Historia sukcesu Karlik
Sukces
Karlik - Dealer samochodowy
Wzrost sprzedaży i liczby klientów
Wyzwania
Co osiągneliśmy?
270% WZROST
współczynnika konwersji (zgłoszenia serwisowe i jazdy próbnej)
WZROST SPRZEDAŻY
oraz liczby Klientów
Proces
Serwis wyznaczający standardy
  • Jeden z pierwszych serwisów www wśród polskich dealerów samochodowych
Budowa popularności
  • Kampanie adwords oraz remarketing
  • Kampanie facebook
Promocja
  • Pozycjonowanie szerokie
  • Optymalizacja konwersji
Referencje
Referencje

Firma Karlik jest jednym z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów samochodowych w Polsce spełniającym najwyższe standardy wyznaczone przez producentów.
Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie. Jego potrzeby rozpatrujemy pod wieloma aspektami, dopasowując oferty do personalnych preferencji oraz potrzeb. W ten sam sposób jesteśmy traktowani i my, jako klienci firmy Widoczni.

Współpracę rozpoczęliśmy jeszcze w 1999 roku zlecając realizację naszego pierwszego serwisu WWW. Efektem byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Jako jedni z pierwszych dealerów w Polsce staliśmy się właścicielami serwisu WWW, który wyznaczał standardy innym.Na przestrzeni lat zwiększaliśmy nasze zaangażowanie w budowie internetowego wizerunku.

Cel był jasno sprecyzowany: stałe zwiększanie liczby odwiedzin serwisu WWW z jednoczesnym wzrostem liczby Klientów naszego salonu (zgłoszenie jazdy próbnej) oraz serwisu (zgłoszenie wizyty serwisowej).

Dzięki wyborze najbardziej trafnych słów i ich pozycjonowaniu przez firmę Widoczni pozycja naszej strony w Google rosła, a założony cel był realizowany. Istotnym przełomem naszej współpracy, było rozpoczęcie kampanii linków sponsorowanych. Efekt synergii jaki uzyskaliśmy łącząc kampanię linków sponsorowanych z pozycjonowaniem, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu 10 miesięcy współczynnik konwersji, którego miarą była wysyłka ze strony zgłoszenia serwisowego oraz zgłoszenia jazdy próbnej, wzrósł o 270%. Efektem współpracy z firmą Widoczni stało się zatem nie tylko wzmocnienie wizerunku naszej firmy w sieci, ale przede wszystkim wzrost sprzedaży oraz liczby Klientów. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani korzyściami jakie przyniosło nam partnerstwo z firmą Widoczni, a także uważamy, iż firma ta jest godnym naśladowania wzorem profesjonalizmu w swojej branży.

 

 

Ty również możesz odnieść taki sukces!

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Bezpłatna 45min.
konsultacja + audyt

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Jesteś niezadowolony z prowadzonych kampanii?

Zamów BEZPŁATNĄ telekonferencję z naszym ekspertem, który przeanalizuje Twój serwis i jego pozycję na tle konkurencji, a na koniec przedstawi możliwości ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO