Historia sukcesu
Serwis Niedźwiedź Lock
Sukces
Serwis Niedźwiedź Lock - Serwis samochodowy
8 krotny wzrost zleceń miesięcznie!
O firmie

Serwis Niedźwiedź Lock prowadzi serwis i warsztat samochodowy w okolicach Poznania. Doskonale wykwalifikowani mechanicy, nowoczesny sprzęt i obsługa klienta na najwyższym poziomie potrzebowały skutecznej promocji. Rozwiązaniem był marketing internetowy w wykonaniu naszej agencji.

 

 

Wyzwania

Najpierw wizerunek, potem sprzedaż

Informacje o Serwisie Niedźwiedź Lock dostępne w internecie były bardzo ograniczone i trudne do odnalezienia. Aby pozyskać większą liczbę klientów, serwis potrzebował strony internetowej, a następnie intensywnej promocji usług w sieci.

Po rozmowie z klientem zdiagnozowaliśmy najważniejsze wyzwania w naszej współpracy:

Wieloetapowa praca

Pierwszym krokiem była więc budowa wizerunku. Następnie przeszliśmy do intensywnych prac nad wypromowaniem strony i pozyskaniem większej liczby klientów.

Nasza praca przebiegała etapami:

Co osiągneliśmy?
47 RAZY WIĘCEJ
odwiedzin strony miesięcznie
20 RAZY WIĘCEJ
zapytań online miesięcznie
8 KROTNY WZROST
liczby zleceń miesięcznie
Referencje
Referencje

Mieliśmy świetnie przygotowany warsztat, certyfikowanych fachowców i sprawne biuro obsługi klienta. Byliśmy więc gotowi na rozwój naszego warsztatu i przyjęcie jeszcze większej liczby zleceń niż do tej pory. Naszym celem było pozyskanie co najmniej 2 razy większej liczby klientów niż dotychczas. Zależało nam przy tym na dotarciu do użytkowników Google, a więc na pojawieniu się w top 10 wyników wyszukiwania na wszelkie frazy związane z warsztatem samochodowym w Poznaniu i pod Poznaniem. Potrzebna nam była skuteczna promocja, która w efekcie zbuduje większą sprzedaż.
W pierwszym kroku agencja Widoczni przedstawiła nam plan działania. Wiedzieliśmy, że na efekty będzie trzeba poczekać – czasu wymagało nie tylko zrealizowanie strony internetowej, ale również pozycjonowanie. Agencja przewidywała, że jej działania przyczynią się do podwojenia liczby naszych klientów – tak jak planowaliśmy. Jednak efekty przerosły nasze oczekiwania – liczba klientów wzrosła trzykrotnie.

Cierpliwość się opłaciła, bo teraz nie nadążamy z wykonywaniem zleceń. Mamy jeszcze więcej klientów, a nasz warsztat się rozwija. Zarówno pozycjonowanie, jak i reklamy Adwords pozwoliły na skuteczne dotarcie do klientów. Jesteśmy obecni z reklamami w wyszukiwarce, a ostatnio także na Facebooku.

Polecamy agencję Widoczni!

Krzysztof Mizera, V-ce Prezes

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO