów kluczowych

Jednym z najczęstszych błędów, jakie popełniane są w tworzeniu kampanii Google Ads dla e-commerce, jest wybieranie nieodpowiedniego dopasowania słów kluczowych. Często osoby, które nie mają doświadczenia w reklamach internetowych, wybierają dopasowanie do wyrażenia lub dopasowanie szerokie, ponieważ uważają, że to zwiększy zasięg ich reklamy. Jednakże, taki wybór może prowadzić do wyświetlania się reklamy dla zupełnie nieistotnych fraz wyszukiwania, co skutkuje marnowaniem budżetu i niską skutecznością kampanii.

Zamiast tego, najlepiej jest zacząć od dopasowania ścisłego. Dopasowanie ścisłe oznacza precyzyjne określenie słów kluczowych związanych z ofertą Twojego sklepu, dla których ma być wyświetlana reklama. W praktyce oznacza to, że reklama zostanie wyświetlona tylko wtedy, gdy użytkownik wpisze dokładnie to słowo kluczowe lub jego bardzo zbliżoną wersję. Dzięki temu podejściu zyskujesz większą kontrolę nad tym, kiedy reklama jest prezentowana, a także zwiększasz jej trafność i efektywność. Dopiero wtedy, gdy będziesz miał już kontrolę nad kampanią i większe doświadczenie, możesz zacząć testować inne dopasowania słów kluczowych.


3. Piszesz nieskuteczne nagłówki i treści reklam Google Ads

Mimo że możesz uważać, że Twoje treści i nagłówki reklam Google Ads dla e-commerce są świetnie wykonane, to późniejsza analiza wyników może pokazać, że nie osiągasz oczekiwanych rezultatów. Błędem, jaki często popełniają osoby tworzące kampanie Google Ads, jest nietestowanie swoich treści reklamowych. Takie testy są niezwykle ważne, ponieważ pozwalają ocenić, czy treść jest skuteczna i odpowiednio dopasowana do grupy docelowej.

Do weryfikowania trafności i skuteczności nagłówków oraz treści reklamowych świetnie sprawdza się test A/B. Dzięki niemu możesz wypróbować dwa różne warianty nagłówków, tekstów oraz wezwań do działania i dowiedzieć się, co działa najlepiej w przypadku Twoich odbiorców.


4. Nie korzystasz z rozszerzeń reklam Google Ads

W tworzeniu kampanii Google Ads dla e-commerce często zapomina się o możliwości dodania rozszerzeń. Rozszerzenia pozwalają na wzbogacenie reklamy o kilka dodatkowych informacji na temat firmy lub produktów, co może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, zwiększyć skuteczność reklam i przyczynić się do pozyskania większej liczby konwersji.

Bardzo przydatnym rozszerzeniem, podczas tworzenia reklam Google Ads dla e-commerce, jest rozszerzenie linków do podstron, które pozwala na dodanie kilku odnośników do różnych sekcji Twojego sklepu internetowego. Dzięki temu możesz łatwo wyróżnić strony produktowe lub zakładkę kontakt, co umożliwi użytkownikom szybsze i łatwiejsze dotarcie do konkretnych produktów lub stron. Inne, popularne rozszerzenia reklam, które warto zastosować w promowaniu sklepu internetowego to np. rozszerzenie lokalizacji, rozszerzenie ceny czy rozszerzenie promocji.

Rozszerzenia zastosowane w reklamie Google Ads.


5. Nie tworzysz grup reklam w Google Ads

Kolejny błąd, który jest często popełniany w kampaniach Google Ads dla e-commerce, to brak tworzenia grup reklam. Grupy służą do uporządkowania poszczególnych reklam zgodnie z ich kategorią lub wspólną tematyką, np. obuwie damskie, obuwie męskie, obuwie dziecięce. Do każdej z tych grup dodajesz listę słów kluczowych, dzięki której system Google Ads, wie, na jakie zapytania wyświetlać reklamy i w jakich witrynach je umieszczać. Dodatkowo wszystkie Twoje pokrewne reklamy mogą być wyświetlane użytkownikom, którzy szukali produktów podobnych tematycznie.

Pomijanie grup reklam może prowadzić do nieprecyzyjnego targetowania, marnowania budżetu i mniejszej skuteczności kampanii. Dlatego warto poświęcić czas na stworzenie odpowiednich grup reklam i całej struktury konta Google Ads. Odpowiednie zbudowanie konta pozwoli zwiększyć trafność reklam oraz skuteczniej weryfikować efekty Twoich działań marketingowych. Zobacz, jak Google poleca utworzyć strukturę konta Google Ads:

Struktura konta Google Ads zaproponowana przez Google.


6. Ignorujesz kampanie produktowe

Często zdarza się, że promując sklepy e-commerce w Google Ads, pomija się kampanie produktowe. Jest to duży błąd, ponieważ udowodniono, że reklamy produktowe mają o 30% wyższy współczynnik konwersji niż reklamy tekstowe (https://blog.hubspot.com/marketing/google-shopping). Kampanie reklam produktowych pozwalają na promowanie produktów z bezpośrednim odnośnikiem do Twojej strony internetowej oraz widocznymi informacjami, takimi jak cena, nazwa produktu, nazwa sklepu czy też szczegóły dotyczące dostawy. Jest to doskonały sposób na wyeksponowanie produktów z Twojej oferty i zwrócenie uwagi potencjalnych klientów.

Przykład reklamy produktowej w Google Ads.


7. Używasz standardowych tytułów produktów w reklamach produktowych

Częstym błędem popełnianym podczas przygotowywania kampanii produktowych Google Ads to nieoptymalizowanie nagłówków. Tytuły związane z produktami są importowane bezpośrednio z witryny i nie zostają zmienione. Prosta optymalizacja nagłówków mogłaby przynieść duże korzyści i znacząco zwiększyć zainteresowanie odbiorców. Standardowe tytuły są mało atrakcyjne i niewiele mówią użytkownikom. Lepiej zastąpić je czymś bardziej precyzyjnym i przyciągającym uwagę, np. zamiast nagłówka torba damska, utwórz tytuł elegancka skórzana torba damska na ramię. W tej sytuacji potencjalny klient zyskuje dużo więcej informacji i może szybko podjąć decyzję zakupową.

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


8. Kierujesz swoich potencjalnych klientów na stronę główną sklepu

Błędem, który może generować ogromne straty z reklamy Google Ads, jest kierowanie klientów na nieodpowiednią stronę docelową. Nierzadko zdarza się, że klikając w interesujący nas produkt, zostajemy przeniesieni na stronę główną sklepu i musimy poświęcić czas na znalezienie produktu, który był promowany. Jest to błąd, który może sprawić, że potencjalni klienci szybko opuszczą stronę internetową i pomimo zainteresowania nie dokonają zakupu. Dlatego najlepiej jest kierować użytkowników na stronę konkretnego produktu lub kategorii, gdzie mają już dostęp do potrzebnych im informacji i mogą szybko podjąć decyzję zakupową. Nie tylko pomoże to zwiększyć współczynniki konwersji, ale także poprawi Twój wynik jakości, aby pomóc Ci obniżyć koszty PPC. Poznaj różnicę pomiędzy PPC, SEO i SEM.


9. Nie wykorzystujesz funkcji sortowania/filtrowania na stronie docelowej

Kluczowym elementem reklamy Google Ads dla e-commerce jest strona docelowa — odpowiednio przygotowana może bardzo skutecznie wpłynąć na zainteresowanie użytkowników. Wiele sklepów internetowych nie przykłada uwagi do kolejności wyświetlania swoich produktów na stronach kategorii. Często domyślną wartością jest sortowanie alfabetyczne albo według ceny, a takie ułożenie nie jest zbyt korzystne. Najlepiej skorzystać z opcji najpopularniejsze lub najnowsze. Oczywiście w każdej kategorii produktowej inne sortowanie sprawdzi się najlepiej. Przykładowo, jeśli sprzedajesz odzież, to korzystniejsze będzie wyświetlanie najnowszych produktów, natomiast w przypadku sprzętów AGD lepiej sprawdzi się sortowanie według najpopularniejszych. Odpowiednie dostosowanie wyświetlania produktów sprawi, że widok strony docelowej będzie dla użytkownika dużo bardziej atrakcyjny i ułatwi mu wybór odpowiedniego produktu.


10. Nie znasz wartości życiowej swojego klienta

Nieznajomość wartości życiowej klienta to kolejny błąd, który może negatywnie wpłynąć na efektywność reklam Google Ads dla e-commerce. Wartość życiowa klienta (ang. Customer Lifetime Value, CLV) to szacunkowa kwota, jaką konsument wyda na produkty lub usługi danej firmy w ciągu całego swojego życia jako klient. To ważne pojęcie w marketingu dla branży e-commerce, ponieważ pozwala na określenie, ile powinno się zainwestować w pozyskanie jednego klienta, aby osiągnąć wymagany zwrot z inwestycji.

Bez dokładnej znajomości CLV trudno jest oszacować optymalny budżet kampanii reklamowych, by osiągać oczekiwane zyski. W konsekwencji może to prowadzić do marnowania budżetu lub zbyt małej inwestycji, co skutkuje mniejszą efektywnością kampanii. Aby uniknąć tego błędu, warto dokładnie zbadać wartość życiową swojego klienta. Zobacz, jak możesz obliczyć CLV:

Wzór do obliczenia wartości życiowej klienta.


11. Wstrzymujesz kampanie o niskim ROI bez przejrzenia segmentów

Wstrzymywanie kampanii o niskim zwrocie z inwestycji (ROI) bez przejrzenia segmentów to kolejny błąd, popełniany w reklamach Google Ads dla e-commerce. Często można spotkać się ze wstrzymywaniem słów kluczowych, które generują duży ruch i konwersje, ale nie przynoszą oczekiwanego ROI na urządzeniach mobilnych. To powoduje marnowanie budżetu reklamowego i ogranicza skuteczność kampanii.

Dlatego przed wstrzymywaniem kampanii na konkretne słowa kluczowe, warto przejrzeć wyniki dla poszczególnych segmentów, takich jak urządzenia mobilne czy komputery. Dzięki temu możesz dostosować kampanię do konkretnych urządzeń oraz potrzeb i preferencji grupy odbiorców. Niektóre produkty będą lepiej sprzedawać się na smartfonach, a niektóre na komputerach. Np. tańsze produkty takie jak kosmetyki czy akcesoria do telefonu możesz łatwo przejrzeć na urządzeniu mobilnym, natomiast gdy chcesz kupić łóżko lub nową szafę, wygodniej będzie obejrzeć taką ofertę na większym ekranie.


12. Nie masz strategii PPC na wysoki sezon lub święta

Tworzenie kampanii Google Ads dla e-commerce to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w okresach wysokiego sezonu lub świąt. Niestety, wiele firm popełnia błędy w tym procesie, a jednym z nich jest brak strategii PPC, czyli brak określonej listy słów kluczowych, celów i budżetu. Święta czy wydarzenia promocyjne, takie jak Black Friday to doskonała okazja na zwiększenie sprzedaży, ale bez konkretnego planu nie uzyskasz lepszych efektów niż w regularnych kampaniach. Oto kilka praktyk, które warto wdrożyć do swojej kampanii Google Ads w trakcie wysokiego sezonu lub świąt:
Dodaj słowa kluczowe w dopasowaniu przybliżonym, aby skutecznej dotrzeć do potencjalnych klientów oraz dostosuj je do danego święta czy okazji.

 • Dodaj odliczanie do swoich reklam, by wzbudzić w klientach poczucie pilności.
 • Zwiększ swój budżet oraz stawki, aby móc wyświetlać się na wyższych pozycjach na popularne frazy kluczowe w danym okresie.
 • Wzmocnij remarketing dynamiczny w sieci reklamowej, dzięki czemu dotrzesz do klientów, którzy już odwiedzili Twoją stronę.
 • Aktywuj lub zoptymalizuj swoje dynamiczne reklamy w wyszukiwarce.
 • Zwiększ częstotliwość optymalizacji, by dostosowywać kampanię na bieżąco. Sprawdź, jak przygotować świąteczną kampanię Google Ads dla sklepu internetowego. 

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


13. Nie wykorzystujesz alertów Google Ads

Alerty w Google Ads umożliwiają monitorowanie wydajności kampanii i otrzymywanie powiadomień o nieprawidłowościach. Rezygnując z alertów, możesz nie zauważyć problemów w kampanii, takich jak zmniejszenie liczby kliknięć lub wzrost kosztów CPC, co prowadzi do spadku wydajności kampanii. Dzięki alertom możesz szybko reagować na problemy i wprowadzać potrzebne zmiany. Niestety często nie wykorzystuje się alertów od Google Ads, ponieważ w większości są to mało istotne powiadomienia takie jak „Dzisiaj nic się nie wydarzyło”. Aby nie otrzymywać takich wiadomości, możesz ustawić niestandardowe alerty, które będą informować Cię tylko wtedy gdy wydarzy się coś alarmującego.


14. Nie stosujesz podziału kampanii ze względu na urządzenia

Jednym z często popełnianych błędów w tworzeniu kampanii Google Ads dla e-commerce jest brak podziału kampanii ze względu na urządzenia. Jeśli nie weźmiesz pod uwagę tej kwestii, możesz zmarnować budżet na reklamowanie na urządzeniach, na których Twoja oferta nie przynosi efektów. Z drugiej strony, ignorowanie tego czynnika może utrudnić osiągnięcie sukcesu w kampaniach na urządzeniach, na których Twoja oferta jest najbardziej skuteczna.

Dlatego też ważne jest, aby dokładnie przeanalizować swoją grupę docelową i określić, na jakich urządzeniach najczęściej korzystają z Twojego sklepu internetowego. Na tej podstawie warto stworzyć oddzielne kampanie dla użytkowników korzystających z komputerów, tabletów i smartfonów.


15. Nie analizujesz działań konkurencji

Tworzenie skutecznej kampanii Google Ads dla e-commerce wymaga nie tylko dobrej znajomości swojego produktu i rynku, ale także analizy działań konkurencji. Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez marketerów jest brak weryfikacji konkurencyjnych sklepów internetowych i ich strategii marketingowych. Dzięki takiej analizie możesz zyskać informacje na temat preferencji klientów i działań podejmowanych przez konkurencję. Możesz też zaczerpnąć pomysłów na własne kampanie reklamowe oraz dostosować ceny i ofertę do potrzeb rynku. W analizie działań konkurencji mogą pomóc Ci dedykowane do tego narzędzia dostępne w internecie. Jedne z najpopularniejszych to SEMrush, Semstorm, Senuto czy Ahrefs.

 Analiza konkurencji w narzędziu Ahrefs.

 

Dowiedz się więcej o analizie konkurencji:


16. Nie mierzysz ROI dla reklam w Google Ads

W tworzeniu kampanii Google Ads dla e-commerce często popełniane są błędy, które mogą prowadzić do nieefektywnych działań reklamowych. Jednym z takich błędów jest nieumiejętność lub brak pomiaru ROI dla reklam w Google Ads. Ignorowanie mierzenia zwrotu z inwestycji może prowadzić do nieuzasadnionego wzrostu kosztów reklamowych i obniżenia rentowności kampanii. Warto więc zainwestować w narzędzia analityczne, które umożliwią monitorowanie skuteczności reklam i pozwolą na precyzyjne określenie kosztów pozyskania klienta oraz zwrotu z inwestycji. Możesz też samodzielnie obliczyć ROI, stosując następujący wzór:
ROI = (wartość przychodów / koszty inwestycji w reklamy) x 100%


17. Nie testujesz strategii ustalania stawek

Przy tak wielu strategiach ustalania stawek dostępnych w Google Ads znalezienie odpowiedniej dla siebie może wydawać się dość trudnym zadaniem. Większość zaawansowanych reklamodawców preferuje samodzielne ustawianie CPC, niektórzy reklamodawcy wolą zautomatyzowane procesy, np. maksymalizację liczby konwersji lub ulepszone CPC.

Samodzielne ustawianie CPC zapewnia większą kontrolę nad stawkami w dłuższej perspektywie. Natomiast automatyczne ustawianie stawek pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ system robi to za Ciebie. Możesz wybrać jedną z wielu strategii, które automatycznie ustalają stawki na podstawie konkretnych celów — zwiększeniu ilości konwersji, osiągnięciu docelowego zwrotu z inwestycji czy zwiększeniu widoczności w wynikach wyszukiwania. Aby znaleźć taką, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, powinieneś przetestować przynajmniej kilka z nich.


18. Nie testujesz optymalnej pozycji swojej reklamy

Jeśli Twoim celem jest poprawa rozpoznawalności marki, dobrze jest być na jednej z dwóch najwyższych pozycji reklamy, ale jeśli Twoim celem jest uzyskanie wyższego CTR i jak największej liczby konwersji, czasami lepiej jest być na pozycjach 3-5. Jak to możliwe? To dlatego, że dwie pierwsze reklamy zwracają największą uwagę użytkowników i często klikają je niezależnie od tego, czy są nimi zainteresowani, czy nie. Osoby, które klikają reklamy na pozycjach 3-5, to zazwyczaj użytkownicy, które faktycznie potrzebują danego produktu lub usługi. Testowanie różnych opcji może pozwolić Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ może okazać się, że bardziej opłacalne będą dla Ciebie niższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Pamiętaj jednak, że musisz to sprawdzić na swoich kampaniach w praktyce.


19. Niedokładnie analizujesz współczynnik konwersji

Analiza współczynnika konwersji jest kluczowa dla skutecznego tworzenia kampanii Google Ads dla e-commerce. Poprawna analiza tego wskaźnika umożliwia poznanie skuteczności Twoich reklam i pomaga w identyfikacji ewentualnych problemów na Twojej stronie internetowej. Dzięki analizie współczynnika konwersji możesz uzyskać wiele cennych informacji na temat:

 • zachowania użytkowników na Twojej stronie internetowej,
 • liczby konwersji generowanych przez konkretne kampanie,
 • słów kluczowych przynoszących najlepsze wyniki,
 • etapów procesu zakupowego, na których użytkownicy rezygnują z dokonania transakcji,
 • jakości ruchu na Twojej stronie internetowej,
 • dopasowania reklam do grupy docelowej.

Dlatego ważne jest, aby regularnie monitorować i analizować współczynnik konwersji oraz podejmować odpowiednie kroki w celu poprawy jego wartości. Wszystkie te informacje możesz pozyskać w narzędziu Google Analytics 4.

Analiza zachowań zakupowych w narzędziu Google Analytics 4.


19 najczęstszych błędów w reklamach Google Ads dla e-commerce - jak ich uniknąć? Podsumowanie

Reklamy Google Ads dla e-commerce mogą przynieść biznesom wiele korzyści, ale podczas ich tworzenia, należy uważać na liczne błędy, które mogą zniechęcić potencjalnych klientów i zmniejszyć skuteczność kampanii. Kluczowym elementem sukcesu jest precyzyjne zdefiniowanie grupy docelowej oraz odpowiednie do niej dopasowanie słów kluczowych, treści reklamy oraz landing page. Warto także pamiętać o ciągłym monitorowaniu wyników kampanii i wprowadzaniu odpowiednich zmian. Dzięki temu unikniesz opisywanych błędów i osiągniesz sukces w sprzedaży online.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów


widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
19 najczęstszych błędów w reklamach Google Ads dla e-commerce - jak ich uniknąć?

Średnia ocen użytkowników4.96 na podstawie 142 głosów

UDOSTĘPNIJ