Historia sukcesu
Niedźwiedź Lock
Sukces
Niedźwiedź Lock - Producent samochodowych blokad antykradzieżowych
3 razy więcej zapytań z pozycjonowania
O firmie

Niedźwiedź Lock to producent zabezpieczeń antykradzieżowych do samochodu. Blokady skrzyni biegów i kierownicy znane są nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

 

 

Wyzwania

 

W obliczu rosnącego znaczenia kanałów online w pozyskiwaniu klientów, producent stanął przed wyzwaniem dostarczenia swoim odbiorcom rzetelnych i wyczerpujących informacji na stronie internetowej.

Jednocześnie konieczne było zwiększenie zasięgu widoczności strony z lokalnego do ogólnopolskiego. Właściciele firmy Niedźwiedź Lock chcieli zmienić wygląd strony internetowej, a następnie zbudować jej wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Do realizacji tego planu wybrali naszą agencję.

Co osiągneliśmy?
2 RAZY WIĘCEJ
odwiedzin z pozycjonowania
50% NIŻSZY
odwiedzin na stronie
3 RAZY WIĘCEJ
zapytań
GDZIE SZUKAĆ INFORMACJI O PRODUKCIE?

Strona internetowa firmy Niedźwiedź Lock przez wiele lat nie była aktualizowana. Zaprojektowaliśmy więc nową szatę graficzną, a także funkcjonalne menu i przejrzystą strukturę strony.

W założeniu witryna ma budować pozytywny wizerunek firmy, a także dostarczać wyczerpujących informacji o oferowanych produktach i informować, gdzie zainstalować blokady. Jej efektywność najlepiej przedstawia jakość odwiedzin pozyskiwanych z pozycjonowania.

Kolejnym etapem działań był rozbudowany marketing internetowy: pozycjonowanie strony w Google, kampanie Adwords, remarketing, content marketing.

 

 

Referencje
Referencje

Nasza poprzednia strona internetowa nie pozwalała nam rozwijać sprzedaży blokad w takim zakresie, jak chcieliśmy. Nie odzwierciedlała też nowoczesnego charakteru firmy. Zdecydowaliśmy się więc na całkowitą zmianę strony internetowej oraz na intensywną i kompleksową promocję w sieci.
Najbardziej zależało nam na pozyskaniu większej liczby użytkowników zainteresowanych naszym produktem. Dzięki pozycjonowaniu znaleźliśmy się w top 10 wyników wyszukiwania na wszystkie frazy związane z ofertą. Co więcej, nasza strona jest widoczna w top 10 dla użytkowników z całej Polski. To dla nas bardzo ważne, ponieważ nasza oferta skierowana jest do klientów z całego kraju, nie tylko z okolic Poznania. Prowadzone przez agencję Widoczni działania przyniosły efekt w postaci większej liczby zapytań – wzrosła liczba zapytań z formularza online, jak również liczba zapytań kierowanych do autoryzowanych punktów montażowych.

Oceniamy naszą współpracę bardzo dobrze. Dzięki silnej pozycji strony i marki w sieci możemy realizować założenia związane z dalszym rozwojem firmy. Polecamy agencję Widoczni!

Szymon Niedźwiedź, Niedźwiedź-Lock

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO