Jak realizować angażujące kampanie reklamowe w sieci?

Jak realizowac angazujace kampanie reklamowe w sieci
Spis treści

• Najlepsze praktyki tworzenia angażującej reklamy online. 12 trików!

• Wybierz odpowiedni format

• Dostosuj reklamę do platformy

• Projektuj z myślą o urządzeniach mobilnych

• Używaj mniej tekstu i skup się na jasnym przekazie reklamy

• Dodaj ruch do swojej reklamy

• Zastosuj czytelne wezwanie do działania

• Poznaj swoich odbiorców i personalizuj reklamy

• Wykorzystaj emocje

• Trzymaj się metody KISS

• Uwzględnij popularne i istotne tematy

• Zadbaj o stronę docelową

• Używaj narzędzia Google Analytics 4

• Podsumowanie

Kiedy ostatnio zatrzymałeś się przy reklamie online, zaintrygowany jej zawartością i kreatywnym podejściem? W świecie, gdzie jesteśmy zasypywani informacjami z każdej strony, stworzenie angażującej kampanii reklamowej w sieci może wydawać się nie lada wyzwaniem. Ale jest to działanie, które zdecydowanie warto podjąć. Dowiedz się, jak skutecznie projektować i realizować kampanie reklamowe, które przyciągną uwagę, zapadną w pamięci i skłonią odbiorców do działania.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Najlepsze praktyki tworzenia angażującej reklamy online. 12 trików!

Stworzenie angażującej kampanii reklamowej wymaga odpowiedniej strategii dopasowanej zarówno do rodzaju Twojej działalności, jak i grupy docelowej. Poznaj 12 przydatnych wskazówek, jak stworzyć kampanię, która zapewni Ci duże zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów.


1. Wybierz odpowiedni format

Właściwy wybór formatu reklamy jest niezwykle ważny dla sukcesu kampanii reklamowej w sieci. Rodzaj reklamy ma bezpośredni wpływ na to, jak odbiorca ją postrzega, jakie emocje u niego wywołuje i czy w ogóle zwróci na nią uwagę. Dostępne formaty reklam online obejmują między innymi:

 • Reklamy tekstowe - są najprostszym i najbardziej podstawowym formatem. Najczęściej wykorzystywane są w kontekście reklam Google Ads w wynikach wyszukiwania, choć znajdują również zastosowanie na różnych platformach społecznościowych. Reklamy tekstowe powinny zawierać zwięzły, ale przekonujący przekaz, który zainteresuje odbiorcę i zachęci go do dalszego działania. Sprawdź, jak napisać skuteczną reklamę tekstową w Google Ads.
 • Reklamy graficzne - mogą one przyjmować formę statycznych obrazów, animacji czy bannerów. Są zdecydowanie bardziej atrakcyjne wizualnie niż reklamy tekstowe, co zwiększa ich potencjał przyciągnięcia uwagi użytkowników. Ważne jest jednak, aby grafika była dobrze zaprojektowana, estetyczna i zgodna z wizerunkiem firmy.
 • Reklamy wideo - są one szczególnie efektywne, jeśli chodzi o angażowanie użytkowników. Mogą one zawierać różnego rodzaju treści, od krótkich klipów prezentujących produkt, przez wideo-tutoriale, po pełnometrażowe filmy. Wielu odbiorców ceni ten format za jego zdolność do przekazania dużych ilości informacji w atrakcyjny i zajmujący sposób.
 • Reklamy interaktywne - to reklamy, w których użytkownicy mają wpływ na zawartość, np. mogą rozwiązać quiz, zagrać w grę czy wypełnić ankietę. Treści interaktywne mogą znacznie zwiększyć zaangażowanie odbiorcy i umożliwić lepsze zapamiętanie przekazu reklamowego.

Nie ma uniwersalnego formatu reklamy, który sprawdziłby się w przypadku każdej firmy i każdego celu biznesowego. Kluczowe jest tutaj eksperymentowanie z różnymi formatami, analiza wyników i dostosowywanie strategii do trendów i reakcji odbiorców. Połączenie różnych formatów w ramach jednej kampanii może również zwiększyć jej zasięg i efektywność.


2. Dostosuj reklamę do platformy

Odpowiednie dostosowanie reklamy do platformy, na której ma być wyświetlana, jest niezbędne dla skutecznej kampanii, która angażuje klientów. Każda platforma ma swoją specyfikę, która wynika zarówno z mechanizmów jej działania, jak i oczekiwań oraz nawyków jej użytkowników. Dlatego też różne platformy wymagają odmiennych strategii i podejścia do tworzenia oraz prezentowania reklam.

 • Facebook Ads - to platforma reklamowa o ogromnym zasięgu i różnorodnej grupie użytkowników. Daje ona możliwość precyzyjnego targetowania reklam, ale jednocześnie wymaga uważnego zaprojektowania treści i formy reklamy. W przypadku Facebooka warto skupić się na tworzeniu reklam, które będą w naturalny sposób wpisywać się w kanał informacyjny, wywołując zaangażowanie, a nie irytację. Oznacza to, że warto stawiać na atrakcyjne wizualnie, angażujące treści, które mogą zainteresować użytkownika i zachęcić go do interakcji. Reklamy wideo, posty sponsorowane, czy karuzela zdjęć mogą być tutaj najbardziej efektywne. Sprawdź, podstawowe typy reklam na Facebooku.
 • Instagram Ads - jako serwis społecznościowy skupia się głównie na atrakcyjnych obrazach i krótkich filmikach, dlatego skuteczne reklamy na Instagramie muszą przede wszystkim przyciągać oko. Wysokiej jakości zdjęcia i filmy, kreatywne grafiki, a także efektywne wykorzystanie funkcji Stories mogą przynieść dobre rezultaty. Ważne jest także, aby tworzyć reklamy, które wpisują się w estetykę Instagrama i nie odbiegają zbytnio od pozostałych treści prezentowanych na tej platformie.
 • Google Ads - jest to platforma reklamowa, które daje przedsiębiorcom prawie nieskończone możliwości. Do wyboru jest wiele różnych formatów reklam oraz miejsc ich wyświetlania. Każdy z formatów wymaga innego przygotowania, np. w przypadku reklam w wynikach wyszukiwania, kluczowe jest użycie odpowiednich słów kluczowych, które sprawią, że reklama zostanie wyświetlona dla odpowiedniej grupy odbiorców. Natomiast w przypadku reklamy typu display, ważne jest także stworzenie atrakcyjnej grafiki, która przyciągnie uwagę użytkowników.
 • LinkedIn Ads - to platforma o profesjonalnym charakterze, co wymaga od reklamodawców stosownego podejścia. Reklamy na LinkedIn powinny być formalne i rzeczowe, z jasno zdefiniowanym przekazem. W tym przypadku ważna jest także segmentacja - dobrze jest skierować swoje działania do specyficznych grup zawodowych lub branżowych, które wykazują największe prawdopodobieństwo interakcji z Twoją reklamą.

Pamiętaj, że każda z platform ma swoje unikalne funkcje i możliwości, które warto wykorzystać w procesie tworzenia i optymalizacji reklam. Dobrym podejściem jest tworzenie specjalnych wersji reklamy dla każdej z platform, na której planujesz działać. Dzięki temu możesz dostosować swoje przekazy i strategie do specyfiki każdej z nich, co zwiększy skuteczność Twoich działań. Poznaj więcej platform reklamowych, które mogą być korzystne dla Twojego biznesu!

Przykłady kampanii w różnych platformach reklamowych.


3. Projektuj z myślą o urządzeniach mobilnych

Aktualnie większość z nas korzysta ze smartfonów do przeglądania internetu, zakupów czy wyszukiwania firm. Dlatego, aby Twoja kampania reklamowa była skuteczna i angażowała użytkowników, obowiązkowe jest dostosowanie jej do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Tworząc reklamę online oraz stronę docelową, na którą ona prowadzi, weź pod uwagę elementy takie jak:

 • Responsywność - zacznij od upewnienia się, że Twoje reklamy oraz landing page są responsywne, czyli dostosowują się do rozmiaru ekranu urządzenia. Teksty i obrazy powinny być czytelne i wyraźne na ekranach o różnych rozmiarach. Zobacz, jak zoptymalizować stronę pod kątem mobilnym.
 • Przystosowanie treści - treść reklamy oraz strony docelowej powinna być zwięzła i łatwa do przyswojenia w krótkim czasie. Długie bloki tekstu czy skomplikowane infografiki mogą być źle widoczne na małych ekranach.
 • Nawigacja i interakcja - elementy, takie jak przyciski czy linki, powinny być na tyle duże, aby użytkownik mógł łatwo na nie kliknąć, a wszelkie formularze kontaktowe czy ankiety - proste i łatwe do wypełnienia na ekranie dotykowym.
 • Szybkość ładowania - zarówno Twoje reklamy, jak i strony docelowe, powinny ładować się szybko, nawet przy wolnym połączeniu internetowym. Można to osiągnąć za pomocą optymalizacji wielkości plików graficznych czy ograniczenia liczby elementów do załadowania.


4. Używaj mniej tekstu i skup się na jasnym przekazie reklamy

W czasach, gdy otacza nas natłok informacji, a czas uwagi użytkowników jest znacznie skrócony, zwięzła treść reklamy jest kluczowa. Zasada „mniej znaczy więcej” jest szczególnie istotna w kampaniach reklamowych online, gdzie decyzja o kliknięciu reklamy zapada w kilka sekund. Przekaz powinien być zatem krótki, ale mocny oraz jasno komunikować zwartość oferty.

Zamiast nadmiernego opisu produktu czy usługi za pomocą tekstu, warto skorzystać z możliwości, jakie dają treści wizualne. Dobrej jakości obrazy, infografiki czy filmy mogą przyciągać uwagę i pomóc odbiorcom szybko zrozumieć, co oferujesz.

Jeśli musisz używać tekstu, pamiętaj o tym, aby był on dobrze zorganizowany i łatwy do przyswojenia. Wykorzystanie nagłówków, podpunktów i wyróżnień pozwoli na podkreślenie najważniejszych informacji oraz umożliwi szybkie skanowanie treści. Bardzo ważnym elementem reklamy jest także skuteczne CTA - wezwanie do działania powinno być krótkie, proste i jasno komunikować, co użytkownik powinien zrobić. Reklama powinna zainteresować użytkownika, przekazać kluczowe korzyści i skłonić go do podjęcia kolejnego kroku, zamiast dostarczać wszystkich możliwych informacji o produkcie czy usłudze.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


5. Dodaj ruch do swojej reklamy

Dodawanie elementów ruchomych do kampanii reklamowych może znacznie zwiększyć ich atrakcyjność i zaangażowanie odbiorców. Wideo, pliki GIF czy reklamy graficzne z ruchomymi elementami to popularne formaty, które przyciągają wzrok i pomagają przekazać informacje w sposób dynamiczny i interesujący.

 • Reklama wideo ma duży potencjał angażujący, ponieważ umożliwia przedstawienie produktu lub usługi w akcji, pokazanie ich korzyści czy stworzenie emocjonalnego połączenia z odbiorcami. Zobacz, jak stworzyć reklamę wideo na Facebooku.
 • Pliki GIF są krótsze i powtarzające się, co czyni je idealnymi do wyeksponowania konkretnych cech produktu, zaprezentowania animacji lub zatrzymania uwagi odbiorców. Świetnie sprawdzają się w reklamach na social mediach, ponieważ wpisują się w charakter udostępnianych postów i nie zaburzają odbioru.
 • Reklamy graficzne z elementami ruchomymi to kolejna opcja, która łączy statyczne obrazy z subtelnie animowanymi elementami. To dodaje dynamiki i przyciąga uwagę użytkowników, jednocześnie zachowując prostotę i czytelność przekazu.

Dodając ruch do reklam, nie tylko przyciągasz uwagę odbiorców, ale również dajesz im możliwość lepszego zrozumienia i zapamiętania przekazu. Pamiętaj jednak, żeby zachować umiar i nie przesadzać z elementami ruchomymi, które mogą być przytłaczające lub rozpraszać uwagę odbiorców.

Reklama z elementami ruchomymi


6. Zastosuj czytelne wezwanie do działania

Wezwanie do działania jest obowiązkowym elementem każdej skutecznej kampanii reklamowej online. To konkretne polecenie skierowane do odbiorcy ma na celu zachęcić do podjęcia określonej akcji - zakupu, rejestracji na stronie, dołączenia do newslettera czy pobrania aplikacji. Efektywne wezwanie do działania jest:

 • Proste i konkretne - CTA powinno być jasne i łatwe do zrozumienia. Odbiorcy powinni natychmiast wiedzieć, jaką akcję powinni wykonać i jaki jest cel reklamy.
 • Wyraźne na tle reklamy - wezwanie do działania powinno wyróżniać się na tle reszty reklamy. Można to osiągnąć poprzez zastosowanie kontrastującego koloru, większego rozmiaru lub odmiennej czcionki, aby przyciągnąć uwagę odbiorcy.
 • Strategiczne umieszczone - umiejscowienie CTA ma znaczenie. Choć często jest ono umieszczane na końcu reklamy, czasami bardziej skuteczne może okazać się umieszczenie go na początku lub w środku. Eksperymentuj z różnymi lokalizacjami, aby sprawdzić, która generuje lepsze wyniki.

Aby sprawdzić skuteczność swojego CTA, wykonaj testy A/B. Pozwolą one porównać różne wersje wezwań do działania i sprawdzić, które sprawdzają się lepiej w przypadku Twojej grupy docelowej.

Przykład reklamy z CTA na Facebooku.


7. Poznaj swoich odbiorców i personalizuj reklamy

Zrozumienie swoich odbiorców i personalizacja reklam to dwie kluczowe strategie, które mogą znacznie zwiększyć zaangażowanie użytkowników w Twoje reklamy. Im lepiej poznasz swoją grupę docelową, tym lepiej będziesz mógł dostosować swoje reklamy do ich potrzeb i preferencji, co z kolei zwiększy ich skuteczność.

Podstawą jest zrozumienie, kim są Twoi odbiorcy, czym się interesują, jakie mają potrzeby i jakie są ich preferencje. Taka wiedza pozwoli Ci stworzyć spersonalizowane i skuteczne reklamy, które przyciągną uwagę Twojej grupy docelowej. Dowiedz się, jak określić swoją grupę docelową.

Jednym ze sposobów na jeszcze lepsze dostosowanie reklam do odbiorców jest segmentacja, czyli dzielenie Twojej grupy docelowej na mniejsze podgrupy na podstawie różnych kryteriów, takich jak demografia, zachowanie, preferencje. Dzięki temu można stworzyć jeszcze bardziej trafny przekaz. Spersonalizowane reklamy, które uwzględniają takie czynniki jak dane demograficzne, zainteresowania, historię zakupów, czy zachowania online odbiorców, są bardziej prawdopodobne, że przyciągną ich uwagę i zainteresowanie.

Dowiedz się więcej o segmentacji odbiorców i personalizacji reklam:


8. Wykorzystaj emocje

Wykorzystanie emocji w kampaniach reklamowych może zatrzymać uwagę, zwiększyć zaangażowanie odbiorców i skłonić do działania. Reklamy wywołujące emocje pomagają w budowaniu silniejszych relacji z odbiorcami, ponieważ takie treści zostają w pamięci użytkowników na dłużej. Dowiedz się więcej o marketingu emocjonalnym.

Pozytywne emocje, takie jak radość, zaskoczenie czy wdzięczność, mogą zachęcić odbiorców do podzielenia się Twoją reklamą z innymi. Również emocje takie jak smutek czy wzruszenie mogą być bardzo skuteczne, pod warunkiem że są używane w odpowiedni sposób. Jednak kluczem do skutecznego wykorzystania emocji w reklamie jest autentyczność. Odbiorcy są wrażliwi na niewiarygodne lub manipulacyjne reklamy. Dlatego ważne jest, aby przekaz był autentyczny i budził prawdziwe emocje. W reklamie możesz użyć emocji na kilka sposobów:

 • opowiedzenie historii marki (storytelling),
 • zastosowania języka emocjonalnego,
 • dostarczanie spersonalizowanych treści do odbiorców, by mogli poczuć się wyjątkowo,
 • zastosowania odpowiednich kolorów, które wywołują pozytywne emocje,
 • dodanie dowodu słuszności do treści reklamy.

Przykład reklamy wideo z wykorzystaniem emocji


9. Trzymaj się metody KISS

Metoda KISS, co w skrócie oznacza „Keep It Simple, Stupid”, to zasada podkreślająca, że proste rozwiązania są zazwyczaj najlepsze. W kontekście kampanii reklamowych online KISS oznacza, że skuteczne reklamy to takie, które są proste, zrozumiałe i bezpośrednie.

Reklamy, które są zbyt przeładowane informacjami, mogą okazać się trudne do zrozumienia dla odbiorców. Dlatego ważne jest skoncentrowanie się na przekazaniu jednego, jasnego przekazu, który odbiorcy będą w stanie szybko przyswoić i zapamiętać. Unikaj skomplikowanego języka i fachowego żargonu. Twoja reklama powinna być łatwa do zrozumienia dla każdego, kto ją zobaczy. Zamiast skupiać się na technicznych detalach produktu lub usługi, podkreśl korzyści, jakie oferujesz odbiorcom. Pokaż, jak Twoja oferta może rozwiązać ich problemy lub poprawić ich życie.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


10. Uwzględnij popularne i istotne tematy

Nawiązywanie w treściach reklam do popularnych tematów czy modnych trendów, może być idealnym sposobem na zwiększenie zaangażowania odbiorców. W swojej reklamie możesz wspomnieć o istotnych kwestiach związanych z branżą lub wykorzystać ważne wydarzenia i powiązać je ze swoją marką. Warto przeanalizować zainteresowania Twoich odbiorców, by dostosować reklamy do ich preferencji. Świetnym przykładem firmy, która wykorzystuje różne trendy, jest Żabka - firma tworzy treści skierowane do młodych odbiorców, wykorzystując wtrącenia z angielskiego, popularne memy czy nowinki ze świata muzyki i influencerów. Zobacz przykład reklamy w wykonaniu tej firmy:

Reklama stworzona przez firmę Żabka.

Pamiętaj, że wykorzystanie popularnych tematów powinno być zgodne z marką i jej wartościami. Nie powinno być to działanie tylko dla samej popularności. Ważne jest, aby tematy, które wybierasz, miały związek z Twoją działalnością i przynosiły wartość odbiorcom.


11. Zadbaj o stronę docelową

Strona docelowa, na którą prowadzisz swoich odbiorców po kliknięciu reklamy, jest niezwykle ważna, ponieważ to ona może być czynnikiem decydującym o pozyskaniu konwersji. Odpowiednie zaprojektowanie i optymalizacja strony docelowej może przekształcić kliknięcie w konwersję i pomóc w osiągnięciu celów reklamowych. Projektując stronę docelową, zadbaj o elementy takie jak:

 • Spójność z reklamą - strona docelowa powinna być spójna z treścią reklamy, która zainteresowała odbiorców. Przekierowanie użytkowników na landing page, który nie dotyczy reklamy, prawdopodobnie spowoduje opuszczenie strony.
 • Prostota i czytelność - strona docelowa powinna być prosta, czytelna i intuicyjna. Odbiorcy powinni natychmiast zrozumieć, jaką akcję mają podjąć na stronie. Zapewnij im najpotrzebniejsze informacje, prosty formularz kontaktowy lub wygodne przejście do procesu zakupowego.
 • Responsywność - tak jak już wspominaliśmy, Twoja strona docelowa musi być responsywna i dostosowana do różnych rozmiarów ekranów. Upewnij się, że jest łatwa do przeglądania na smartfonach i tabletach oraz umożliwia wygodne korzystanie.
 • Optymalizacja szybkości - szybkość ładowania strony ma ogromne znaczenie dla doświadczenia użytkownika. Upewnij się, że strona docelowa jest zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania, aby odbiorcy nie czekali zbyt długo i nie rezygnowali z interakcji.
 • Treści wizualne - zastosuj an stronie ciekawe grafiki, atrakcyjne zdjęcia lub krótkie filmy wideo, aby przyciągnąć uwagę użytkowników i zwiększyć ich zaangażowanie. Dowiedz się więcej na temat Visual Contentu.
 • Wezwania do działania - umieść swoje CTA na początku i powtórz je na końcu strony docelowej. Dwa wezwania w zupełności wystarczą i zapewnią Ci wysoka efektywność.

Dowiedz się więcej o projektowaniu stron docelowych:


12. Używaj narzędzia Google Analytics 4

Używanie Google Analytics 4 to jedno z najpopularniejszych narzędzi, które umożliwia śledzenie, analizowanie i raportowanie wyników kampanii reklamowych online. GA4 dostarcza cenne dane i wgląd w zachowanie odbiorców, co pozwala na podejmowanie działań optymalizacyjnych i usprawnianie działania reklam.

Dzięki GA4 możesz śledzić różne wskaźniki, takie jak liczba odwiedzających, źródło ruchu, czas spędzony na stronie, konwersje i wiele innych. Dane dostarczone przez GA4 pozwalają na ocenę efektywności kampanii i identyfikację obszarów wymagających poprawy. Możesz zobaczyć, w które reklamy użytkownicy angażują się najbardziej, jakie źródła ruchu generują największy udział w konwersjach, a także jakie działania podejmują odbiorcy na stronie docelowej. Dodatkowo, GA4 pozwala śledzić trendy w zachowaniu odbiorców na podstawie danych historycznych. Możesz monitorować zmiany w ruchu na stronie w różnych okresach czasu, reakcje odbiorców na różne kampanie reklamowe i czynniki, które wpływają na skuteczność reklam. Zobacz, jakie jeszcze dane pokazuje Google Analytics 4.

Interfejs narzędzia Google Analytics 4.


Jak realizować angażujące kampanie reklamowe w sieci? Podsumowanie

Tworzenie angażującej reklamy online to proces wymagający kreatywności, wiedzy i ciągłego doskonalenia. Ważne jest, aby pamiętać o podstawowych zasadach, takich jak zrozumienie swojej grupy docelowej, tworzenie jasnego przekazu, wybór odpowiedniego formatu i platformy, a także ciągłe monitorowanie i optymalizacja kampanii. Przy planowaniu swojej następnej kampanii reklamowej online, zastosuj te zasady i zobacz, jak pomogą Ci zwiększyć zaangażowanie, zasięg oraz skuteczność Twoich działań marketingowych. Pamiętaj, że sukces nie przychodzi od razu, ale z czasem i z ciągłą pracą, możesz stworzyć skuteczne i angażujące kampanie reklamowe.

Jakie są korzyści z reklamy online?
Down arrow

Reklama online oferuje wiele korzyści, takich jak szeroki zasięg, możliwość precyzyjnego targetowania grupy odbiorców, łatwa mierzalność efektów kampanii, elastyczność w dostosowywaniu i optymalizacji reklam w czasie rzeczywistym, możliwość personalizacji treści reklamy, oraz dostępność różnych narzędzi i formatów reklamowych.

Jakie są najpopularniejsze formy reklamy online?
Down arrow

Najpopularniejsze formy reklamy online to m.in.: banery reklamowe, reklamy w sieci wyszukiwania, reklamy graficzne w mediach społecznościowych, reklamy wideo, reklamy typu display oraz reklamy w aplikacjach mobilnych.

Jakie platformy można wykorzystać do reklamy online?
Down arrow

Do reklamy online można wykorzystać różnorodne platformy, takie jak Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads, Twitter Ads, YouTube Ads. Każda z nich ma swoje unikalne formaty reklam, spełnia różne cele biznesowe i daje odmienne korzyści przedsiębiorcom.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak realizować angażujące kampanie reklamowe w sieci?

Średnia ocen użytkowników4.99 na podstawie 125 głosów

UDOSTĘPNIJ