Historia Sukcesu
Nieruchomości Ptak
Nieruchomości Ptak - Agencja nieruchomości w Poznaniu
Kilkunastokrotny wzrost obrotów
Referencje
Referencje

Agencja nieruchomości Ptak istnieje od 1996 roku, oferując profesjonalne pośrednictwo w zakresie obrotu nieruchomościami.
W 1999 roku postanowiliśmy nawiązać ścisłą współpracę z firmą Widoczni, która zajmuje się kompleksową budową wizerunku. Zrozumieliśmy, iż aby zwiększyć obroty naszej firmy, musimy zainwestować w stworzenie oraz rozwój pozytywnego wyglądu firmy w Internecie.

Jako jedno z pierwszych biur w Poznaniu wspólnie z firmą Widoczni stworzyliśmy serwis internetowy z pełną listą oferowanych przez nas nieruchomości. Coraz więcej potencjalnych Klientów zaczęło nas rozpoznawać i polecać swoim znajomym!

Odpowiednie słowa kluczowe, dzięki którym nasza firma łatwiej zostaje odnajdywana w Google sprawiły, że do firmy zaczęły napływać coraz to nowe zapytania odnośnie kupna, sprzedaży nieruchomości. Nasze obroty wzrosły kilkunastokrotnie.

Lata ciężkiej pracy i doświadczenia pozwoliły nam zaskarbić sobie stałe grono klientów i ugruntowaną pozycję na rynku, co nie byłoby możliwe bez współpracy z firmą Widoczni. Dzięki ich profesjonalizmowi, rzetelności i całkowitemu nastawieniu na sukces Klienta, możemy ich śmiało polecić każdemu, kto chce poszerzyć wpływy swojej firmy.

Małgorzata Ptak-Adamczewska
Właściciel

 

 

Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas:61 224 83 26 lub wyślij e-mail na:zawsze@widoczni.pl
Dowiedz się, co warto poprawić na swojej stronie, aby zwiększyć jej skuteczność.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO