Jak wykorzystać dynamiczne reklamy w wyszukiwarce do promocji e-commerce?

Jak wykorzystac dynamiczne reklamy w wyszukiwarce do promocji e commerce 1
Spis treści

• Czym są dynamiczne reklamy w wyszukiwarce (DSA)?

• Korzyści z wykorzystania dynamicznych reklam w e-commerce

• Jak wykorzystać dynamiczne reklamy w wyszukiwarce dla sklepu? 7 skutecznych strategii

• Wykorzystaj strukturę swoich kampanii produktowych do dynamicznych reklam w wyszukiwarce

• Dokładnie zdefiniuj kategorie i produkty

• Wyklucz z reklam strony, które nie generują konwersji

• Zadbaj o szczegółowe informacje na stronach produktowych

• Uwzględnij w treściach na stronie słowa kluczowe

• Wykorzystaj listy remarketingowe w kampaniach dynamicznych reklam w wyszukiwarce

• Regularnie analizuj raport wyszukiwanych haseł

• Podsumowanie

Odkąd dynamiczne reklamy w wyszukiwarce pojawiły się w ekosystemie Google 10 lat temu, system reklamowy przeszedł wiele zmian, a uczenie maszynowe stało się jego nieodłącznym elementem. Dziś wiele formatów reklamowych wykorzystuje rozwiązania z zakresu machine learningu oraz AI, a dynamiczne reklamy w wyszukiwarce są jednym z nich. Czym są Dynamic Search Ads i dlaczego są wprost stworzone do reklamy Google Ads dla sklepów? Sprawdź nasz przewodnik i dowiedz się, jak w pełni wykorzystać moc DSA do promocji biznesu e-commerce.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Czym są dynamiczne reklamy w wyszukiwarce (DSA)?

Dynamiczne reklamy w wyszukiwarce (Dynamic Search Ads, DSA) to rodzaj reklam, które automatycznie dostosowują swoją treść do treści zapytań użytkowników i wyświetlają informacje odpowiadające ich konkretnym potrzebom i preferencjom. Są to reklamy tekstowe, które wykorzystują algorytmy, zawartość strony oraz dane o użytkownikach, aby tworzyć spersonalizowane ogłoszenia reklamowe. Nie opierają się na słowach kluczowych, ale na zawartości Twojej trony. Świetnie sprawdzają się do reklamy rozbudowanych stron internetowych, takich jak witryny sklepów, a także skutecznie wypełniają luki tradycyjnych kampanii w sieci wyszukiwania opartych na słowach kluczowych.

Główne cechy dynamicznych reklam w wyszukiwarce to:

 • Personalizacja treści - dynamiczne reklamy automatycznie dostosowują treść do słów kluczowych wprowadzonych przez użytkownika, co sprawia, że ogłoszenie jest bardziej relevante i atrakcyjne dla potencjalnego klienta.
 • Dostosowanie rozszerzeń reklam - oprócz podstawowej treści reklamy dynamiczne reklamy pozwalają na dynamiczne dodawanie rozszerzeń, takich jak informacje o produkcie, ceny, a także linki prowadzące do konkretnych stron na stronie internetowej.
 • Efektywność czasu i zasobów - dzięki automatyzacji procesu tworzenia reklam, oszczędzasz czas i wysiłek potrzebny na ręczne tworzenie różnych wariantów ogłoszeń.
 • Reklamy dopasowane do konkretnych zapytań - dynamiczne reklamy bazują na danych związanych z zapytaniami użytkowników, co pozwala na precyzyjne dostarczanie odpowiednich treści reklamowych w odpowiedzi na konkretne zapytania.

Sprawdź 9 rozszerzeń reklam, które sprawdzą się w Google Ads dla e-commerce

 

Jak działają dynamiczne reklamy w wyszukiwarce dla e-commerce?

Załóżmy, że prowadzisz sklep internetowy z butami sportowymi, a potencjalny klient wpisuje zapytanie "buty do biegania zimą". Dynamiczne reklamy mogą dostosować treść ogłoszenia, wyświetlając informacje o specjalnych butach do biegania w zimowych warunkach, a także dodając link prowadzący do kolekcji butów przeznaczonych na sezon zimowy. System Google Ads samodzielnie wybierze najlepiej dopasowany nagłówek, treść reklamy, a także stronę docelową w Twojej witrynie. Weź pod uwagę, że system Google dobiera treści na podstawie tych dostępnych na Twojej stronie, więc w praktyce to od Ciebie i od contentu, który przygotujesz, zależy, jakie informacje i treści pojawią się w reklamie.

 

Jak działa kierowanie w dynamicznych reklamach?

Skierowanie użytkowników na odpowiednie strony docelowe, to kluczowy element dynamicznych reklam w wyszukiwarce w kontekście e-commerce. Mechanizm kierowania ma na celu zapewnienie użytkownikom najbardziej trafnych i spersonalizowanych doświadczeń, co prowadzi do zwiększenia konwersji. W przypadku e-commerce istnieją różne sposoby kierowania użytkowników do właściwych miejsc na stronie. W jaki sposób możesz zaprowadzić użytkowników do właściwych adresów URL w swojej witrynie? 

 • Za pomocą kierowania na adresy URL - jednym z mechanizmów kierowania jest przekierowanie użytkowników na konkretne adresy URL, które są związane z treścią reklamy. Dzięki tej metodzie, dynamiczne reklamy w wyszukiwarce mogą automatycznie dostosowywać linki do konkretnych produktów, kategorii lub promocji. Na przykład, jeśli użytkownik szuka butów do biegania, reklama może automatycznie kierować go na stronę zawierającą dostępne modele butów do biegania.
 • Za pomocą kierowanie na plik z adresami stron docelowych - inną metodą jest wykorzystanie pliku z adresami stron docelowych. Pliki te zawierają zestawienie konkretnych stron na stronie internetowej, które mają być używane jako miejsca docelowe dla różnych reklam. System dynamicznych reklam w wyszukiwarce automatycznie wybiera odpowiednią stronę docelową na podstawie treści ogłoszenia i zapytania użytkownika.
 • Za pomocą kierowania na strony kategorii - są to stworzone przez Google Ads zestawy stron docelowych posegregowane według zakresu tematycznego. Ty sam decydujesz, na które strony docelowe mają kierować reklamy, a także o katalogowaniu stron. Najlepszym rozwiązaniem na początek jest wybór opcji: “Strony docelowe ze standardowych grup reklam”, w efekcie czego użytkownicy będą kierowani na wszystkie adres URL z Twojego konta Google Ads, na które kierujesz użytkowników w swoich reklamach.


Korzyści z wykorzystania dynamicznych reklam w e-commerce

Dlaczego powinieneś wykorzystać dynamiczne reklamy w wyszukiwarce do promocji swojego biznesu e-commerce? Korzyści są następujące:

 • Wyższa konwersja - spersonalizowana treść reklam zwiększa prawdopodobieństwo kliknięcia i zakupu przez użytkowników.
 • Lepsze dopasowanie - dynamiczne reklamy są bardziej zgodne z intencją wyszukiwania użytkownika, co prowadzi do bardziej trafnych wyników, zwłaszcza bardziej trafnych nagłówków dopasowanych do zapytania użytkownika.
 • Oszczędność czasu - automatyzacja tworzenia reklam pozwala zaoszczędzić czas - jako reklamodawca nie musisz samodzielnie tworzyć tekstu oraz nagłówków dla reklamy każdego produktu
 • Zwiększenie zasięgu - dynamiczne reklamy mogą dostarczać reklamy na szeroki zakres zapytań, nawet tych, które nie byłyby możliwe do ręcznego obsłużenia w kampaniach opartych na słowach kluczowych.
 • Wzrost ruchu - dzięki dynamicznym reklamom w wyszukiwarce możesz zwiększyć ruch na stronie sklepu i dotrzeć do użytkowników, którzy wpisują w wyszukiwarkę hasła, na które nie kierujesz swoich reklam.


Jak wykorzystać dynamiczne reklamy w wyszukiwarce dla sklepu? 7 skutecznych strategii

W jaki sposób w pełni wykorzystać dynamiczne reklamy w wyszukiwarce do promocji sklepu internetowego? Sprawdź nasze strategie.

1. Wykorzystaj strukturę swoich kampanii produktowych do dynamicznych reklam w wyszukiwarce

Podobnie jak w przypadki innych formatów kampanii w Google Ads, w przypadku dyanmic search Ads nie powinieneś mieć jednej kampanii z jedną grupą reklam kierującą na całą witrynę. Kluczem do sukcesu w dynamicznych reklamach w wyszukiwarce jest segmentacja kampanii i grup reklam. Podczas określania struktury dynamicznych reklam w wyszukiwarce jako punktu wyjścia użyj struktury swoich kampanii produktowych. Jeśli masz osobne kampanie produktowe dla różnych kategorii produktów lub różnych marek, zastosuj tę samą konfigurację dla dynamicznych reklam w wyszukiwarce. Następnie podziel grupy reklam, które koncentrują się na jednym typie produktu. Dostosowanie struktury Zakupów i DSA pomoże utrzymać porządek na koncie i łatwiej ocenić skuteczność różnych produktów. Zobacz również:


2. Dokładnie zdefiniuj kategorie i produkty

Przed rozpoczęciem kampanii dynamicznych reklam ważne jest, aby dokładnie zdefiniować kategorie produktów w twoim sklepie internetowym. Dobra organizacja i klarowna struktura kategorii ułatwi systemowi automatyczną selekcję i wybór odpowiednich produktów do reklamowania. Upewnij się, że kategorie są logicznie posegregowane i odzwierciedlają asortyment sklepu.

O co jeszcze powinieneś zadbać?

 • Każda kategoria produktów powinna być opisana dokładnie i adekwatnie, zawierając kluczowe informacje dotyczące grupy produktów, które się w niej znajdują. To pomoże systemowi lepiej rozpoznać, jakie produkty są odpowiednie do wyświetlenia w danej kategorii reklam.
 • Jeśli Twój sklep ma bardziej złożoną strukturę, ważne jest, aby utworzyć hierarchię kategorii. To pozwoli na dokładniejsze określenie relacji między kategoriami i podkategoriami, co przekłada się na lepsze dopasowanie reklam.
 • Rozważając, które kategorie chcesz promować za pomocą dynamicznych reklam, bierz pod uwagę popularność produktów w danej kategorii oraz ewentualne trendy sezonowe. Skup się na tych kategoriach, które mają większe szanse na zainteresowanie klientów w danym okresie.
 • Niektóre kategorie mogą mieć unikalne cechy, które warto uwzględnić w reklamach. Na przykład, jeśli prowadzisz sklep odzieżowy, to posiadanie kategorii "Promocje" może być korzystne, gdyż dynamiczne reklamy mogą automatycznie dostosowywać treści do aktualnych obniżek cen.
 • Pamiętaj o dopasowaniu produktów do kategorii - przypisz odpowiednie produkty do konkretnych kategorii w sklepie. Upewnij się, że każdy produkt jest przyporządkowany do właściwej kategorii, co pozwoli na precyzyjniejsze wybieranie treści reklamowych.
 • Kategorie mogą się zmieniać w czasie, w związku z czym ważne jest, aby systematycznie monitorować ich skuteczność i aktualizować w razie potrzeby. Dodawanie nowych kategorii, usuwanie nieaktualnych czy modyfikowanie opisów to kluczowe elementy utrzymania skutecznych dynamicznych reklam.

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


3. Wyklucz z reklam strony, które nie generują konwersji

Nie chcesz marnować budżetu Google Ads na kliknięcia, które kierują użytkowników do stron w Twojej witrynie, które nie prowadzą do konwersji. Istnieją zazwyczaj dwa rodzaje stron, które należą do tej kategorii: strony informacyjne zamiast stron produktów i strony z produktami, które są wyprzedane. Aby tego uniknąć, możesz skonfigurować wykluczenia dla swoich kampanii DSA. Wyklucz strony informacyjne swojej witryny, takie jak strony o nas, adresy blogowe, strony pomocy lub strony z zasadami zwrotów czy polityką prywatności, regulaminem sklepu itp. Jak to zrobić w praktyce?

 • Na koncie Google Ads przejdź do sekcji Kampanie.
 • W menu sekcji kliknij menu Listy odbiorców, słowa kluczowe i treść.
 • Wybierz Cele reklamy dynamicznej.
 • U góry strony wybierz kartę Wykluczone cele reklamy dynamicznej.
 • Kliknij “plus”. .
 • W menu „Dodaj do” wybierz, czy chcesz dodać wykluczone dynamiczne cele reklamy do kampanii, czy do grupy reklam.
 • Kliknij Wybierz kampanię lub Wybierz grupę reklam i wybierz kampanię lub grupę reklam dla wykluczonych dynamicznych celów reklam.
 • Utwórz co najmniej jedną regułę, aby wykluczyć określone strony internetowe. Możesz wykluczyć strony za pomocą kategorii, zawartości, tytułu lub adresu URL.
 • Wpisz lub wklej dokładne adresy URL, które chcesz wykluczyć. Każdy adres URL umieść w oddzielnym wierszu. Pisz adresy URL małymi literami (dla systemu adres www.anc.com i www.ABC.com to dwa różne adresy URL).
 • Utwórz reguły kierowania na strony internetowe - z menu wybierz Zawartość strony, Tytuł strony lub URL, a następnie dodaj warunki reguły.
 • Kliknij Dodaj, aby wyświetlić podsumowanie reguł.
 • Zapisz zmiany.

Sprawdź, jak tworzyć strony docelowe w kampaniach Google Ads dla e-commerce.


4. Zadbaj o szczegółowe informacje na stronach produktowych

Skoro algorytmy w reklamach dynamicznych bazują na informacjach na Twojej stronie, musisz zadbać, by treści były rozbudowane, kompleksowe i zawierały słowa kluczowe. Jak to zrobić?

 • Dbaj, by baza produktów była aktualna i obszerna - na stronach produktowych powinny znaleźć się nie tylko takie informacje jak cena czy nazwa produktu, ale także szczegółowe opisy, opinie produktowe, zdjęcia, dostępność i stan magazynowy itp.
 • Wzbogać dane o produktach o różnorodne atrybuty, które mogą wpłynąć na decyzje zakupowe. Mogą one obejmować rozmiary, kolory, materiały czy specjalne funkcje produktów.
 • Każdy produkt powinien mieć dokładne opisy i zostać przyporządkowany do odpowiedniej kategorii. To pozwoli systemowi dynamicznych reklam na lepsze rozpoznawanie, które produkty są najbardziej odpowiednie do prezentowania w reklamach
 • Upewnij się, że dane zawierają aktualne ceny produktów oraz wszelkie promocje, obniżki lub oferty specjalne. To pozwoli dynamicznym reklamom wyświetlać najświeższe i najbardziej atrakcyjne oferty.
 • Dbaj o spójność i jakość danych w bazie. Unikaj literówek, błędnych opisów czy niedokładnych informacji, które mogą wpłynąć na skuteczność reklam.

Sprawdź także więcej treści o optymalizacji stron produktowych:


5. Uwzględnij w treściach na stronie słowa kluczowe

Chociaż dynamiczne reklamy nie opierają się na słowach kluczowych i nie musisz ich określać w systemie Google Ads, to powinieneś zadbać o obecność fraz na stronie sklepu, by ułatwić algorytmom dopasowanie strony docelowej do zapytania. W tym celu:
stosuj frazy kluczowe long tail, które dobrze oddają intencje zakupowe użytkowników i docierają do odbiorców znajdujących się na ostatnim etapie ścieżki zakupowej;
uwzględniaj frazy kluczowe w treściach w sposób naturalny,
stosuj frazy zarówno w formie odmienionej, jak i nieodmienionej,
używaj synonimów.

Zobacz także:


6. Wykorzystaj listy remarketingowe w kampaniach dynamicznych reklam w wyszukiwarce

Użytkownicy, którzy już wcześniej odwiedzili Twoją witrynę, często zachowują się inaczej niż nowi użytkownicy Twojej witryny. W przypadku dynamicznych reklam w wyszukiwarce możesz dodawać odbiorców remarketingu do swoich kampanii i inaczej dostosowywać stawki dla tych odbiorców. Sugerujemy, by dla tych grup odbiorców zwiększyć stawkę - choćby dlatego, że Twoje szanse na konwersję rosną. Jeśli grupa odbiorców, którzy odwiedzili już Twoją witrynę, jest duża, rozważ oddzielenie kampanii dla odbiorców remarketingu od kampanii kierowanych na nowych użytkowników. W ten sposób możesz ustawić różne budżety dla każdej grupy odbiorców na podstawie wyników. Możesz też być nieco mniej restrykcyjny w przypadku wykluczających słów kluczowych w kampaniach remarketingowych dynamicznych reklam w wyszukiwarce niż w przypadku nowych użytkowników. Zobacz więcej treści o remarketingu:

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


7. Regularnie analizuj raport wyszukiwanych haseł

W reklamach dynamicznych to nie Ty decydujesz, na jakie słowa kluczowe będzie wyświetlać się Twoja reklam - rolę tę przejmuje algorytm Google i uczenie maszynowe. Dlatego też powinieneś regularnie, najlepiej raz w tygodniu, analizować raport wyszukiwanych haseł. Znajdziesz w nim frazy, które powodują wyświetlanie Twoich reklam. Może się zdarzyć, że wśród nich pojawią się hasła, które nie są dobrze dopasowane do Twojej oferty - jest to częste zjawisko zwłaszcza wówczas, gdy masz niewielki sklep z mniej rozbudowaną strukturą kategorii produktowych. Dodaj niepasujące hasła do listy wykluczających słów kluczowych, by zwiększyć zwrot z inwestycji w Google Ads. Przykład? Jeśli oferujesz sprzęt fotograficzny, być może Twoja strona wyświetli się na hasło: używany aparat, a tego z pewnością nie chcesz.

Raport wyszukiwanych haseł w Google Ads


Jak wykorzystać dynamiczne reklamy w wyszukiwarce do promocji e-commerce? Podsumowanie

Wprowadzenie do Twojej strategii reklamowej dynamicznych reklam w wyszukiwarce może być kluczowym krokiem w podniesieniu skuteczności kampanii, zwiększeniu konwersji i rozwoju biznesu e-commerce. Korzystając z naszych wskazówek i strategii, jesteś gotów na wykorzystanie pełnego potencjału dynamicznych reklam w e-commerce. Rozpocznij swoją przygodę z tym zaawansowanym narzędziem reklamowym i zwiększ skuteczność swojej kampanii już dziś!

Jakie są główne korzyści z wykorzystania dynamicznych reklam w e-commerce?
Down arrow

Wykorzystanie dynamicznych reklam w e-commerce niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim umożliwiają dostarczanie treści reklamowych, które są spersonalizowane i dopasowane do intencji użytkowników. Dzięki temu reklamy stają się bardziej atrakcyjne i zwiększają szanse na przyciągnięcie uwagi. Dodatkowo, dynamiczne reklamy automatycznie dostosowują się do zmieniających się zapytań użytkowników, co pozwala na bieżąco reagować na zmiany w preferencjach klientów. To skuteczny sposób na poprawę wskaźnika klikalności (CTR) i konwersji, co w rezultacie prowadzi do wzrostu sprzedaży.

Jaka jest różnica między dynamicznymi reklamami w wyszukiwarce a elastycznymi reklamami w wyszukiwarce?
Down arrow

Dynamiczne reklamy w wyszukiwarce (Dynamic Search Ads, DSA) oraz elastyczne reklamy w wyszukiwarce (Responsive Search Ads, RSA) to dwa różne formaty reklam w platformie Google Ads. Oto główne różnice między nimi:

 

Dynamiczne reklamy w wyszukiwarce (DSA):

 

 • DSA automatycznie dostosowuje treść ogłoszenia do zawartości strony docelowej, opierając się na zapytaniach użytkowników.
 • DSA wykorzystują algorytmy uczenia maszynowego i analizują treść strony, aby tworzyć spersonalizowane reklamy.
 • Reklamodawca określa strony docelowe lub kategorie, a algorytm sam tworzy ogłoszenia, dobierając odpowiednie nagłówki i opisy.
 • DSA są szczególnie przydatne dla sklepów e-commerce z rozbudowanymi stronami produktowymi lub zmiennym asortymentem.
 • Treść reklam jest tworzona dynamicznie, a reklamodawca kontroluje ogólny wygląd ogłoszenia i wybór stron docelowych.

 

Elastyczne reklamy w wyszukiwarce (RSA):

 

 • RSA umożliwia reklamodawcy dostarczenie wielu wariantów nagłówków i opisów reklamowych.
 • Platforma automatycznie optymalizuje kombinacje nagłówków i opisów w celu wyłonienia najbardziej efektywnych.
 • Reklamodawca dostarcza różne warianty treści reklamowych, a algorytm samodzielnie generuje różne kombinacje do wyświetlania.
 • RSA są dobrym wyborem, gdy reklamodawca chce testować różne kombinacje treści reklamowych i dynamicznie dostosowywać ogłoszenia do różnych zapytań.
 • Reklamodawca ma większą kontrolę nad treściami reklamowymi w porównaniu do DSA, ale proces tworzenia jest bardziej ręczny.

Dynamiczne reklamy w wyszukiwarce (DSA) koncentrują się na automatycznym tworzeniu ogłoszeń na podstawie zawartości strony, podczas gdy elastyczne reklamy w wyszukiwarce (RSA) umożliwiają reklamodawcom testowanie różnych wariantów treści reklamowych. Wybór między tymi formatami zależy od specyfiki kampanii i preferencji reklamodawcy.

Jakie dane są potrzebne do efektywnego wykorzystania dynamicznych reklam?
Down arrow

Dla efektywnego wykorzystania dynamicznych reklam w e-commerce, kluczowe są dokładne i szczegółowe dane o produktach. To obejmuje opisy produktów, ceny, dostępność w magazynie, atrybuty (takie jak kolory i rozmiary) oraz wysokiej jakości zdjęcia. Dodatkowo, informacje o słowach kluczowych, które użytkownicy wprowadzają w wyszukiwarce, oraz preferencjach użytkowników pomogą w dostosowaniu treści reklam do ich oczekiwań. To pozwoli na tworzenie bardziej trafnych ogłoszeń, co jest kluczem do zwiększenia skuteczności kampanii i konwersji.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak wykorzystać dynamiczne reklamy w wyszukiwarce do promocji e-commerce?

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 132 głosów

UDOSTĘPNIJ