Historia Sukcesu More7
More7 - System CRM
Skuteczna sprzedaż online w branży B2B
Referencje
Referencje

Firma more7 Polska to jeden z czołowych polskich producentów innowacyjnych systemów IT. Przedsiębiorstwo koncentruje działalność na rozwiązaniach klasy CRM, które usprawniają pracę w firmie, obsługę Klientów i zapewniają wysoki poziom komunikacji pomiędzy działami przedsiębiorstwa.
Flagowy produkt more7 Polska to CRM7, uznany na europejskim rynku system informatyczny, który oferuje pełną integrację z pozostałymi aplikacjami w firmie oraz optymalne dostosowanie do specyfiki działalności.

SKUTECZNIEJSI OD KONKURENCJI

Zleciliśmy firmie Widoczni pozycjonowanie serwisu na bardzo szerokie, a przez to i konkurencyjne słowo kluczowe: "crm", co dla kilku innych agencji, którym proponowaliśmy współpracę było zbyt ciężkim i wręcz niewykonalnym zadaniem.

UŻYTECZNE SERWISY WWW

Budowa każdego z serwisów poprzedzona została szczegółowym badaniem ich funkcjonalności i użyteczności, Klienci szybko znajdują poszukiwane informacje, stale zmniejszając największą bolączkę stron korporacyjnych -wysoki współczynnik odrzuceń.

 

 Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas:61 224 83 26 lub wyślij e-mail na:zawsze@widoczni.pl
Dowiedz się, co warto poprawić na swojej stronie, aby zwiększyć jej skuteczność.
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO